Web Tasarım Formu


Nasıl Bir Web Sitesi Veya Hizmet Arıyorsunuz?

Başka Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Olabilir ?

Tercih ettiğiniz bir platform var mı?

Projenizde kaç dil kullanılacak?

Lütfen listeden seçim yapınız.

Projenizden biraz bahsedebilir misiniz?

Bu alan zorunlu değildir.

 / 1000

(Firmanızın genel tanıtımı, ürün varsa siteye konulacak ürün sayısı, filtre ve karşılaştırma modülü olacak mı, yaklaşık sayfa sayısı, üyelik vb. bir sistem olacak mı, mevcut siteniz varsa ondan ne farkı olacak, ve diğer eklemek istediğiniz herşeyi buraya lütfen olabildiğince detay yazınız.)

Bir dosya göndermek ister misiniz?

Dosya Seç

Dosya seçilmedi...

Bu alan zorunlu değildir.

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Nerelisiniz?

İl / İlçe / Mahalle selectbox seçimi olacak.

Size nasıl hitap edelim?

Web Tasarım Silivri

Web Tasarım Silivri

Gelişen teknoloji ile internetin her alanda kullanılması kişi ve kurumların kendilerini tanıtmak için web siteleri oluşturması ihtiyacını doğurmuştur. İnternet tarayıcılarının görüntüleyebildiği özel tasarımlar olarak hazırlanan internet sitesi, kişi ve kurumların en iyi şekilde tanıtılabilmesi için gerekli düzenlemelere sahip sayfalar olarak tasarlanır. Kurumsal firmaların fiziksel alanda yaptıkları ticaret ve hizmetleri online ortama en iyi şekilde taşıyabilmeleri için kaliteli bir web tasarıma ihtiyaçları vardır. Sıradan bir tasarım ile oluşturulan web tasarımı firmanın tanıtımı ve profesyonel duruşu için hiç de iyi olmayacaktır. Silivri web tasarım internet dünyasına uygun profesyonel tasarımları ile kurumsal tanıtımınızı mükemmel şekilde yaparak online ortamda ürün ve hizmet sunumunu kusursuz bir şekilde yapabilmenizi sağlar.

 

 

Web Tasarımı Nasıl Yapılır

Web tasarımı yapılırken öncelikle sitenin amacı ve hangi müşteri kitlesine hitap edeceği net olarak belirlenerek ona uygun bir tasarım yapmak gerekir. Web tasarımcısı sunulan ürün veya hizmeti ön plana çıkartacak çalışmaları yapmalıdır. Web tasarımı yapılırken bazı unsurlar çok önemlidir. Bunlar; akış, içerik, renkler, grafik unsurları, server şeklindedir. Web tasarımı akışında öncelikle sitenin içeriği ve ne hakkında olduğu kullanıcı tarafından birkaç saniye içerisinde anlaşılabilmelidir. Sonrasında kendiniz ile ilgili belirtmek istediğiniz ayrıntılar kullanıcıyı yormadan verilmelidir. Sitede verilmesi istenen bilgiler kullanıcının takip edebileceği bir mantık ile linkler, başlıklar ve grafikler olarak düzenli bir şekilde sunulur. Silivri web sitesi tasarım içeriğin çok önemli olduğunu savunur. İçeriğin yalnızca seo için gerekli olduğunu düşünenler olsa da tasarımla uyumlu düzenli yazılmış içerikler sitenin sürekli ziyaret edilmesinde etken olur. Renkler sitenin içeriğine uygun olarak psikolojik etkileri de göz önünde bulundurularak tasarıma uygun olarak seçilmelidir. Grafik unsurları sitenin daha dikkat çekici olmasını sağlayan etkenlerdir. Şematik bir görünüm, resim veya video hızlı görsel bir etki yaratarak yazıdan daha çabuk kullanıcıya etki eden unsurlar olacaktır. Bu nedenle web tasarımında grafikler önemli bir yere sahiptir. Server web tasarımın etkili bir şekilde iletimi için çok önemlidir.

Etkili Web Tasarımı Nasıl Olmalıdır

Web tasarımı kişisel veya kurumsal olsun profesyonel bir çalışma ile yapılırsa çok daha iyi sonuçlar alınabilir. Özellikle kurumsal bir firma ürün ve hizmetlerinin daha fazla insana ulaşması ve fiziksel alanda yaptığı çalışmaları online ortama taşıyabilmesi için profesyonel bir web tasarımcısı ile çalışarak etkili bir web tasarımı uygulamalıdır. Web tasarımının etkili olabilmesi için bazı noktalara dikkat edilmesi gerekir bunlar;

*Mesajı net olarak vermelidir,

*Dikkat dağıtan unsurlar bulunmamalıdır,

*Renk ve grafik düzeni önemlidir,

*Sade ve okunabilir özellikte olmalıdır.

Web tasarımı yapılan sitenin daha fazla insana ulaşması, akılda kalmazı ve sürekli ziyaretçi alabilmesi için sayfa düzeni ve etkileme özellikleri önemlidir. Profesyonel bir şekilde etkili web tasarımları yapan Silivri web tasarımıyenilikçi fikirleri ve deneyimli kadrosu ile bu konuda en mükemmel hizmeti sunar.

