Web Tasarım Formu


Nasıl Bir Web Sitesi Veya Hizmet Arıyorsunuz?

Başka Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Olabilir ?

Tercih ettiğiniz bir platform var mı?

Projenizde kaç dil kullanılacak?

Lütfen listeden seçim yapınız.

Projenizden biraz bahsedebilir misiniz?

Bu alan zorunlu değildir.

 / 1000

(Firmanızın genel tanıtımı, ürün varsa siteye konulacak ürün sayısı, filtre ve karşılaştırma modülü olacak mı, yaklaşık sayfa sayısı, üyelik vb. bir sistem olacak mı, mevcut siteniz varsa ondan ne farkı olacak, ve diğer eklemek istediğiniz herşeyi buraya lütfen olabildiğince detay yazınız.)

Bir dosya göndermek ister misiniz?

Dosya Seç

Dosya seçilmedi...

Bu alan zorunlu değildir.

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Nerelisiniz?

İl / İlçe / Mahalle selectbox seçimi olacak.

Size nasıl hitap edelim?

Web Tasarım Pendik

Web Tasarım Pendik

Web Tasarım Pendik, çağımız teknolojisi internet ortamında kişi ve kurumların tanıtımlarının en iyi şekilde yapılmasını sağlar. Pendik Web Tasarım, Oluşturulan web sayfasında ürün ve hizmetlerin tanıtımı ile fiziksel alanda yapılan çalışmalar online ortama taşınmış olur. İnternet tarayıcılarının görüntüleyebildiği özel tasarımlar olarak hazırlanan web sayfaları ile kişi ve firmaların yoğun rekabet ortamında öne çıkmaları sağlanır.

Fiziksel mağazanızda sağladığınız başarıların online ortama taşınması için internet ortamında en iyi şekilde yerinizi almanız gerekir. Bunun için de uzman bir web tasarımcısı tarafından hazırlanan profesyonel bir internet sitesi gerekli olacaktır. İnternet dünyasındaki gelişmelere uygun olarak tasarlanan ve yayına alınan kaliteli bir web sayfası ile hedef kullanıcı kitlenize ulaşmanız gerekir.

Web Tasarım Pendik

Pendik Web Tasarımı, başarılı sonuçlar vermesi için amacına uygun olarak dizayn edilerek gerekli tanıtım, pazarlama ve sunumun yapılabildiği özelliklerde olmalıdır. Amaçlanan kullanıcı kitlesine ulaşarak sürekliliğinin sağlanması başarılı bir web tasarımı için önemlidir. Kişi veya kurumlar için özel olarak hazırlanan web sayfasının başarı grafiğinin sürekli yükselmesi için şu unsurlara dikkat etmek gerekir:

  • Web sitesi verilmek istenilen mesajı net olarak vermelidir,
  • Tasarımda dikkat dağıtan unsurlar bulunmamalıdır,
  • Sayfanın renk ve grafik düzeni etkileyici bir tasarım için önemlidir,
  • Kullanıcı sürekliliği için sade ve okunaklı olmalıdır.

Başarılı bir web tasarımı için gerekli olan tüm bu özelliklere uygun olarak hazırlanan. Bir web sayfası ile ürün ve hizmetlerinizi en iyi şekilde tanıtarak geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşabilirsiniz. Bu nedenle profesyonel bir web tasarımcısı ile çalışarak online ortamda verimli ve kazançlı bir çalışma yapabilirsiniz.

Pendik Web Tasarım

Pendik web sitesi tasarım etkili bir web sitesi hazırlayarak kişi ve kurumların internet ortamında en iyi şekilde tanıtılmasını sağlar. Etkili bir web tasarımı için akış, içerik, server, renkler, grafik unsurları büyük bir öneme sahiptir. İşinde uzman profesyonel bir web tasarımcı tüm bu unsurları en iyi şekilde kullanarak kusursuz bir tasarım hazırlar. Öncelikle sitenin amacı ve hitap etmek istenen müşteri kitlesi net olarak belirlenmelidir. Hedefe uygun bir tasarım her zaman daha etkili bir tasarım olur. Web tasarımcı sunulan ürün ve hizmeti öne çıkartacak çalışmalar yapar. Web tasarım akışında ilk olarak kullanıcının sitenin içeriği ve ne hakkında olduğu saniyeler içerisinde anlaşıla bilmelidir.

