Web Tasarım Formu


Nasıl Bir Web Sitesi Veya Hizmet Arıyorsunuz?

Başka Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Olabilir ?

Tercih ettiğiniz bir platform var mı?

Projenizde kaç dil kullanılacak?

Lütfen listeden seçim yapınız.

Projenizden biraz bahsedebilir misiniz?

Bu alan zorunlu değildir.

 / 1000

(Firmanızın genel tanıtımı, ürün varsa siteye konulacak ürün sayısı, filtre ve karşılaştırma modülü olacak mı, yaklaşık sayfa sayısı, üyelik vb. bir sistem olacak mı, mevcut siteniz varsa ondan ne farkı olacak, ve diğer eklemek istediğiniz herşeyi buraya lütfen olabildiğince detay yazınız.)

Bir dosya göndermek ister misiniz?

Dosya Seç

Dosya seçilmedi...

Bu alan zorunlu değildir.

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Nerelisiniz?

İl / İlçe / Mahalle selectbox seçimi olacak.

Size nasıl hitap edelim?

Web Tasarım Nasıl Yapılır Örnekleri

Web Tasarım Nasıl Yapılır Örnekleri

Web Tasarım nasıl yapılır örnekleri ile sizlere yardımcı olmak için buradayız. Daha iyi bir şekilde çözümleyebilmeniz, örnek kodlar sayesinde yapıları görmeniz gelişiminize katkı sağlayacaktır. Kategori üzerinde yer alan web tasarım örneklerinin her biri profesyonel olarak hazırlanmış temalardır. Bu yüzden dikkatli bir şekilde kodları okumanız gelişiminiz açısından önemlidir. Web tasarım örnekleri ile ilgili kaynak araştırmaları yapmak, bulabildiğiniz her kodu incelemek zorundasınız. İncelemeler, notlar ve okumalar yapmanızın ardından kendinize ait kodları daha hızlı bir şekilde yazmaya başlayabilirsiniz. Elbette kendi grafiklerinizi hazırlamak için bol bol pratik yapmak zorundasınız. Bu sayede daha hızlı bir şekilde web tasarım alanında kendinizi geliştirebilirsiniz. Örnek web sitesi konuları incelemek, herhangi bir freelance iş aldığınızda daha başarılı bir tasarım ortaya koymanızı sağlar. Elbette sadece freelance işlerde değil aynı zamanda bir ekip içerisinde yer alacak olursanız. Kariyerinize maksimum fayda sağlayacaktır. Sizlere önerdiğimiz, incelediğinizde yararını göreceğiniz web sitesi konuları şu şekildedir:

 • Kurumsal Web Siteleri
 • E – Ticaret Web Siteleri
 • İçerik Platformları
 • Sosyal Medya Web Siteleri
 • Forumlar
 • Kişisel Web Siteleri

Bu alanlarda yapacağınız incelemeler, herhangi bir iş aldığınızda daha hızlı, daha kaliteli tasarımlar yapmanızın önünü açacaktır.

Web Yazılım Nedir Nasıl Yapılır

Web yazılım nedir nasıl yapılır sorusu, bizlere en çok gelen sorulardan bir tanesi, elimizden geldiğince yanıtlamaya çalışacağız. Web yazılım, bir web sitesinin arka planında çalışan işlerin kusursuz bir şekilde çalışması için geliştirilmiş diller bütünüdür. Seçilecek dil sayesinde web sitesi tasarımı gerçekleşmiş bir siteye işlevsel özellikler kazandırılır.

Web yazılım dilleri arasında popüler olanlar ile başlamak, kaynak bulma, geliştirme konusunda oldukça önemlidir. Seçeceğiniz dilin geniş bir topluluğu olması, herhangi bir sorun anında topluluktan destek alarak hızlı geliştirme avantajı sunar. 2018 – 2019 Yılları için en popüler olan web yazılım dilleri ise şu şekildedir:

 • PHP
 • SQL
 • ASP
 • Ruby on Rails
 • Django

Bu diller öğrendikten sonra dillere ait kütüphaneleri inceleyerek, daha hızlı geliştirme yapma avantajından yararlanabilirsiniz. Yazılım toplulukları ile iletişim halinde kalmak iş bulma, kendinizi geliştirme sürecinde sizlere yardımcı olacaktır. Bu yüzden hangi dili seçerseniz, seçin topluluğun bir parçası olmayı unutmayın.

Kişisel web sitesi örnekleri incelemeleri yapmak da oldukça faydalıdır. Yazılımcıların ya da farklı konularda kişisel web site paylaşımlarında bulunan insanların bloglarını incelemelisiniz. İlerde kendi sitenizi açtığınızda, incelediğiniz sitelerden aldığınız ilham sayesinde kendinizi daha iyi bir şekilde tanıtabileceksiniz.

Yazıya Puan Ver
2 Kişi Puan Verdi
1157