Web Tasarım Formu


Nasıl Bir Web Sitesi Veya Hizmet Arıyorsunuz?

Başka Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Olabilir ?

Tercih ettiğiniz bir platform var mı?

Projenizde kaç dil kullanılacak?

Lütfen listeden seçim yapınız.

Projenizden biraz bahsedebilir misiniz?

Bu alan zorunlu değildir.

 / 1000

(Firmanızın genel tanıtımı, ürün varsa siteye konulacak ürün sayısı, filtre ve karşılaştırma modülü olacak mı, yaklaşık sayfa sayısı, üyelik vb. bir sistem olacak mı, mevcut siteniz varsa ondan ne farkı olacak, ve diğer eklemek istediğiniz herşeyi buraya lütfen olabildiğince detay yazınız.)

Bir dosya göndermek ister misiniz?

Dosya Seç

Dosya seçilmedi...

Bu alan zorunlu değildir.

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Nerelisiniz?

İl / İlçe / Mahalle selectbox seçimi olacak.

Size nasıl hitap edelim?

Web Tasarım Kitapları

Web Tasarım Kitapları

Web Tasarım Kitapları

Gelişim uzun, zorlu bir süreçtir. İşinde en iyisi olmak isteyen tasarımcılar her zaman en iyi kitapları okur, en iyi çalışmalarını ortaya koyarlar. Başarı şans değil, çaba, emek, alın teridir. Kendinizi aşmak, her zaman bir sonraki adımı hedeflemek zorundasınız. Hedefleriniz kadar ileriye gidebilirsiniz. Web tasarım kitapları hedefleri olan tasarımcılara bu yolculukta katkı sağlar. Okuduğunuz her kitabın ardından, öğrendiklerinizi uyguladıkça bir adım daha ileri gidersiniz. Öğrenmek yaratıcılığınızı artıran yegâne husustur ve husus önemli olan tek şeydir çünkü hizmetlerinizi geliştirmek zorundasınız. Hizmetlerinizi geliştirdiğiniz ölçüde, müşterilerinize hizmet edebilirsiniz. Bulabildiğiniz tüm web tasarım kitapları pdf olarak okumalısınız.

Bu konuda ki okumalarınız bittiğinde web programlama kitap keşfine çıkmalısınız. Yapabildiğiniz tasarımları işlevsel kodlara dökebildiğiniz ölçüde başarılısınızdır. En özel tasarımları gerçekleştirseniz dahi koda dökemediğinizde bir işe yaramaz. İleri web tasarım teknikleri web teknolojilerinde daima ileri olarak hedeflenmeli çünkü rakipleriniz durmaksızın çalışıyor.

Web Tasarım Temelleri

Temelleri öğrenmek her zaman basit olacaktır. Özellikle web tasarım temelleri günde 4 saat çalışmayla bir hafta içinde biter. Önemi olan bu temel eğitimi en iyi şekilde tamamladıktan sonra kaydedeceğiniz ilerlemedir. Sektörde zaten sizden daha bilgili, yetenekli insanlar, yıllardır iş yapıyor, onları geçmenin tek yolu uzun soluklu çalışmalardır.

Web tasarım temellerini öğrenme serüveniniz boyunca şu konullar hakkında tam bir bilgi sahibi olacaksınız;

 • Web Tasarımı
 • Temel Kavramlar
 • Web Tasarımında Temel İlkeler
 • HTML’e Giriş
 • Html Etiketleri
 • Html (Frame, İframe, video, ses ekleme)
 • Html Formlar
 • Css

Kodlab kitapları ile güçlü bir başlangıç yapabilirsiniz. Oldukça kaliteli yayınlara sahiptirler, uygulamalı bir şekilde ders anlatım videoları bulunmaktadır. Hem kitap üzerinden hem de resmi siteleri üzerinden eğitimi takip edebilirsiniz.

Elbette tek bir kaynaktan ilerlemek hiçbir zaman doğru değildir. Özellikle web tasarım alanında birçok kaynak, birçok bilgi bulunuyor. Bu kaynaklar arasında elleme yapmalı, güçlü kaynaklar ile çalışmalısınız. Sizler için seçmiş olduğumuz web ile ilgili kitaplar şunlardır:

 • Rıza Çelik – A’dan Z’ye Css
 • İleri Web Tasarım Teknikleri
 • 10 Adımda Web Tasarımı
 • Web Tasarım Rehberi

Şimdi ayrı bir parantez açmamız gerekiyor. Özellikle ileri web tasarım teknikleri pdf formatını kesinlikle bulup okumanızı öneriyoruz. Hızlı bir ilerleme, güçlü bir başlangıç yapmanın en iyi formülü olan kitap. Önünüzde uzun ve zorlu bir yolculuk var fakat bu alana ilginiz varsa oldukça eğlenceli bir süreçten geçeceksiniz. İlerledikçe daha çok tatmin edici ücretler kazanacaksınız.

Yazıya Puan Ver
0 Kişi Puan Verdi
1370