Web Tasarım Formu


Nasıl Bir Web Sitesi Veya Hizmet Arıyorsunuz?

Başka Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Olabilir ?

Tercih ettiğiniz bir platform var mı?

Projenizde kaç dil kullanılacak?

Lütfen listeden seçim yapınız.

Projenizden biraz bahsedebilir misiniz?

Bu alan zorunlu değildir.

 / 1000

(Firmanızın genel tanıtımı, ürün varsa siteye konulacak ürün sayısı, filtre ve karşılaştırma modülü olacak mı, yaklaşık sayfa sayısı, üyelik vb. bir sistem olacak mı, mevcut siteniz varsa ondan ne farkı olacak, ve diğer eklemek istediğiniz herşeyi buraya lütfen olabildiğince detay yazınız.)

Bir dosya göndermek ister misiniz?

Dosya Seç

Dosya seçilmedi...

Bu alan zorunlu değildir.

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Nerelisiniz?

İl / İlçe / Mahalle selectbox seçimi olacak.

Size nasıl hitap edelim?

Web Tasarım Kartal

Web Tasarım Kartal

Kartal web tasarım firması olan Penta Yazılım olarak diyoruz ki; Ticaretinizi veya hizmetleriniz online mecraya taşımadan önce web sitenizle ilgili detaylı bir planlamanın söz konusu olması lazımdır. Fiziksel mağazanızda yaşadığınız başarıların online mağazanızda da tekrarlanabilmesi için ince bir geçişle online dünyadaki yerinizi almanız oldukça önemlidir. Bazı kurumlar tarafından web sitesi olayı hafife alınarak basit, güvensiz ve profesyonellikten uzak tasarıma sahip web siteleri üzerinden müşterilerine hizmet vermeye çalışılıyor. Ancak internet dünyasının gerçekleriyle bağdaşmayan hiçbir siteyle başarılı bir satış, verimli bir hizmet veya dikkate alınır bir fikir yazısı paylaşımı yapabilmek mümkün değildir. Dolayısıyla profesyonel ve internet dünyasındaki gelişmelere uygun tasarlanarak yayına alınan web siteleriyle ilgili kitlenize çözüm sunmalısınız.

KARTAL WEB TASARIM

Kartal web tasarım çözümleri üreten Penta Yazılım, müşteri taleplerine en uygun web site profilini oluştururken; kendi deneyimleri ışığında profesyonel web site modelinin meydana çıkarılmasını sağlıyor. Böylece modern bir çizgide olması halinde değer verilen web sitelerinin tüm müşterileri için mevzu bahis olmasını mümkün kılıyor. Başarılı web site tasarımı, programlanması, test ve kontrol edilmesi, yayına alınması ve daha birçok detayla ilgilenerek; internet dünyasına yeni açılan veya mevcut web sitesini yenilemek isteyen kurumların baş destekçisi oluyor.

Kartal Web Tasarım Firmaları Arasında Bizi Terih Edin !

Online mecrada yer alarak karınızı arttırmayı planlayabilir ve online olarak da müşterilerinize ulaşmayı hedefleyebilirsiniz. Bununla ilgili stratejileri belirlerken profesyonel kurumlarla çalışmalısınız. Aksi takdirde; uzun yıllar uğraşarak elde ettiğiniz imaj ve güvenilirliliği zedeleyecek hususlar söz konusu olabilir. özellikle internet sitelerinin güven vermemesi, yazılımların eski veya güncel olmaması, kullanıcı deneyiminden uzak bir şekilde planlanması ve tasarlanması, başınıza gelebilecek kötü deneyimlerden bazılarıdır. Profesyonel ajans Penta ile kullanıcı odaklı web sitesi sayesinde online alana kaliteli bir giriş yapabilirsiniz. Böylece; müşterileriniz için sağladığınız güven ve prestiji online dünyada da sürdürebilirsiniz.

Kartal web tasarım çözümlerini tüm kurum ve kuruluşlar için yerine getiren ajansımız,  hizmet alımı sonrasında da desteklerini sürdürerek hizmet kalite standartlarını çok daha yukarılara çekiyor. Her türlü destek tekniklerin sağlandığı ve sorunların çözüme kavuşturulduğu hizmet anlayışıyla profesyonel destek almaya hazırlanın!

Web Sitesi Yaptırmadan Önce Dikkat Edilecek Hususlar ;

  • Ziyaretçilerinizi zorlamayın. Ziyaretçilerin ne okumak istediğine karar vermelerine izin verin. Web sitenizin ziyaretçileri tarama sırasında kontrolün kendilerinde olmasını ister. Açılır pencereler, zırt pırt çıkan popuplar web sitenizi kullanıcı dostu olmaktan çıkararak ziyaretçilerinizin dikkatini dağıtır ve hatta ziyaretçilerinizin sitenizi erken terk etmesine neden olabilir.
  • Standartları takip edin. Standartlar genellikle can sıkıcı görünebilir. Ancak, standartlar kolayca zorlukların üstesinden gelmek için vardır.
  • İçerik çok önemlidir: bugün en başarılı web siteleri, ziyaretçilerine yeni ve yararlı bilgiler sunan web siteleridir. İnternet dediğimiz engin denizde, yinelenen bilgi sunan yararsız web siteleri milyonlarca vardır. Burada yaptığınız karar, bu sitelerden biri olmak veya ileriye doğru adım atmak ve yararlı, başarılı içeriğe sahip sadık bir izleyici kitlesi elde etmek arasında olacaktır..

Yazıya Puan Ver
11 Kişi Puan Verdi
2095