Web Tasarım Formu


Nasıl Bir Web Sitesi Veya Hizmet Arıyorsunuz?

Başka Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Olabilir ?

Tercih ettiğiniz bir platform var mı?

Projenizde kaç dil kullanılacak?

Lütfen listeden seçim yapınız.

Projenizden biraz bahsedebilir misiniz?

Bu alan zorunlu değildir.

 / 1000

(Firmanızın genel tanıtımı, ürün varsa siteye konulacak ürün sayısı, filtre ve karşılaştırma modülü olacak mı, yaklaşık sayfa sayısı, üyelik vb. bir sistem olacak mı, mevcut siteniz varsa ondan ne farkı olacak, ve diğer eklemek istediğiniz herşeyi buraya lütfen olabildiğince detay yazınız.)

Bir dosya göndermek ister misiniz?

Dosya Seç

Dosya seçilmedi...

Bu alan zorunlu değildir.

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Nerelisiniz?

İl / İlçe / Mahalle selectbox seçimi olacak.

Size nasıl hitap edelim?

Web Tasarım Nedir Ne İşe Yarar

Web Tasarım Nedir Ne İşe Yarar

Web tasarım nedir ne işe yarar konusunu kesin tanımlarla açıklığa kavuşturacağız. Öncelikle web tasarım nedir sorusu ile başlayalım. Web tasarım, tasarım ilkelerine göre uygun bir şekilde düzenlenen, grafikler, kodlardan oluşan sitelerin arayüzüdür. Bu arayüz aracılığı ile kurumlar, e – ticaret siteleri, platformlar ürün ve hizmetlerini, sunduklarını ziyaretçileri ile buluşturur.

Ne işe yarar konusuna gelecek olursak. Web tasarım sayesinde sunmak istediklerinizi daha ilgi çekici bir şekilde sunabilirsiniz. Bunlar ürün ve hizmetleriniz, fikirleriniz olabilir. Dijital dünyanın her alanında web tasarım vardır. Zaten olmayışından da söz etmeyiz çünkü olmasaydı internet bugün ki halini alamazdı. Sağladığı faydalar ise şu şekildedir:

  • Doğru web tasarımı marka bilinirliğini, kalitesini artır.
  • Ürün ve hizmetleri daha iyi bir şekilde tanıtmaya yarar.
  • 7 Gün 24 Saat lokal mağazaların aksine açıktır, karlılığı artırır.
  • Müşterileriniz ile daha etkin iletişim kurabilirsiniz.

Elbette faydaları bunlarla sınırlı değildir.

Bilişim Web Tasarım Nedir?

Bilişim web tasarımı nedir: Tarayıcılar yardımıyla görüntülene bilen internet sitelerinin bütününe bilişim web tasarımı denir. Birbirinden farklı kategorilerde olmalarına rağmen, benzeri bir yapıda tasarlanır. Buna rağmen fark yaratan özgün tasarımları, sundukları içeriklerdir.

Kurumsal web tasarımı nedir: Kurumsal kimliğe uygun şekilde tasarlanan. Markanın ürün ve hizmetlerini en iyi şekilde tanıtmasını sağlayacak, tasarımlarının bütününe kurumsa web tasarım denir. Bu sayede kurumlar marka bilinirliğini, marka kalitesini artırabilir. Daha profesyonel bir çizgide ilerleme şansını elde edebilirler.

Web Tasarımı Geliştirme Nedir?

Web tasarımı geliştirme nedir: Web tasarımı geliştirme, belirli diller, grafik programları yardımıyla yapılır. Bu işin uzmanlarınca geliştirilen tasarımlara, web tasarımı geliştirme denir. Her biri özgün, eşsiz tasarımlar olduğunda proje başarıyla tamamlanmıştır.

Web Tasarım uzmanı nedir: Web tasarım uzmanı, marka kimliği yaratmak konusunda tecrübesiyle, en özgün çalışmaları ortaya koyan kişidir. Yaptığı tasarımlar, sunduğu çözümler ile oldukça kaliteli işler ortaya koyarlar:

Web Arayüz Tasarımı Nedir: Ziyaretçiler bir web sitesine girdiklerinde karşılaştık ilk ekran o sitenin arayüzüdür.  Kurumsal kimliği, projeyi, e – ticaret sitesi, portallar ve platformlar için geliştirilen her bir tasarıma web arayüz tasarımı denir.

Web tasarım ne kadar kazanır: Web tasarım sektörü oldukça geniş olduğu için genel bir kazanç aralığı vermek imkansızdır. Projelerin ölçeğine bağlı olarak kazançlar değişmektedir.

Yazıya Puan Ver
0 Kişi Puan Verdi
1053