Web Tasarım Formu


Nasıl Bir Web Sitesi Veya Hizmet Arıyorsunuz?

Başka Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Olabilir ?

Tercih ettiğiniz bir platform var mı?

Projenizde kaç dil kullanılacak?

Lütfen listeden seçim yapınız.

Projenizden biraz bahsedebilir misiniz?

Bu alan zorunlu değildir.

 / 1000

(Firmanızın genel tanıtımı, ürün varsa siteye konulacak ürün sayısı, filtre ve karşılaştırma modülü olacak mı, yaklaşık sayfa sayısı, üyelik vb. bir sistem olacak mı, mevcut siteniz varsa ondan ne farkı olacak, ve diğer eklemek istediğiniz herşeyi buraya lütfen olabildiğince detay yazınız.)

Bir dosya göndermek ister misiniz?

Dosya Seç

Dosya seçilmedi...

Bu alan zorunlu değildir.

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Nerelisiniz?

İl / İlçe / Mahalle selectbox seçimi olacak.

Size nasıl hitap edelim?

Web Tasarım Ümraniye

Web Tasarım Ümraniye

Ümraniye web tasarım Harika bir web sitesine sahip olmanın birden fazla yolu asla yoktur. Yapmanız gereken profesyonel ajanslardan destek almak ve sundukları çözümlerin detaylarına vakıf olmaktır. Bu kapsamda Penta Yazılım tarafından verilen web tasarım hizmetinden söz etmek istiyorum. Ümraniye web tasarım çözümleri üreten; kurum ve kuruluşların kimliklerine uygun web siteleri oluşturan Penta Yazılım ile online dünyadan elde edilmek istenilen faydaları yakalamanız çok daha kolaydır. Birinci sınıf web tasarım teknolojilerinden yararlanılarak oluşturulan sitelerdeki her aşama, titiz bir şekilde geliştiriliyor ve beğeninize o şekilde sunuluyor.

Ümraniye web tasarım

Web tasarım trendleri kavramının birçok ajans veya tasarımcı tarafından kullanıla geldiğini duyabilir veya okuyabilirsiniz. Moda gibi tasarım trendleri de alışılagelmiş bir site modelinin ortaya çıkmasını ve kullanıcıların siteyi profesyonel olarak algılamasını sağlıyor. ancak trendlerden meydana gelen web sitelerindeki asıl eksiklik, özgünlük ve kurum kimliğiyle bağdaşmayan detaylardır. Penta Yazılım, tasarımla ilgili trendleri takip eden ama asla web sitesi projelerinin her detayını trendler üzerine inşa etmeyen bir yöntemle çalışıyor. Böylece aynı sektör içerisindeki birbirine benzeyen ve kopya site gibi algılanabilen benzeşik sitelerden daha farklı site tasarımlarında başarı sağlayabiliyor.

Ümraniye Web Tasarım , Baştan Sona Kaliteli Hizmet

Kurum kimliğini ön plana alan, imaj ve prestiji destekleyen web sitesi projeleriyle müşterilerinin yüzde yüz memnun kalacakları çalışmalara imza atıyor. Bu çalışmalarda kullanılan teknoloji; arama motoru dostu kodlama, standartlara uyumluluk ve son Google algoritmalarıyla belirlenen tüm detaylardan oluşuyor. Kullanıcı dostu arayüz ve kolay okunabilirlik gibi önde gelen SEO kriterleri baz alınarak; kullanıcı kitlesinin rahat dolaşabileceği site projeleri üzerinde çalışılıyor. Müşterilerle yapılan görüşme ve toplantılar neticesinde hayal ettikleri site formatı çıkarılıyor ve deneyimlerle zenginleştirilerek eşsiz ve benzersiz site projelerine yön veriliyor.

Penta Yazılım, Ümraniye web tasarım çözümleri kapsamında tüm kurum ve kuruluşlara ayrıcalık tanıyor. En uygun fiyat, ödeme koşulları, SEO ayarları, içerik destekleri, teknik destekler ve reklamlar ilgili çalışma stratejilerinde de destek sunuyor. Bir web sitesinden çok daha fazlasına sahip olarak online mecradaki hedeflerinizi gerçekleştirmeye hemen başlayın!

Yazıya Puan Ver
3 Kişi Puan Verdi
1274