Web Tasarım Formu


Nasıl Bir Web Sitesi Veya Hizmet Arıyorsunuz?

Başka Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Olabilir ?

Tercih ettiğiniz bir platform var mı?

Projenizde kaç dil kullanılacak?

Lütfen listeden seçim yapınız.

Projenizden biraz bahsedebilir misiniz?

Bu alan zorunlu değildir.

 / 1000

(Firmanızın genel tanıtımı, ürün varsa siteye konulacak ürün sayısı, filtre ve karşılaştırma modülü olacak mı, yaklaşık sayfa sayısı, üyelik vb. bir sistem olacak mı, mevcut siteniz varsa ondan ne farkı olacak, ve diğer eklemek istediğiniz herşeyi buraya lütfen olabildiğince detay yazınız.)

Bir dosya göndermek ister misiniz?

Dosya Seç

Dosya seçilmedi...

Bu alan zorunlu değildir.

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Nerelisiniz?

İl / İlçe / Mahalle selectbox seçimi olacak.

Size nasıl hitap edelim?

Web Tasarım Kadıköy

Web Tasarım Kadıköy

Kadıköy’de Moda Penta Yazılım!

Kadıköy web tasarım ile bugün her şeyin bir modası var. Buna trend ismi de verilebilir. Fark edilmenin ve alışılagelmişin dışına çıkmak için trendleri kendinizce yorumlamanız ve uygulamanız gerekmektedir. Bu hayatın her safhasında ve sürecinde böyle ilerlemektedir. Yazılımla ilgili çözümler sunan Penta Yazılım da müşterilerine farklı olmaları için yardımcı olmaktadır. Trend web tasarım ekolleri üzerinden gidilerek tasarlan ve her sitenin birbirine benzediği basit figürlerden oluşan web siteleri çözümlerinden bahsetmiyoruz. Trendlerden yararlanan ancak özgünlüğü esas alan bir yol izlenerek oluşturulan web sitelerinden söz ediyorum. Böylece her kurumun vitrinini ifade eden web siteleri, ilgili kurumun renklerini ve imajını yansıtan, trend rüzgarı estiren ve dibine kadar özgünlük akan bir site haline gelebiliyor.

Web tasarım işlemleri günümüzde oldukça kolay bir şekilde halledilebiliyor. Hazır olarak satılan bu siteler ile günümüzde birçok site birbirinin benzeri haline gelmiş durumdadır. Herhangi bir markanın kendine has bir özelliği ya da kendine özgü bir site ruhu kalmadan bu işlemler sürmektedir. Ancak Penta yazılım yenilikçi hali ile sizlere yepyeni bir dünyanın kapılarını aralamaktadır. Oluşturduğu uzman bir ekip ile sizlerin isteklerini dinleyerek, tamamen sizlere özgü yeni bir web sitesi oluşumu gerçekleştirmektedir. Bu kapsam da yapılacak olan çalışmaların hepsinde ilk söz daima müşterimizindir.

Kadıköy içerisinde web tasarım yaptırmak isteyen tüm müşterilerimiz için kurduğumuz bu özel sistem ile bizlerle daha hızlı bir şekilde iletişime geçmenizi mümkün hale getirdik. Gelişen teknoloji ve web tasarım dünyasının tüm yeni özelliklerini sunduğumuz web site çalışmalarımızda, her bölgeye kolay bir şekilde ulaşmak için çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz. Tüm süreci sizlerle birlikte yürütmekte ve isteklerinizi ilk öncelik olarak gerçekleştirmekteyiz. Penta yazılım üretimden çözüm sürecine kadar her an da sizlerin yanında hizmet vermektedir. Web tasarım bizler için bir iş değil dünyaya açılan farklı bir kapıdır.

Kadıköy Web Tasarım Hizmetlerinde İlk Adres

Web tasarımın niteliklerinden söz açmadan önce iyi bir web sitesine sahip olabilmek için doğru ajansların tercih edilmesi gerektiğini bilmelisiniz. Kurumsal nitelikte hizmet sunan ajansların müşteri odaklı hizmet profili sayesinde her türlü destek ve yardımı alabilmeniz mümkündür. Ancak şahsi fayda ve çıkar sağlamak adına kurulan ve amacı sadece kar elde etmek olan kurumlardan alınacak hizmetlerden asla memnun kalmayabilirsiniz. Hangi ajansın iyi ve kötü olduğunu anlayabilmeniz için toplantısına katılmanız ve referanslarına göz atmanız yeterlidir. Sıcak, samimi ve sözleşme yükümlülüklerinin fazlasını yerine getiren ajanslarla daima yola devam edebilirsiniz.

