Web Tasarım Formu


Nasıl Bir Web Sitesi Veya Hizmet Arıyorsunuz?

Başka Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Olabilir ?

Tercih ettiğiniz bir platform var mı?

Projenizde kaç dil kullanılacak?

Lütfen listeden seçim yapınız.

Projenizden biraz bahsedebilir misiniz?

Bu alan zorunlu değildir.

 / 1000

(Firmanızın genel tanıtımı, ürün varsa siteye konulacak ürün sayısı, filtre ve karşılaştırma modülü olacak mı, yaklaşık sayfa sayısı, üyelik vb. bir sistem olacak mı, mevcut siteniz varsa ondan ne farkı olacak, ve diğer eklemek istediğiniz herşeyi buraya lütfen olabildiğince detay yazınız.)

Bir dosya göndermek ister misiniz?

Dosya Seç

Dosya seçilmedi...

Bu alan zorunlu değildir.

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Nerelisiniz?

İl / İlçe / Mahalle selectbox seçimi olacak.

Size nasıl hitap edelim?

Web Tasarım Silivri

Web Tasarım Silivri

Gelişen teknoloji ile internetin her alanda kullanılması kişi ve kurumların kendilerini tanıtmak için web siteleri oluşturması ihtiyacını doğurmuştur. İnternet tarayıcılarının görüntüleyebildiği özel tasarımlar olarak hazırlanan internet sitesi, kişi ve kurumların en iyi şekilde tanıtılabilmesi için gerekli düzenlemelere sahip sayfalar olarak tasarlanır. Kurumsal firmaların fiziksel alanda yaptıkları ticaret ve hizmetleri online ortama en iyi şekilde taşıyabilmeleri için kaliteli bir web tasarıma ihtiyaçları vardır. Sıradan bir tasarım ile oluşturulan web tasarımı firmanın tanıtımı ve profesyonel duruşu için hiç de iyi olmayacaktır. Silivri web tasarım internet dünyasına uygun profesyonel tasarımları ile kurumsal tanıtımınızı mükemmel şekilde yaparak online ortamda ürün ve hizmet sunumunu kusursuz bir şekilde yapabilmenizi sağlar.

 

 

Web Tasarımı Nasıl Yapılır

Web tasarımı yapılırken öncelikle sitenin amacı ve hangi müşteri kitlesine hitap edeceği net olarak belirlenerek ona uygun bir tasarım yapmak gerekir. Web tasarımcısı sunulan ürün veya hizmeti ön plana çıkartacak çalışmaları yapmalıdır. Web tasarımı yapılırken bazı unsurlar çok önemlidir. Bunlar; akış, içerik, renkler, grafik unsurları, server şeklindedir. Web tasarımı akışında öncelikle sitenin içeriği ve ne hakkında olduğu kullanıcı tarafından birkaç saniye içerisinde anlaşılabilmelidir. Sonrasında kendiniz ile ilgili belirtmek istediğiniz ayrıntılar kullanıcıyı yormadan verilmelidir. Sitede verilmesi istenen bilgiler kullanıcının takip edebileceği bir mantık ile linkler, başlıklar ve grafikler olarak düzenli bir şekilde sunulur. Silivri web sitesi tasarım içeriğin çok önemli olduğunu savunur. İçeriğin yalnızca seo için gerekli olduğunu düşünenler olsa da tasarımla uyumlu düzenli yazılmış içerikler sitenin sürekli ziyaret edilmesinde etken olur. Renkler sitenin içeriğine uygun olarak psikolojik etkileri de göz önünde bulundurularak tasarıma uygun olarak seçilmelidir. Grafik unsurları sitenin daha dikkat çekici olmasını sağlayan etkenlerdir. Şematik bir görünüm, resim veya video hızlı görsel bir etki yaratarak yazıdan daha çabuk kullanıcıya etki eden unsurlar olacaktır. Bu nedenle web tasarımında grafikler önemli bir yere sahiptir. Server web tasarımın etkili bir şekilde iletimi için çok önemlidir.

Etkili Web Tasarımı Nasıl Olmalıdır

Web tasarımı kişisel veya kurumsal olsun profesyonel bir çalışma ile yapılırsa çok daha iyi sonuçlar alınabilir. Özellikle kurumsal bir firma ürün ve hizmetlerinin daha fazla insana ulaşması ve fiziksel alanda yaptığı çalışmaları online ortama taşıyabilmesi için profesyonel bir web tasarımcısı ile çalışarak etkili bir web tasarımı uygulamalıdır. Web tasarımının etkili olabilmesi için bazı noktalara dikkat edilmesi gerekir bunlar;

*Mesajı net olarak vermelidir,

*Dikkat dağıtan unsurlar bulunmamalıdır,

*Renk ve grafik düzeni önemlidir,

*Sade ve okunabilir özellikte olmalıdır.

Web tasarımı yapılan sitenin daha fazla insana ulaşması, akılda kalmazı ve sürekli ziyaretçi alabilmesi için sayfa düzeni ve etkileme özellikleri önemlidir. Profesyonel bir şekilde etkili web tasarımları yapan Silivri web tasarımıyenilikçi fikirleri ve deneyimli kadrosu ile bu konuda en mükemmel hizmeti sunar.

 

Profesyonel Web Tasarımı Hizmeti

Kişi ya da kurumlar daha fazla insana ulaşarak fiziksel çalışmalarını online ortamda da en iyi şekilde yürütebilmek için Silivri web site yapan firmalar aracılığıyla alacakları web tasarım hizmetleri ile çok başarılı internet siteleri oluşturabilirler. Artık her türlü işlemin internet aracılığı ile yapıldığı günümüzde iyi bir web tasarımı ile rekabet ortamında öne çıkmak ve verimli çalışmalar yapmak mümkündür. İnternet sitesi yapan firmalar Silivri hizmetleri ile sizin için en uygun tasarımı profesyonel bir şekilde gerçekleştirerek alanınızda öne çıkmanızı ve kazançlı çalışmalar yapmanızı sağlar.

Yazıya Puan Ver
0 Kişi Puan Verdi
970