Web Tasarım Formu


Nasıl Bir Web Sitesi Veya Hizmet Arıyorsunuz?

Başka Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Olabilir ?

Tercih ettiğiniz bir platform var mı?

Projenizde kaç dil kullanılacak?

Lütfen listeden seçim yapınız.

Projenizden biraz bahsedebilir misiniz?

Bu alan zorunlu değildir.

 / 1000

(Firmanızın genel tanıtımı, ürün varsa siteye konulacak ürün sayısı, filtre ve karşılaştırma modülü olacak mı, yaklaşık sayfa sayısı, üyelik vb. bir sistem olacak mı, mevcut siteniz varsa ondan ne farkı olacak, ve diğer eklemek istediğiniz herşeyi buraya lütfen olabildiğince detay yazınız.)

Bir dosya göndermek ister misiniz?

Dosya Seç

Dosya seçilmedi...

Bu alan zorunlu değildir.

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Nerelisiniz?

İl / İlçe / Mahalle selectbox seçimi olacak.

Size nasıl hitap edelim?

Web Tasarım Şile

Web Tasarım Şile

Şile Web Tasarım

Çalışma alanı ne olursa olsun her işletmenin bir hedef kitlesi bulunmaktadır. Bu hedef kitle içinde yer alan kesim çok çeşitli olabilir. İşletmelerin ilgi görmesi elbette varlık göstermeleriyle doğru orantılıdır. Adından söz ettiren bir işletme rekabet ortamında rakipleri ile boy ölçüşebilecek düzeye gelmiş hatta onlardan bir adım öne geçmiş denebilir. Bu da sadece fiziksel varlığıyla boy göstermeyen aynı zamanda dijital dünyada da yerini alan bir firma olduğunu gösterir. Bu noktada devreye web siteleri girmektedir.
Web sitelerinin tasarımı, işletmeler için çok önemlidir. Başarılı bir firmadan söz edebilmek için başarılı bir web sitenin varlığı da yaşanılan dönemde gerekli görülmektedir. Bunun farkında olan web sitesi tasarımı yapan firmalar bulunmaktadır. Şile web tasarımı yapan firmalar, işletmeler için internet sitesi tasarımını gerçekleştirmektedir.

 

 

Beklentileri Karşılayan Bir Web Sitesi Tasarımı

Şirketler, gelişen dünyaya ayak uydurmak istemektedir. İçinde bulundukları iş yaşamı internet sayesinde kolaylaşmıştır; ancak rekabeti daha da artırmıştır. İnterneti benimseyen işletmeler daha da büyüyüp başarılı işlere imza atarken aynı zamanda dünyaya da açılma fırsatı yakalamışlardır. Dünyaya açılmalarındaki en büyük etken elbette bir web siteye sahip olmak olmuştur. Mekansal olarak bulunma zorunluluğu ortadan kalkmakla beraber istenilen zamanda web sitelerine erişim imkanı sağlanmıştır. Hedef kitlenin beklentilerine doğru yönde bir eğilim olduğu söylenebilir. Bir işletmeyi ayakta tutan hedef kitle olduğunu söylemek yanlış olmaz. Öyle ki hedef kitlenin beklentilerine karşılık vermek de başarılı bir web sitesinin tasarımından geçmektedir.

Şirketlerin web siteleri çalışma alanlarına uygun tasarlanmalıdır. Tasarımı yapılacak olan web sitesinin alanın uzmanları tarafından yapılması da önemli bir noktayı oluşturmaktadır. İnternet sitesi yapan firmalar da alanında uzman kişilerle çalışarak müşterisi olan işletmelerin web site ihtiyacını başarılı bir şekilde yerine getirebilir. Yanlış tasarlanan bir web sitesi firma için yanlış sonuçlar doğurabilir. Yaptığı işte darbe alan işletme, hedef kitlesinin beklentisine cevap veremez ve itibarı sarsılır. Bu nedenle web sitesi tasarımı yapılırken birkaç kişiye değil dünya üzerindeki milyonlara insana seslenebileceği ve onların ihtiyaçlarını karşılayabileceği göz önünde bulundurulmalıdır. Rakipleri arasında hedef kitlesinin beklentilerini daha iyi karşılamak üzere web sitesi tasarlamaya çalışan işletmelerin başarısı söz konusu olacaktır.

 

Web Sitesi Tasarlamak: Başarmanın Bir Başka Adımı

İnterneti kullanan şirketlerin başarıyı yakalaması aşikardır. Yaşanılan çağa göz atıldığında internet şirketler için olmazsa olmazların başında gelmektedir. Bir şirketin başarısında yatan bir diğer etmen de internet sayesinde tasarlanan web siteleri. Teknolojinin velinimeti olarak görülen internet pek çok iş kolunu da beraberinde getirmiştir. Gün geçtikçe de yeni iş kolları doğmaktadır. Bunlardan biri de web sitesi tasarımıdır. Web sitesi tasarımı ne kadar başarılı olursa bu başarı işletmelerin performansına da yansımakta ve ayakta kalma mücadelelerine destek olmaktadır. İşletmelerin dijital ortamlarda varlıklarını devam ettirmelerini sağlayacak olanlar internet sitesi yapan firmalardır. Bu firmalar internetin gelişmesine bağlı olarak iş yaşamının vazgeçilmezi haline gelen web siteleri tasarlayarak şirketlere yardımcı olmaktadır.
İnternet sitesi tasarımı yapan firmalar birçok yerde faaliyet göstermektedir. İstanbul’da faaliyet gösterenler arasında Şile web site yapan firmalar da bulunmaktadır. Büyük küçük her firmanın web sitesine sahip olma zorunluluğu internet sitesi yapan firmalar için iş kapısı açmaktadır. Başarılı bir web sitesine sahip firma daha çok kesimi odağında toplayabilmektedir.
Çevresi geniş olan bir işletmenin rakibi olan işletmelere karşı daha avantajlı olduğu söylenebilir. İnternet sayesinde web siteye sahip olmak, bir işletmenin iş yaşamındaki en büyük kazancıdır denebilir. Sınırlı hedef kitleyi aşıp binlerce insana ulaşmak söz konusu olmakla birlikte kazancın da artması söz konusu olmaktadır.

Yazıya Puan Ver
0 Kişi Puan Verdi
911