 

Profesyonel Web Tasarımı Hizmeti

Kişi ya da kurumlar daha fazla insana ulaşarak fiziksel çalışmalarını online ortamda da en iyi şekilde yürütebilmek için Silivri web site yapan firmalar aracılığıyla alacakları web tasarım hizmetleri ile çok başarılı internet siteleri oluşturabilirler. Artık her türlü işlemin internet aracılığı ile yapıldığı günümüzde iyi bir web tasarımı ile rekabet ortamında öne çıkmak ve verimli çalışmalar yapmak mümkündür. İnternet sitesi yapan firmalar Silivri hizmetleri ile sizin için en uygun tasarımı profesyonel bir şekilde gerçekleştirerek alanınızda öne çıkmanızı ve kazançlı çalışmalar yapmanızı sağlar.

Yazıya Puan Ver
0 Kişi Puan Verdi
1303

Web Tasarım Silivri Sıkça Sorulan Sorular

-

Estetik bir web tasarım için Penta Yazılımı Tercih etmelisiniz

Web sayfanızı anlık olarak yönetebilir, yeni sayfalar ekleyebilir, güncel haber, video, resim türü içeriklerinizi ziyaretçilerinizle paylaşabilirsiniz. Artı olarak web tasarım çalışmalarımızın yönetici panel bölümü de web sitesi ile birlikte tüm web tarayıcıları, akıllı telefon ve tabletlerden yönetebilirsiniz.
+

SEO Çalışmanın Önemi

Kurumsal Seo hizmeti ile mükemmel sonuçlar elde edin. ilk sıralarda sizlerde yerinizi alın. Sitenizi, istenilen kelimeler de google.com arama sonuçlarında üst sıralarda yer almasına imkan sağlar. Arama motorlarının web sitenizi daha kolay bir şekilde tarayıp dizinlerine kayıt etmesi için yapılan teknik bir çalışma bütünüdür. Genel olarak çalışma yapılırken en çok tercih edilen arama motorları olan Google, bing, yandex ve yahoo baz alınır. SEO da amaç bellidir anahtar kelimelerde web sitemizin üst sıralarda listelenmesini isteriz. Peki üst sıralarda yer almak bize ve İnternet sitemize ne gibi faydaları olur derseniz. Cevabı oldukça basit, yeni müşteri, tanınırlık, ürün ve hizmet pazarlama. İnternet ortamındaki pazar payının her geçen gün artması seo ya olan ilgiyi gittikçe arttırıyor. Sizlerde seo hizmeti edinerek internetin nimetlerinden faydalanabilirsiniz. Doğru ve legal yapılan seo çalışması web sitenizin arama motorları gözünde popüler olmasına olanak sağlar. Arama motorları tarafından sevilen web siteleri, arama sonuçlarında popüler konumlarda yer alır. Web sitesinin doğru hedef kitleye ulaşması anlamına gelmektedir. Doğru hedef kitle ise web sitenizden kazanç elde edebileceğiniz anlamını taşır. Web dünyasında Seo hizmeti, doğru hedef kitleye ürün, reklam ve hizmet pazarlamanın en etkili yollarından bir tanesidir.
+

Web Yazılım Nedir?

Web yazılım, Web sayfalarının kaynağını nitelendiren HTML (Hiper Metin İşaretleme), İngilizce dil karşılığı ise (Hypertext Markup Language) etiket işaretleme diline dinamik özellikler sunmak için geliştirilen yazılımlardır. Dinamik web sitesi sayfaları kodlamak için tercih edilmektedir. HTML metin etiket dili kodları arasına gömülerek kullanılmaktadır. Popüler olarak kullanılan web sitesi yazılım dilleri şu şekildedir. PHP (Personal Home Page) Web için geliştirilmiş, sunucu taraflı, genel amaca yönelik, çok yönlü kullanım avantajları sunan web yazılım dilidir. HTML metin işaretleme dili içerinde kullanılır. Profesyonel ve dinamik içerik yönetim sistemi geliştirmek için kullanılan web site yazılım dilidir. ASP (Active Server Pages) Türkçe dil karşılığı Etkin Sunucu Sayfaları anlamına gelmektedir. Microsoft tarafından geliştirilen ASP dinamik web sayfaları oluşturmak için kullanılan web yazılım dilidir. Active Server Pages Microsoft’un ilk geliştirmiş olduğu site web yazılım kodlama dilidir. NET Framework, İnternet protokolleri ve web standartları üzerine kurulmuş ve Microsoft tarafından geliştirilen uygulama geliştirme platformudur. Microsoft tarafından geliştirilip dağıtıma sunulun NET Framework ASP.NET olarak bilinmektedir. Genel kullanımında Windows tabanlı uygulamalar geliştirmek amaçlı tercih edilir. Veri depolama birimi MDB ve MS-SQL kullanımı uygundur. İstenirse MSQL kullanılabilir. JavaScript, dinamik bir web yazılımıdır. İstemci taraflı işlem sağlar. Genel kullanım alanı  web tarayıcıları üzerinde istemci bazlıdır. JavaScript prototip kaynaklı dinamik ve birinci sınıf fonksiyonları olan betik dilidir. Dezavantajları vardır Web site sayfalarının yüklenme hızını yavaşlatır. Flash, Adobe şirketi tarafından Macromedia şirketinden satın alınan vektörel grafik yazılımıdır. Windows ve Mac işletim sistemlerinde çalışabilen, grafikerler tarafından en çok tercih edilen bir yazılımdır. Mobil akıllı cihalar, telefon ve tabletler tarafından ek yazılım kullanım ihtiyacı duyar. Adobe flash player adı verilen medya oynatıcısı gerektiren bir web uygulama yazılımıdır. Mobil kullanım ile birlikte fazla tercih edilmemektedir. Gelişen HTML5 medya oynatıcısı teknolojisi ile birlikte web yazılımı olarak önemini yitirmektedir. Sayfaları hızını yavaşlatır. Silverlight, Microsoft tarafından geliştirilen, animasyon, vektör, 3D grafik ve görüntüleri oynatma imkanı sunan uygulama geliştirme dilidir. 
+