 

Web Tasarım Pendik, Kendiniz ile ilgili belirtmek istediğiniz ayrıntılar kullanıcıyı yormadan verilmelidir. Sitede verilmesi gereken bilgiler kullanıcının takip edebileceği bir mantık ile düzenli bir şekilde sunulmalıdır. İçerik seo için olduğu kadar sürekli ziyaretçi akışı için de önemli bir unsurdur. Web tasarımında kullanılacak renkler sitenin amacına ve hizmet alanına uygun olarak kullanılır. Renklerin insan psikolojisine etkileri göz önüne alınarak en uygun renk skalası tercih edilir. Grafik unsurları, şematik semboller, resimler ve videolar hızlı görsel etkisi önem taşır. Web tasarımının sunumunu sağlayan server özelliği daha fazla kullanıcıya ulaşmak için çok mühimdir.

Penta Yazılım

Web Tasarım Pendik, Pendik web site yapan firmalar profesyonel web site tasarımları ile kişi ve kurumların. Online ortamda en iyi şekilde tanınarak başarılı ve kazançlı çalışmalar yapmalarını sağlar. Web tasarım konusunda eğitimli ve deneyimli profesyonel tasarımcılar en etkili web sayfasını hazırlayarak rakipleriniz arasında öne çıkmanızı sağlar. İnternet sitesi yapan firmalar Pendik hizmetleri tamamen uzman tasarımcılardan oluşan ekip çalışmaları ile en iyi tasarımları gerçekleştirir. Kişi ve kurumların internet ortamında saygınlığını artıran ve kullanıcını kitlesini zirveye çıkartan mükemmel web tasarım hizmetleri sunulur.

Yazıya Puan Ver
9 Kişi Puan Verdi
2052

Web Tasarım Pendik Sıkça Sorulan Sorular

-

Web Sitesi Tasarımı ve Web Sitesi bana ne kazandırır?

Web Tasarımı yapılmasındaki amaç, firma kimliğine uygun bir grafik tasarım eşliğinde geniş kitlelere istenilen bilginin iletilmesidir. Web sitesi kurumların dünyaya açılan penceresidir. İletişimin önem kazandığı günümüzde, her firmanın bir web sayfası olması neredeyse zorunluluk haline gelmiştir.
+

Web Sitesi Tasarımı mı yaptırmak istiyorsunuz?

Sizde eğer Pendik’te yaşıyorsanız ve web site yaptırmak istiyorum diyorsanız; ve tasarımınızın da kurumsal ve size özel olsun diyorsanız hemen bizimle iletişime geçin sizi arayalım ve isteklerinize cevap verelim.

Özgün web sitenizle her zaman bir adım önde olacaksınız, firmanızı iyi yerlere taşımak için web sitenizi emin ellere bırakın ve önünüz açık olsun.

Teknolojik gelişmelerin artması ile birlikte İnternet, düşük maliyeti ve etkili yapısı ile gözde medya aracı haline dönüşmüştür. Web sayfaları ile geniş bir kitleye hiçbir aracı kullanmadan ulaşmak, kurum imajını güçlendirmek, kurum ile ilgili gelişmeleri ve anında duyurabilmek mümkün olmaktadır. Bir Web sitesi size;

 

