Web Tasarım Formu


Nasıl Bir Web Sitesi Veya Hizmet Arıyorsunuz?

Başka Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Olabilir ?

Tercih ettiğiniz bir platform var mı?

Projenizde kaç dil kullanılacak?

Lütfen listeden seçim yapınız.

Projenizden biraz bahsedebilir misiniz?

Bu alan zorunlu değildir.

 / 1000

(Firmanızın genel tanıtımı, ürün varsa siteye konulacak ürün sayısı, filtre ve karşılaştırma modülü olacak mı, yaklaşık sayfa sayısı, üyelik vb. bir sistem olacak mı, mevcut siteniz varsa ondan ne farkı olacak, ve diğer eklemek istediğiniz herşeyi buraya lütfen olabildiğince detay yazınız.)

Bir dosya göndermek ister misiniz?

Dosya Seç

Dosya seçilmedi...

Bu alan zorunlu değildir.

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Nerelisiniz?

İl / İlçe / Mahalle selectbox seçimi olacak.

Size nasıl hitap edelim?

Web Tasarım Kadıköy

Web Tasarım Kadıköy

Kadıköy’de Moda Penta Yazılım!

Kadıköy web tasarım ile bugün her şeyin bir modası var. Buna trend ismi de verilebilir. Fark edilmenin ve alışılagelmişin dışına çıkmak için trendleri kendinizce yorumlamanız ve uygulamanız gerekmektedir. Bu hayatın her safhasında ve sürecinde böyle ilerlemektedir. Yazılımla ilgili çözümler sunan Penta Yazılım da müşterilerine farklı olmaları için yardımcı olmaktadır. Trend web tasarım ekolleri üzerinden gidilerek tasarlan ve her sitenin birbirine benzediği basit figürlerden oluşan web siteleri çözümlerinden bahsetmiyoruz. Trendlerden yararlanan ancak özgünlüğü esas alan bir yol izlenerek oluşturulan web sitelerinden söz ediyorum. Böylece her kurumun vitrinini ifade eden web siteleri, ilgili kurumun renklerini ve imajını yansıtan, trend rüzgarı estiren ve dibine kadar özgünlük akan bir site haline gelebiliyor.

Web tasarım işlemleri günümüzde oldukça kolay bir şekilde halledilebiliyor. Hazır olarak satılan bu siteler ile günümüzde birçok site birbirinin benzeri haline gelmiş durumdadır. Herhangi bir markanın kendine has bir özelliği ya da kendine özgü bir site ruhu kalmadan bu işlemler sürmektedir. Ancak Penta yazılım yenilikçi hali ile sizlere yepyeni bir dünyanın kapılarını aralamaktadır. Oluşturduğu uzman bir ekip ile sizlerin isteklerini dinleyerek, tamamen sizlere özgü yeni bir web sitesi oluşumu gerçekleştirmektedir. Bu kapsam da yapılacak olan çalışmaların hepsinde ilk söz daima müşterimizindir.

Kadıköy içerisinde web tasarım yaptırmak isteyen tüm müşterilerimiz için kurduğumuz bu özel sistem ile bizlerle daha hızlı bir şekilde iletişime geçmenizi mümkün hale getirdik. Gelişen teknoloji ve web tasarım dünyasının tüm yeni özelliklerini sunduğumuz web site çalışmalarımızda, her bölgeye kolay bir şekilde ulaşmak için çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz. Tüm süreci sizlerle birlikte yürütmekte ve isteklerinizi ilk öncelik olarak gerçekleştirmekteyiz. Penta yazılım üretimden çözüm sürecine kadar her an da sizlerin yanında hizmet vermektedir. Web tasarım bizler için bir iş değil dünyaya açılan farklı bir kapıdır.

Kadıköy Web Tasarım Hizmetlerinde İlk Adres

Web tasarımın niteliklerinden söz açmadan önce iyi bir web sitesine sahip olabilmek için doğru ajansların tercih edilmesi gerektiğini bilmelisiniz. Kurumsal nitelikte hizmet sunan ajansların müşteri odaklı hizmet profili sayesinde her türlü destek ve yardımı alabilmeniz mümkündür. Ancak şahsi fayda ve çıkar sağlamak adına kurulan ve amacı sadece kar elde etmek olan kurumlardan alınacak hizmetlerden asla memnun kalmayabilirsiniz. Hangi ajansın iyi ve kötü olduğunu anlayabilmeniz için toplantısına katılmanız ve referanslarına göz atmanız yeterlidir. Sıcak, samimi ve sözleşme yükümlülüklerinin fazlasını yerine getiren ajanslarla daima yola devam edebilirsiniz.

