Web Tasarım Formu


Nasıl Bir Web Sitesi Veya Hizmet Arıyorsunuz?

Başka Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Olabilir ?

Tercih ettiğiniz bir platform var mı?

Projenizde kaç dil kullanılacak?

Lütfen listeden seçim yapınız.

Projenizden biraz bahsedebilir misiniz?

Bu alan zorunlu değildir.

 / 1000

(Firmanızın genel tanıtımı, ürün varsa siteye konulacak ürün sayısı, filtre ve karşılaştırma modülü olacak mı, yaklaşık sayfa sayısı, üyelik vb. bir sistem olacak mı, mevcut siteniz varsa ondan ne farkı olacak, ve diğer eklemek istediğiniz herşeyi buraya lütfen olabildiğince detay yazınız.)

Bir dosya göndermek ister misiniz?

Dosya Seç

Dosya seçilmedi...

Bu alan zorunlu değildir.

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Nerelisiniz?

İl / İlçe / Mahalle selectbox seçimi olacak.

Size nasıl hitap edelim?

Web Tasarım Tuzla

Web Tasarım Tuzla

Tuzla web tasarım Kapsamlı ve modern bir siteye sahip olmakla elde edilebilecek avantajların sayısı hayli fazladır. Ancak bu hususa yönelik çözüm sunan ajansları irdelemeniz gerekiyor. Modern kurumların müşterileri için sunacakları çözümler çok daha cazip ve kalitelidir. Ancak sadece kar odaklı ve eksenli hareket eden kurumlar, maalesef yararlı olamazlar. İnternet dünyasında aktif olarak yeni müşteriler kazanmak ve markanızı büyütmek için alelade bir siteye sahip olmamaya dikkat etmelisiniz. Profesyonel web tasarım ajansı tarafından sunacak çözümlerden istifade ederek, en modern web sitesine sahip olmalısınız. 

Tuzla web tasarım  

Tuzla web tasarım çözümleri sunan Penta ile modern ve alışılagelmişin dışında bir siteye sahip olabilirsiniz. Tamamen sizin kimliğinize odaklı şekilde tasarlanılan ve yayına alan web sitesi sayesinde; sektörünüzdeki firmaların web sitelerinden çok daha ön plana çıkabilirsiniz. İmajınızı ve kimliğinizi yansıtan renklere ve logo tasarımlarına yer verilerek oluşturulan web sitelerinde; kullanıcı deneyimi en süt seviyede sağlanıyor. Böylece SEO çalışmalarında da önemli bir avantaj sağlayarak; kısa sürede ve verimli şekilde arama motorlarında yükselmeniz mümkün hale geliyor.  

Tuzla Web Tasarım , Baştan Sona Kaliteli Hizmet 

Tasarım trendlerinden faydalanılarak oluşturulan tasarım üzerinde görüş ve fikirlerinize önem veriliyor. Hayallerinizden faydalanılıyor ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir tasarım portresi çıkarılıyor. Fikir alışverişi tamamlandıktan sonra ise, uzman ekip tarafından titiz kodlama süreci başlıyor. WC3 standartlarına uygun, arama motoru dostu kodlama planı uygulanarak; modern ve dinamik web sitenizin en kısa sürede tamamlanması sağlanıyor. Sitenin testinden sonra ise, yayına alınması sürecine geçiliyor. Bu aşamaların hepsinde Penta Yazılım uzmanları birincil yardımcınız ve destekçiniz oluyor. Hizmet sonrasında da teknik destekler devam ediyor.  

Kullanıcı deneyimini ön planda tutan, arama motoru dostu, güvenilir ve profesyonel görünüme sahip web sitesine sahip firma ve kurumların yeni müşteriler kazanmaları için tanıtım faaliyetlerine yön vermeleri yeterlidir. Etkili ve olumlu algıları zenginleştiren web site tasarımı sayesinde hedef kitlenizin müşteriye dönüşmesi imkanı artıyor. Tuzla web tasarım çözümlerinden tüm kurum ve kuruluşlar faydalanarak modern bir siteye sahip olabilir. Sen de bu avantajı yakalamak için Penta ile yola çık!

Yazıya Puan Ver
9 Kişi Puan Verdi
2565

Web Tasarım Tuzla Sıkça Sorulan Sorular

-

Web Tasarım Tuzla Firmasından Web Sitesi Satın Almalı mıyım?

Yeni yasalaştırılan Türk Ticaret Kanununa göre tüm firmaların bir web sitesi olması zorunludur. Bu sebepten ötürü de eğer bir firmanız varsa internet sitesi açmanız gerekmektedir. Ancak idareten açmak yerine tam donanımlı bir web sitesi açmanız web tasarım Tuzla firmasının önerisi olacaktır. Hem firmanız adına da gayet güzel bir reklam olur. 
+

Yaptığınız Web Tasarımları Her Firma İçin Uygun mudur?

Evet, web tasarım Tuzla firması olarak yaptığımız her tasarım siz değerli müşterilerimiz için uygun halde yapılmaktadır. Şirketiniz ya da firmanız ne olursa olsun(Şahıs şirketi, anonim firma, limited şirketi vb.) hiç fark etmeksizin tüm firmalar adına oldukça detaylı web tasarımlarımız bulunmaktadır. Bu harika tasarımlardan yararlanmak için de hemen web tasarım Tuzla firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

+

Yaptığınız Web Tasarımlarında Bir Sitede Kaç Sayfa Oluyor?

Aslında bu tasarımların belirli bir sayfa sayısı bulunmamaktadır. Bu sebepten ötürü de sizin istediğiniz sayfa sayısını bu tasarımın içerisine yerleştiriyoruz. Firma olarak temel tasarımlarımızda bulunan sayfalara bakacak olursak:

·         Ana sayfa
·         Hizmetler
·         Hakkında
·         Ürünler
·         Hizmetler
·         İletişim

Şeklinde karşımıza çıkar. Bunlar bir web tasarım yapılan sayfanın en temel unsurlarıdır.
+

Web Tasarımı Nasıl Bir Süreçten Oluşuyor?

Web tasarım Tuzla firması olarak öncelikle bir yapım sürecimiz bulunmaktadır. Bu yapım sürecinde siteyi nasıl yapabileceğimizi ve ne üzerine inşa etmemiz gerektiği hakkında hem sizle hem de alanında uzman ekibimizle bir fikir alışverişi içerisine gireriz. Daha sonrasında ise anlaşılan konular üzerine web tasarım hizmetlerine son sürat başlanır.

+

Web Tasarım Tuzla Firmasında Fiyatlar Ne Kadar?

Müşterilerimizle firmamızın standartları gereği telefon yoluyla fiyatlar hakkında konuşmaktayız. Web tasarım Tuzla firmasını arayarak öğrenebilirsiniz.