Dinamik Web Tasarımın Önemi

Web sayfalarını dinamik şablonlar haline getirmek için tercih edilen web yazılımları HTML etiket dili birlikte kullanımı tercih edilir. Linux, Unix, ve Windows tabanlı çalışan web yazılımları İnternet tabanlı uygulamalar geliştirmek amacıyla çeşitli gelişimler göstermekte ve gününüzde tüm web sitelerinde kullanılmaktadır. HTML kabuğu içerisine katılarak kullanılan web yazılımları her geçen gün yeni uygulamalar hazırlanarak kullanımını arttırmıştır. Günlük hayatımızın bir parçası haline gelen İnternet’le birlikte web yazılımları sayesinde yeni uygulamalar geliştirilmektedir. Hemen her gün web siteleri tarafından karşılanan bilgi ve hizmet ihtiyaçlarımız, gelişime açık olmamızı gerektiren şartları ortaya çıkarmaktadır. İnternet ağı kullanımının sürekli artması, insanların yeni arayışlar içerisinde olması, sosyal medya ağlarının büyük kitlelere sahip olması, hayatımızda büyük öneme sahip teknoloji ile birlikte web teknolojilerinde gelişmesine katkı sağlamıştır. Web yazılım uygulamalarının getirmiş olduğu yenilikler sayesinde İnternetten tüm ihtiyaçlarımızı karşılayabiliyoruz.
+

e-ticaret sitesi tasarımı

E-ticaret, ürün ve hizmetlerinizi web sitenizden doğrudan müşteriye sunan, online ödeme metotları ve kapıda ödeme gibi özellikleri içerisinde barındıran web siteleridir. Üretim yaptığınız ürünlerinizi veya hizmetlerinizi kategoriler biçimde sınıflandırılabilen, stok, müşteri bilgisi, fatura bilgisi gibi özellikleri hızlı yanıt verebilen web siteleridir. Sizlerin öngörüleri doğrultusunda creative yazılım geliştirici ekibimiz tarafından hazırlanan e-ticaret web siteleri ile artık daha kolay ve akıcı şekilde İnternet’ten ürün ve hizmet satışı yapabileceksiniz. Size özel geliştirilen tasarım, yazılım ve uygulamalar sizleri müşterilerinize ürün ve hizmet sunum tekniklerinizi geliştirecektir. E-ticaret web sitesi yazılım ve tasarımlarımız her sektöre uygun olarak size özel dizayn edilmektedir. Geniş kullanışlı yönetici paneli, tüm arayüzlere uyumlu responsive tasarım, google ve diğer arama motorları tarafından desteklenen yazılım ve tasarım teknolojisi kullanılarak hazırlanmaktadır. Uyumlu tasarımı sayesinde tercihe bağlı olarak bilgisayarlarınızdan yada telefon tablet türü akıllı cihazlarınızda e-ticaret web sitenizi yönetebilirsiniz. Aynı zamanda müşterileriniz android, ios isletim sistemlerine sahip telefon tablet gibi akıllı cihazlarından web sitenizi ziyaret edebilir ve ürün yada hizmetlerinizden satın alabilirler. Her geçen gün çığ gibi büyüyen interaktif pazarlama, günlük hayatımızda hemen her yerde karşımıza çıkıyor. Artık yeni bir dükkan, satış mağazası açmak yerine tercihimizi online satış yapabilme özelliğine sahip İnternet siteleri açıyoruz. Maliyeti daha uygun olan elektronik mağazalar daha çok ilgi odağımız haline geliyor. Yapılan e-ticaret web sitesi, doğru ve temiz arama motoru optimizasyonu çalışmaları ile çarşıda, pazarda, alışveriş merkezlerinde açılan mağazalardan daha çok müşteriye hizmet verdiği gözlemlenmektedir. Arama motorları tarafından geliştirilen reklam çalışmaları doğru seçimin e-ticaret pazarlama ile müşterilerinize ürün ve hizmet sağlanması gerektiğini doğruluyor. E-ticaret web sitesi tasarımı hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.