Web tasarım alt parçalara ayrılan bir iştir. Ana sayfa tasarımı, alt sayfaların tasarımı, menü tasarımları gibi birçok farklı detayın bir arada düşünülüp yapılması gerekmektedir. Web tasarım sistemlerinde yer alan kontrol paneli de aynı şekilde düzenlenmesi gereken bir sistemdir. Penta yazılım kendi bünyesinde geliştirdiği kontrol paneli ile sistem üzerinde rahat bir şekilde oynama yapılabilmektedir. Siteniz içerisinde bir şey eklemek istemeniz halinde ya da silmek istemeniz halinde bunu uzun uğraşlardan geçmeden kolay bir şekilde halledebilirsiniz. Kontrol paneli aynı zamanda siteniz içerisinde kullanmak istediğiniz her şeyi düzenleyebileceğiniz ve ekleyebileceğiniz bir sistemdir.

Penta yazılım, değişen dünyaya ayak uyduran ve internet ortamındaki tüm gündemi yakından takip eden bir firmadır. Bu sayede sizlere sunduğu tüm hizmetlerde istekleriniz doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Marka bilinirliğini artırmak ve markanın internet ortamında hak ettiği değeri bulması için tüm çalışmalarımız özel bir titizlikle sürmektedir. Tüm web tasarım işlerimizde tamamen uzman bir ekip çalışmaktadır.

Kadıköy Web Tasarım, Etkili Çözümler Ve Mutlu Müşteriler

Kalite ve müşteri memnuniyeti Penta Yazılım için daima ilk önceliktir. Bu kapsamda Penta Yazılım ajansı; web tasarım ve bilişime dair çeşitli hizmet kalemleriyle müşterilerine etkili çözümler sunmayı hedefliyor. Büyük firma ve kuruluşlara sunduğu çözümlerle kendisini sürekli yenileyen, geliştiren ve yeni ufaklar kazandıran ajans çalışanları,  hayallerinizdeki web sitesine sahip olmanız için de benzersiz bir yol haritası çiziyor. Kadıköy web tasarım hizmetleriyle semtteki tüm kurum ve kuruluşlar için birinci sınıf web sitelerinin oluşturulması sağlanıyor. Gelişmiş kodlama, güvenli altyapı ve kolay kullanılabilir yönetim paneliyle modern site sahibi olabilirsiniz. Sonuç olarak bir iş yapmak için değil, işe yaramak için çalışıyoruz. Hedeflerinizi gerçekleştirebileceğiniz donanımlı ve dinamik site projeleriyle müşteri kitlenize ulaşın ve onları ikna etmeyi başarın!

Yazılım firmaları arasında kendini gösteren Penta yazılım, tüm işlerinde kaliteyi daima ön planda tutmaktadır. Uzman bir ekip ile tüm süreci yönetmekte ve oluşabilecek bir problem de soruna yönelik bir çalışma yaparak, hızlıca çözüm üretmektedir. Web tasarım işlemleri biten bir kurum için sitenin yayına alındığı andan itibaren eğitim verilmektedir. Bu eğitimler sitenin nasıl kullanılacağı, kontrol panelinin özellikleri ve nasıl kullanılacağı gibi konular üzerine olmaktadır. Eğitim direkt olarak site ile ilgilenen uzman çalışanımız tarafından verilmektedir. Bu sayede eğitiminizin yanlış ya da sorunlu bir kısmı kalmamaktadır. Web sitenizi kullanım sırasında da oluşabilecek en ufak bir hata da bizlere ulaşabilirsiniz.

Penta yazılım bünyesinde web tasarım yaptırmak isteyen müşterilerimiz ile ilk olarak detaylı bir görüşme gerçekleştirmekteyiz. Görüşmelerimizde müşteri isteklerini en iyi şekilde dinler ve bazı durumlarda bu istekleri geliştirerek, web sitesi üzerinde uygulamaktayız. Görüşmelerimizde firmaya uygun olarak hedef kitle analizi, rakip analizi ve markanın değerlerine göre bir analiz çalışması yapılır. Bu analiz çalışması web tasarım işleminin ilerleyen süreçlerde nasıl şekilleneceğini ve sade bir tasarım mı yoksa daha farklı bir tasarım mı seçileceğini gösterir. Müşteri memnuniyeti ile çıkılan bu yolda, yazılım departmanından, tasarım departmanına kadar tüm ekibimiz canla başla çalışmaktadır. Penta yazılım olarak yeni nesil, geleceğe dönük ve mutlu müşteriler için web tasarım yapmaktayız!

Kadıköy Web Tasarım
Ne Güzelsin Kadıköy :)

 

Yazıya Puan Ver
4 Kişi Puan Verdi
1747