·         Hesaplı bir reklam olanağı sağlar.
·         Sadece size ulaşmak isteyen “hedef kitle”ye ulaşmanızı sağlar.
·         Tanıtımınızı uluslararası düzeyde yapmanızı sağlar.
·         Ürünlerinizin ve hizmetlerinizin tanıtımını, son kullanıcıya diğer tanıtım araçlarına göre çok ucuz maliyet ile ulaştırmanızı sağlar.
·         Zaman kazandırır 7/24 açık bir ofis imkanı sunar.
·         Potansiyel müşterilerinizin direk ulaşımını sağlar.
·         Reklam/tanıtım Pazarlama aracınızda, dinamik değişiklikler  imkanı sunar.
·         Olumlu imaj kazandırır.
+

Pendik Woocommerce Tema Tasarımı

WooCommerce, işletmelerin çevrimiçi ürünler satmasına yardımcı olan bir WordPress eklentisidir. Bir e-ticaret şirketi olarak, vermeniz gereken en büyük karar, hangi platformun kullanacağınıza karar vermenizdir. WooCommerce, tüm çevrimiçi mağazaların % 41’inden fazlasında kullanılıyor ve yalnızca dünyanın en popüler e-ticaret platformu değil aynı zamanda en uygun olanı haline getiriyor. Bu nedenle, eğer bir işletme sahibi olarak e-ticaret yapmayı düşünüyorsanız WooCommerce’ ilk tercihiniz olacaktır.
+

Pendik Drupal Tema Tasarımı

Drupal hayal gücünüz ve bilginiz dahilinde hemen her türlü web sitesi inşasında kullanılabilmektedir.

Kullanan sitelerden bazıları Sony, Sun Microsystems, MTV, FedEx, Electronic Arts, Warner Bros, Universal Music, Nike, Yahoo, Birleşmiş Milletler, Ubuntu, NASA ve daha birçok tanınmış firma ve kuruluş çeşitli projelerinde Drupal kullanmaktadır.

Ülkemizde de ise Sabancı, ODTÜ, Koç gibi bir çok üniversite de Drupal kullanmaktadır.
+

Pendik Prestashop Tema Tasarım

Prestashop adından da anlaşılır gibi presta alışveriş anlamına gelmektedir. Prestashop genel itibari ile bir e-ticaret yazılımı olmakta ve ücretsiz açık kod kaynaklıdır. Dünya üzerinde yüz binden fazla kullanıcısı ve geliştiricisi bulunmaktadır. Prestashop dünya üzerinde ücretsiz e-ticaret yazılımı olarak kabul görmüş olsa da pek fazla bilmeyeni de bulunmaktadır.

+

Pendik Opencart Tema Tasarım

Opencart internette bir ürün satmaya yarayan açık kaynaklı PHP tabanlı bir E-Ticaret Scriptidir. Ücretsizdir.  Opencart, E-ticaret sitelerinde en çok kullanılan yazılımdır. Açık kaynak yazılım olmasının sebebi geliştirilmek  istenmesidir. Açık Kaynaklı kod geliştirilmeye uygun,  Yoksa, açık kaynaklı kod demek kendi sitenizde ki tüm kodların herkes tarafından görüleceği,  açık olacağı anlamına gelmemektedir.

+

Pendik Joomla Tema Tasarım

Joomla bir içerik yönetim sistemi (content management system) dir. Yani birden çok ve farklı içeriği tek bir yerden yönetmenize olanak sağlayan hazır bir web sitesi şablonudur diyebiliriz. Birçok içerik yönetim sistemi bulunmaktadır. Joomla bunlardan sadece bir tanesi! Joomla, içerik yönetim sistemlerinin en iyilerinden biridir. Joomla’nın yönetim paneliyle, içeriklerinizi kolayca oluşturabilir ve yönetebilirsiniz.

+

Pendik Virtuemart Tema Tasarım

Dünyanın en çok tercih edilen CMS sistemlerinden biri olan Joomla üzerine entegre edilerek kullanılan bir modül sistemidir. Hazır web siteleri meydana getirme konusunda başarılı CMS sistemlerinden biri olan Joomla’nın üzerine kurulan VirtueMart ile Joomla tabanlı e-ticaret siteleri meydana getirebilirsiniz. VirtueMart sayesinde ürünlerinizin kolayca takibini yapabilirsiniz.