Web Tasarım Formu


Nasıl Bir Web Sitesi Veya Hizmet Arıyorsunuz?

Başka Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Olabilir ?

Tercih ettiğiniz bir platform var mı?

Projenizde kaç dil kullanılacak?

Lütfen listeden seçim yapınız.

Projenizden biraz bahsedebilir misiniz?

Bu alan zorunlu değildir.

 / 1000

(Firmanızın genel tanıtımı, ürün varsa siteye konulacak ürün sayısı, filtre ve karşılaştırma modülü olacak mı, yaklaşık sayfa sayısı, üyelik vb. bir sistem olacak mı, mevcut siteniz varsa ondan ne farkı olacak, ve diğer eklemek istediğiniz herşeyi buraya lütfen olabildiğince detay yazınız.)

Bir dosya göndermek ister misiniz?

Dosya Seç

Dosya seçilmedi...

Bu alan zorunlu değildir.

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Nerelisiniz?

İl / İlçe / Mahalle selectbox seçimi olacak.

Size nasıl hitap edelim?

Web Tasarım Paketi

Web Tasarım Paketi

Web Tasarım Paketi

Web dünyasına hızlı, kaliteli bir giriş yapmak ister misiniz? Dijital dönüşümü başlatıp kurumsal web sitenizi hayata geçirmek istiyorsanız web tasarım paketi ile güçlü bir başlangıç yapın. Uzman kadromuz sizler için kusursuz bir web sitesi kodlasın. Sizin değerlerinizi yansıtacak, marka kalitenizi ön plana çıkartacak web sitenizle, ürünlerinizi, hizmetlerinizi tüm Türkiye’ye pazarlayın. Başlangıç seviyesi, Kobiler, profesyoneller, Premium web tasarım paket fiyatları hakkında bilgi almak için sayfalarımızı inceleyebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi almaya ihtiyaç duyarsınız hiç vakit kaybetmeden uzman müşteri destek hattımızı arayın. Profesyonel ekibimiz sizin için en iyi çözümü üretecek, sizin için en iyi paketi önerecektir. Güçlü bir başlangıç için sektörün lider firması ile çalışın.

Hazır Web Sitesi İstanbul

Hazır web sitesi paketleri, daha küçük bir başlangıç yapmak isteyen müşterilerimiz için özel olarak düzenlenmiştir. Kurumum internet dünyasında yer alsın fakat iki üç sayfalık, bir tanıtım yeterli olur diyorsanız bu çalışma sizlere göre. Hazır web sitesi İzmir paketlerimizden yararlanarak firmadiniz.com alan adına sahip olabilirsiniz. Daha önce hazırlamış olduğumuz temalardan birini seçebilir, ana sayfa, hakkımızda, iletişim sayfalarını düzenletebilirsiniz. Bu hizmetten oldukça uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz çünkü bu paket oldukça basit adımlarla gerçekleşir. Kurumunuzun ufak bir tanıtımını yapmanızı sağlayacak hazır web sitesi paketlerimizden birini seçerek bize ulaşın.

Web Tasarım Paketlerimiz

En özel işlerimizi ortaya koyduğumuz web tasarım paketlerimiz ile yükselişe geçmeye ne dersiniz? Markanızı sektörünüzün zirvesine taşımanızı sağlayacak özel çalışmalardan yararlanarak harekete geçin. Markanızın değerini yansıtacak özel bir tasarım, en iyi şekilde düzenlenmiş sayfalar, içerikler ile ziyaretçilerinizi kalbinden vurun. Ürün ve hizmetlerinizi en iyi şekilde tanıtma fırsatından yararlanın.

Siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçları için tasarlamış olduğumuz birbirinden harika paketleri keşfetmeye başlayın. En çok tercih edilen paketlerimiz şu şekildedir:

  • Premium E – Ticaret Paketi
  • Kurumsal Web Tasarım Paketi
  • Kobi Web Tasarım Paketleri
  • Platin Web Tasarım Paketleri

Ve çok daha fazlasını incelemek için hizmetlerimiz sayfasını inceleyebilirsiniz. Sayfadan kendiniz için en uygun paketi seçip güçlü bir başlangıç yapabilirsiniz. Web tasarım fiyatları ile değişimin öncüsü oluyoruz. Müşterilerimiz dijital dünyaya en güçlü şekilde girsin diye uygun fiyat avantajı sağlıyoruz. Hesaplı fiyatlarımızdan yararlanmak, kaliteli hizmet almak için web tasarım iletişim sekmesinden bizlere ulaşabilirsiniz. Büyüleyici bir başlangıç için adım atın. Hedef kitlenize hesaplı, kaliteli bir şekilde ulaşın. Ürünlerinizi ve hizmetlerinizi tüm Türkiye tanısın.

Yazıya Puan Ver
0 Kişi Puan Verdi
1075