Web Tasarım Formu


Nasıl Bir Web Sitesi Veya Hizmet Arıyorsunuz?

Başka Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Olabilir ?

Tercih ettiğiniz bir platform var mı?

Projenizde kaç dil kullanılacak?

Lütfen listeden seçim yapınız.

Projenizden biraz bahsedebilir misiniz?

Bu alan zorunlu değildir.

 / 1000

(Firmanızın genel tanıtımı, ürün varsa siteye konulacak ürün sayısı, filtre ve karşılaştırma modülü olacak mı, yaklaşık sayfa sayısı, üyelik vb. bir sistem olacak mı, mevcut siteniz varsa ondan ne farkı olacak, ve diğer eklemek istediğiniz herşeyi buraya lütfen olabildiğince detay yazınız.)

Bir dosya göndermek ister misiniz?

Dosya Seç

Dosya seçilmedi...

Bu alan zorunlu değildir.

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Nerelisiniz?

İl / İlçe / Mahalle selectbox seçimi olacak.

Size nasıl hitap edelim?

Web Tasarım Üsküdar

Web Tasarım Üsküdar

Üsküdar web tasarım Harika bir web sitesi sahibi olarak yeni işinizde başarıyı yakalama planı yapabilirsiniz. Ya da, mevcut işinizi büyütmek maksadıyla internet üzerinden de müşteri kitlenize hitap etmeyi hesaplayabilirsiniz. Ancak başarılı olmanız için de ince eleyip sık dokumanız gereken hususlar söz konusudur. Modern olmayan ve internet dünyasının gerçekleriyle bağdaşmayan web sitesiyle yola çıkmanız halinde planlarınızın hayal kırıklıklarına dönüştüğünü görebilirsiniz. Yapmanız gereken birinci sınıf bir hizmet satın alarak eşsiz, mükemmel ve de internet dünyasındaki gerçeklere uygun modern web sitesi sahibi olabilirsiniz.

Üsküdar Web Tasarım Çözümleri

Üsküdar web tasarım çözümleri sunan Penta ile modern ve dinamik bir arayüze sahip olabilirsiniz. Kurumunuzun imaj ve prestijini en iyi şekilde yansıtabilmek adına kurumsal kimliğinizin renklerine yer verilen bir web sitesine sahip olmalısınız. Müşterilerinizin sizi tanıması ve sizle iletişim kurması için profesyonel görünümlü siteye ihtiyacınız vardır. Güven vermeyen ve internet dünyasındaki gelişmiş sitelerin yanında zayıf kalan web sitesiyle başarı elde edebilmeniz mümkün değildir. İnternetten alışveriş veya hizmet almak isteyenlerin en fazla kaygı duydukları nokta, güvendir. Bunu sağlamayan bir web sitesinin baştan başarısızlığa yelken açacağını bilmelisiniz.

Üsküdar Web Tasarım , Güvenli Bir Siteye Sahip Olun!

Güvenli bir site denildiği zaman sadece yazılımın güncel ve iyi kodlanmış olması akla gelmemelidir. Kullanıcı işin arka sahnesiyle pek ilgilenmez. Onun için görünen yüzün önemi vardır ve oradan hissettikleriyle sitenin güvenli veya güvensiz olmadığına karar verebilir. Bu nedenle altyapının güvenli ama arayüzün oldukça kötü olmasından dolayı da müşteri kaybetmek mümkündür. Hem altyapının yeterli derecede sağlam olması hem de site tasarımın profesyonel şekilde oluşturulması lazımdır. Bu iki aşamada başarılı olunması halinde kullanıcı için sitenin güvenli olduğu algısının oluşmaması mümkün olmaz.

Web Tasarım Bu konusunda deneyimli olan Penta ile mevcut sitenizin değişimi veya yeni site tasarımı hususlarında çözüm satın alabilirsiniz. Üsküdar web tasarım çözümleri açısından en ideal fiyat ve ödeme koşulları sunarak müşterilerine destek olan kurum, hizmet sonrasında da sürdürdüğü desteklerle yüzde yüz memnuniyet sağlamayı hedefliyor. Güvenilir, modern ve dinamik siteler için Penta ile yola çıkın.

Yazıya Puan Ver
0 Kişi Puan Verdi
1147