Web tasarım alt parçalara ayrılan bir iştir. Ana sayfa tasarımı, alt sayfaların tasarımı, menü tasarımları gibi birçok farklı detayın bir arada düşünülüp yapılması gerekmektedir. Web tasarım sistemlerinde yer alan kontrol paneli de aynı şekilde düzenlenmesi gereken bir sistemdir. Penta yazılım kendi bünyesinde geliştirdiği kontrol paneli ile sistem üzerinde rahat bir şekilde oynama yapılabilmektedir. Siteniz içerisinde bir şey eklemek istemeniz halinde ya da silmek istemeniz halinde bunu uzun uğraşlardan geçmeden kolay bir şekilde halledebilirsiniz. Kontrol paneli aynı zamanda siteniz içerisinde kullanmak istediğiniz her şeyi düzenleyebileceğiniz ve ekleyebileceğiniz bir sistemdir.

Penta yazılım, değişen dünyaya ayak uyduran ve internet ortamındaki tüm gündemi yakından takip eden bir firmadır. Bu sayede sizlere sunduğu tüm hizmetlerde istekleriniz doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Marka bilinirliğini artırmak ve markanın internet ortamında hak ettiği değeri bulması için tüm çalışmalarımız özel bir titizlikle sürmektedir. Tüm web tasarım işlerimizde tamamen uzman bir ekip çalışmaktadır.

Kadıköy Web Tasarım, Etkili Çözümler Ve Mutlu Müşteriler

Kalite ve müşteri memnuniyeti Penta Yazılım için daima ilk önceliktir. Bu kapsamda Penta Yazılım ajansı; web tasarım ve bilişime dair çeşitli hizmet kalemleriyle müşterilerine etkili çözümler sunmayı hedefliyor. Büyük firma ve kuruluşlara sunduğu çözümlerle kendisini sürekli yenileyen, geliştiren ve yeni ufaklar kazandıran ajans çalışanları,  hayallerinizdeki web sitesine sahip olmanız için de benzersiz bir yol haritası çiziyor. Kadıköy web tasarım hizmetleriyle semtteki tüm kurum ve kuruluşlar için birinci sınıf web sitelerinin oluşturulması sağlanıyor. Gelişmiş kodlama, güvenli altyapı ve kolay kullanılabilir yönetim paneliyle modern site sahibi olabilirsiniz. Sonuç olarak bir iş yapmak için değil, işe yaramak için çalışıyoruz. Hedeflerinizi gerçekleştirebileceğiniz donanımlı ve dinamik site projeleriyle müşteri kitlenize ulaşın ve onları ikna etmeyi başarın!

Yazılım firmaları arasında kendini gösteren Penta yazılım, tüm işlerinde kaliteyi daima ön planda tutmaktadır. Uzman bir ekip ile tüm süreci yönetmekte ve oluşabilecek bir problem de soruna yönelik bir çalışma yaparak, hızlıca çözüm üretmektedir. Web tasarım işlemleri biten bir kurum için sitenin yayına alındığı andan itibaren eğitim verilmektedir. Bu eğitimler sitenin nasıl kullanılacağı, kontrol panelinin özellikleri ve nasıl kullanılacağı gibi konular üzerine olmaktadır. Eğitim direkt olarak site ile ilgilenen uzman çalışanımız tarafından verilmektedir. Bu sayede eğitiminizin yanlış ya da sorunlu bir kısmı kalmamaktadır. Web sitenizi kullanım sırasında da oluşabilecek en ufak bir hata da bizlere ulaşabilirsiniz.

Penta yazılım bünyesinde web tasarım yaptırmak isteyen müşterilerimiz ile ilk olarak detaylı bir görüşme gerçekleştirmekteyiz. Görüşmelerimizde müşteri isteklerini en iyi şekilde dinler ve bazı durumlarda bu istekleri geliştirerek, web sitesi üzerinde uygulamaktayız. Görüşmelerimizde firmaya uygun olarak hedef kitle analizi, rakip analizi ve markanın değerlerine göre bir analiz çalışması yapılır. Bu analiz çalışması web tasarım işleminin ilerleyen süreçlerde nasıl şekilleneceğini ve sade bir tasarım mı yoksa daha farklı bir tasarım mı seçileceğini gösterir. Müşteri memnuniyeti ile çıkılan bu yolda, yazılım departmanından, tasarım departmanına kadar tüm ekibimiz canla başla çalışmaktadır. Penta yazılım olarak yeni nesil, geleceğe dönük ve mutlu müşteriler için web tasarım yapmaktayız!

Kadıköy Web Tasarım
Ne Güzelsin Kadıköy :)

 

Yazıya Puan Ver
4 Kişi Puan Verdi
2221

Web Tasarım Kadıköy Sıkça Sorulan Sorular

-

Responsive Web Tasarım Gerekli mi?

