Web Tasarım Formu


Nasıl Bir Web Sitesi Veya Hizmet Arıyorsunuz?

Başka Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Olabilir ?

Tercih ettiğiniz bir platform var mı?

Projenizde kaç dil kullanılacak?

Lütfen listeden seçim yapınız.

Projenizden biraz bahsedebilir misiniz?

Bu alan zorunlu değildir.

 / 1000

(Firmanızın genel tanıtımı, ürün varsa siteye konulacak ürün sayısı, filtre ve karşılaştırma modülü olacak mı, yaklaşık sayfa sayısı, üyelik vb. bir sistem olacak mı, mevcut siteniz varsa ondan ne farkı olacak, ve diğer eklemek istediğiniz herşeyi buraya lütfen olabildiğince detay yazınız.)

Bir dosya göndermek ister misiniz?

Dosya Seç

Dosya seçilmedi...

Bu alan zorunlu değildir.

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Nerelisiniz?

İl / İlçe / Mahalle selectbox seçimi olacak.

Size nasıl hitap edelim?

Web Tasarım Ümraniye

Web Tasarım Ümraniye

Ümraniye web tasarım Harika bir web sitesine sahip olmanın birden fazla yolu asla yoktur. Yapmanız gereken profesyonel ajanslardan destek almak ve sundukları çözümlerin detaylarına vakıf olmaktır. Bu kapsamda Penta Yazılım tarafından verilen web tasarım hizmetinden söz etmek istiyorum. Ümraniye web tasarım çözümleri üreten; kurum ve kuruluşların kimliklerine uygun web siteleri oluşturan Penta Yazılım ile online dünyadan elde edilmek istenilen faydaları yakalamanız çok daha kolaydır. Birinci sınıf web tasarım teknolojilerinden yararlanılarak oluşturulan sitelerdeki her aşama, titiz bir şekilde geliştiriliyor ve beğeninize o şekilde sunuluyor.

Ümraniye web tasarım

Web tasarım trendleri kavramının birçok ajans veya tasarımcı tarafından kullanıla geldiğini duyabilir veya okuyabilirsiniz. Moda gibi tasarım trendleri de alışılagelmiş bir site modelinin ortaya çıkmasını ve kullanıcıların siteyi profesyonel olarak algılamasını sağlıyor. ancak trendlerden meydana gelen web sitelerindeki asıl eksiklik, özgünlük ve kurum kimliğiyle bağdaşmayan detaylardır. Penta Yazılım, tasarımla ilgili trendleri takip eden ama asla web sitesi projelerinin her detayını trendler üzerine inşa etmeyen bir yöntemle çalışıyor. Böylece aynı sektör içerisindeki birbirine benzeyen ve kopya site gibi algılanabilen benzeşik sitelerden daha farklı site tasarımlarında başarı sağlayabiliyor.

Ümraniye Web Tasarım , Baştan Sona Kaliteli Hizmet

Kurum kimliğini ön plana alan, imaj ve prestiji destekleyen web sitesi projeleriyle müşterilerinin yüzde yüz memnun kalacakları çalışmalara imza atıyor. Bu çalışmalarda kullanılan teknoloji; arama motoru dostu kodlama, standartlara uyumluluk ve son Google algoritmalarıyla belirlenen tüm detaylardan oluşuyor. Kullanıcı dostu arayüz ve kolay okunabilirlik gibi önde gelen SEO kriterleri baz alınarak; kullanıcı kitlesinin rahat dolaşabileceği site projeleri üzerinde çalışılıyor. Müşterilerle yapılan görüşme ve toplantılar neticesinde hayal ettikleri site formatı çıkarılıyor ve deneyimlerle zenginleştirilerek eşsiz ve benzersiz site projelerine yön veriliyor.

Penta Yazılım, Ümraniye web tasarım çözümleri kapsamında tüm kurum ve kuruluşlara ayrıcalık tanıyor. En uygun fiyat, ödeme koşulları, SEO ayarları, içerik destekleri, teknik destekler ve reklamlar ilgili çalışma stratejilerinde de destek sunuyor. Bir web sitesinden çok daha fazlasına sahip olarak online mecradaki hedeflerinizi gerçekleştirmeye hemen başlayın!

Yazıya Puan Ver
3 Kişi Puan Verdi
1632

Web Tasarım Ümraniye Sıkça Sorulan Sorular

-

Web Tasarım Nedir?

Web tasarım kavramı özellikle son yıllarda ülkemizde fazlasıyla yükselen bir kavram olarak dikkat çekmektedir. Bu kavramın tam olarak anlamı ise çeşitli web sayfalarının ya yeniden açılması ya da tasarımının baştan ayağa güncellenmesi şeklinde ifade edilmektedir. Web tasarım denilen şey grafik tasarımın daha da detaylandırılmış hali anlamına da gelmektedir. Grafik tasarım yapılan yerlerde nasıl özenle çalışılıyorsa burada da aynı prensip dâhilinde çalışılmaktadır.

+

Web Tasarım Danışmanlığı Nedir?

Web tasarım Ümraniye firmasının her müşterisine verdiği web tasarım danışmanlığı hizmeti yine son yıllardan oldukça fazla artmış olan bir hizmet çeşididir. En genel tanımıyla ise işleri düzeltmek anlamına gelen bu kavram web sitelerinin optimizasyonunda da sıklıkla kullanılan hizmetlerden bir tanesidir. Alanında uzman ve profesyonel ekiplerimiz siz değerli müşterilerimize her daim danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

+

Web Tasarım Ümraniye Firması Projeleri Ortalama Olarak Ne Kadar Zamanda Teslim Etmektedir?

Firmamız olarak en temel amacımız müşteri memnuniyetinin ve güveninin yanında yaptığımız projeleri müşterilerimize hem kısa sürede hem de oldukça güzel bir şekilde teslim etmektir. Bu hususta projelerin genel teslim zamanlarını aşağı yukarı 15 – 20 gün arasında tamamlıyoruz. Web tasarım Ümraniye firması olarak bu süreyi asla geçirmiyoruz.

+

Hazırladığınız Web Siteleri Mobil Cihazlar ile Uyumlu mu?

Bu sorunun cevabı kesinlikle evet olarak karşımıza çıkmaktadır. Kendimize özgü bir şekilde hazırladığımız şablonlar ve tasarımlar aynı şekilde web tasarım Ümraniye tarafından mobil cihazlara da yansıtılabilir bir hale getirilmiştir. Bu sebepten ötürü de hazırlanan tüm tasarımlar mobil cihazlar ile yüzde yüz uyumluluk göstermektedir.

+

Web Tasarım Ümraniye Firması Güvenilir mi?

Aldığımız işleri kısa zamanda ve harika bir şekilde teslim ettiğimiz için web tasarım Ümraniye firması oldukça güvenilir bir firma olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu güveni tamamen müşteri memnuniyeti kaynaklı aldığımız ise bilinen en kesin gerçeklerden bir tanesidir.