Web Tasarım Formu


Nasıl Bir Web Sitesi Veya Hizmet Arıyorsunuz?

Başka Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Olabilir ?

Tercih ettiğiniz bir platform var mı?

Projenizde kaç dil kullanılacak?

Lütfen listeden seçim yapınız.

Projenizden biraz bahsedebilir misiniz?

Bu alan zorunlu değildir.

 / 1000

(Firmanızın genel tanıtımı, ürün varsa siteye konulacak ürün sayısı, filtre ve karşılaştırma modülü olacak mı, yaklaşık sayfa sayısı, üyelik vb. bir sistem olacak mı, mevcut siteniz varsa ondan ne farkı olacak, ve diğer eklemek istediğiniz herşeyi buraya lütfen olabildiğince detay yazınız.)

Bir dosya göndermek ister misiniz?

Dosya Seç

Dosya seçilmedi...

Bu alan zorunlu değildir.

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Nerelisiniz?

İl / İlçe / Mahalle selectbox seçimi olacak.

Size nasıl hitap edelim?

Web Tasarım Tuzla

Web Tasarım Tuzla

Tuzla web tasarım Kapsamlı ve modern bir siteye sahip olmakla elde edilebilecek avantajların sayısı hayli fazladır. Ancak bu hususa yönelik çözüm sunan ajansları irdelemeniz gerekiyor. Modern kurumların müşterileri için sunacakları çözümler çok daha cazip ve kalitelidir. Ancak sadece kar odaklı ve eksenli hareket eden kurumlar, maalesef yararlı olamazlar. İnternet dünyasında aktif olarak yeni müşteriler kazanmak ve markanızı büyütmek için alelade bir siteye sahip olmamaya dikkat etmelisiniz. Profesyonel web tasarım ajansı tarafından sunacak çözümlerden istifade ederek, en modern web sitesine sahip olmalısınız. 

Tuzla web tasarım  

Tuzla web tasarım çözümleri sunan Penta ile modern ve alışılagelmişin dışında bir siteye sahip olabilirsiniz. Tamamen sizin kimliğinize odaklı şekilde tasarlanılan ve yayına alan web sitesi sayesinde; sektörünüzdeki firmaların web sitelerinden çok daha ön plana çıkabilirsiniz. İmajınızı ve kimliğinizi yansıtan renklere ve logo tasarımlarına yer verilerek oluşturulan web sitelerinde; kullanıcı deneyimi en süt seviyede sağlanıyor. Böylece SEO çalışmalarında da önemli bir avantaj sağlayarak; kısa sürede ve verimli şekilde arama motorlarında yükselmeniz mümkün hale geliyor.  

Tuzla Web Tasarım , Baştan Sona Kaliteli Hizmet 

Tasarım trendlerinden faydalanılarak oluşturulan tasarım üzerinde görüş ve fikirlerinize önem veriliyor. Hayallerinizden faydalanılıyor ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir tasarım portresi çıkarılıyor. Fikir alışverişi tamamlandıktan sonra ise, uzman ekip tarafından titiz kodlama süreci başlıyor. WC3 standartlarına uygun, arama motoru dostu kodlama planı uygulanarak; modern ve dinamik web sitenizin en kısa sürede tamamlanması sağlanıyor. Sitenin testinden sonra ise, yayına alınması sürecine geçiliyor. Bu aşamaların hepsinde Penta Yazılım uzmanları birincil yardımcınız ve destekçiniz oluyor. Hizmet sonrasında da teknik destekler devam ediyor.  

Kullanıcı deneyimini ön planda tutan, arama motoru dostu, güvenilir ve profesyonel görünüme sahip web sitesine sahip firma ve kurumların yeni müşteriler kazanmaları için tanıtım faaliyetlerine yön vermeleri yeterlidir. Etkili ve olumlu algıları zenginleştiren web site tasarımı sayesinde hedef kitlenizin müşteriye dönüşmesi imkanı artıyor. Tuzla web tasarım çözümlerinden tüm kurum ve kuruluşlar faydalanarak modern bir siteye sahip olabilir. Sen de bu avantajı yakalamak için Penta ile yola çık!

Yazıya Puan Ver
9 Kişi Puan Verdi
2045