Günümüzde çoğu web site sahibi, web sitesinin bir de mobil versiyonu olmasını istiyor. Çünkü artık cep telefonlarından İnternet kullanımı oranı %50’ye ulaşmış durumda. BlackBerry için ayrı bir tasarım, iPhone için ayrı bir tasarım, Android için ayrı bir tasarım derken liste uzadıkça uzuyor. Hatta önümüzdeki yıllarda çıkacak yeni ürünleri de bunlara eklersek işin içinden çıkılacak gibi değil. Bu çılgınlık ne zaman sona erecek peki? Aslında pek de sona ereceğe benzemiyor. Web tasarım alanında teknoloji, yeni aygıtlarla başa çıkabilmenin yollarını arıyor.
+

E-Ticaret Sitesi Tasarımı

E-ticaret sitelerini kurmak o kadar da kolay değil bunun için size işletmenizin boyutuna göre uygun ve işlevsel bir e-ticaret sitesi kurulmalı. Daha sonrasında siz ürünlerinizi e-ticaret ile satışa sunabilirsiniz tabi ki ilk zamanlarda bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bundan böyle eğer sizde bir e-ticaret sitesinin tasarımı istiyorsanız dediklerimizi dikkate alarak ve sistemini avantajlarını düşünerek güzel bir sitenin sahibi olabilirsiniz. İşletmenizi büyütüp sanal ortamda daha büyük kitlelere ürünlerinizden daha da fazla satabilirsiniz.
+

Site Optimizasyonu Nedir?

·         SEO, “arama motoru optimizasyonu” veya “arama motoru optimize edicisi” için kullanılan bir kısaltmadır.
·         Bilindiği gibi Google Arama Motoru yalnız ülkemizde değil, tüm dünyada en çok kullanılan arama motorudur.
·         Google Arama Motorunda anahtar kelimelere bağlı olarak üst sıralarda yer alabilmek, bir web sitesinin kolaylıkla bulunabilmesi açısından son derece önemlidir.
·         Unutulmamalıdır ki bir harf veya bir kod, sitenizi yüzbinlerce sitenin arkasına atar veya üstüne çıkartır…
·         İnternette kolay bulunabilen, ticari getirisi yüksek web sitelerinin oluşumu, tam bir mühendislik çalışması gerektirmektedir.
·         Alan adının tespitinden başlayan bu oluşum, sitenin temelinin atılması ve dizaynını takiben, arama motorlarına kayıt aşamasında da bilinçli olarak denetlenmelidir.
·         Yapımı tamamlanmış web sitelerine ise mutlaka web sitesi optimizasyonu yapılmalı, eksik kodlar varsa bunlar eklenmeli ve diğer kriterler uygulanmalıdır.
·         Bir web sitesi ne kadar görsel olursa olsun, internet okyanusunda kolaylıkla bulunamıyor ve sadece eş-dost tarafından ziyaret ediliyorsa, amacına ulaşmış sayılamaz.
·         Google Arama Motoru ‘nda yüksek sponsorluk bedelleri ödemeden, sitenizin sol tarafta ve üst sıralarda ( amacınız 1. sayfadır ) indexlenmesini hedeflemektedir.
·         Sitenizin Google’da üst sıralarda yer alması ve ne zaman indexleneceği garanti edilmemekle birlikte, optimizasyon çalışmalarına bir an önce başlanılması tavsiye edilmektedir.
·         Ayrıca yeni bir site design  ettirmeyi düşünüyorsanız, size Google ‘ın kriterlerine uygun bir web sitesi dizayn edilmelidir.

+

İşletmeler Neden E-ticaret Sitesi Açmaktadır?

Elektronik ticaret ve online ödeme sistemleri kullanılarak internet üzerinden ürün satışı gerçekleştirilebilmektedir. Bu sayede mağazalar sadece bulundukları yerel alana değil aynı zamanda Türkiye’nin 7 bölgesine hitap edebilmektedirler. Sitelere eklenen ürünler tüketicilere sunulmakta, tüketiciler tarafından beğenerek satın alınanları kargo firmaları aracılığı ile ilgili adrese teslim edilmektedir. E-Ticaret artık her geçen gün internet üzerinden yapılmaya ve avantajlarıyla insanları etkilemeye devam ediyor. Yani e-ticaret ile satılan ürünlerde masraf azalıp satılan ürün adedi artarken, yine e ticaret ile alınan ürünlerde diğerlerine göre daha ucuz oluyor. E-ticaret sitesi tasarımı hakkında bahsedecek olursak ürünlerinizi satmak için açacağınız bu sitelerde, ürünlerin fiyatını stok durumunu vb. bilgileri alıcılara sunabilirsiniz. Yani sizde bu karlı E-Ticaret sisteminden faydalanmak istiyorsanız hemen bir e-ticaret sitesi kurabilirsiniz.
+

Web Tasarımı nedir, Web Sitesi yaptırmalı mı?

Günümüzde kullanıcılar web siteleri hakkındaki kararlarını çok hızlı bir şekilde veriyor. Web Tasarımı yapmaktaki ilk amaç geniş kitlelere ve yeni müşterilere ulaşmaktır. Kullanıcı kazanmaktaki en önemli unsurlardan biri Hedef kitlenizi etkileyecek iyi düşünülmüş ve sunulmuş tasarımlar sizi sektörünüzdeki rekabette ön plana çıkartacaktır. Web tasarımı için ihtiyaçlarınızı detaylı olarak analiz edilmeli, fikirlerin kesiştiği profesyonel tasarımlar ortaya çıkartılmalı.