Web Tasarım Formu


Nasıl Bir Web Sitesi Veya Hizmet Arıyorsunuz?

Başka Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Olabilir ?

Tercih ettiğiniz bir platform var mı?

Projenizde kaç dil kullanılacak?

Lütfen listeden seçim yapınız.

Projenizden biraz bahsedebilir misiniz?

Bu alan zorunlu değildir.

 / 1000

(Firmanızın genel tanıtımı, ürün varsa siteye konulacak ürün sayısı, filtre ve karşılaştırma modülü olacak mı, yaklaşık sayfa sayısı, üyelik vb. bir sistem olacak mı, mevcut siteniz varsa ondan ne farkı olacak, ve diğer eklemek istediğiniz herşeyi buraya lütfen olabildiğince detay yazınız.)

Bir dosya göndermek ister misiniz?

Dosya Seç

Dosya seçilmedi...

Bu alan zorunlu değildir.

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Nerelisiniz?

İl / İlçe / Mahalle selectbox seçimi olacak.

Size nasıl hitap edelim?

Web Tasarım Yazılımı

Web Tasarım Yazılımı

Web Tasarım Yazılımı

Web tasarım yazılımları, yazılım sürecini daha eğlenceli bir hale getirirken aynı zamanda kolaylaştırılır. Hangi yazılımı seçecek olursanız olun, kişileştirebilir olmasına, kod ön izlemesi sunmasına özen gösterin. Yapacağınız ve ilk alışacağınızı yazılımı belki de tüm meslek hayatınız boyunca kullanacak bu yüzden seçiminizi dikkatli bir şekilde yapmalısınız. Web tasarım yazılımı içinden sizlere özel bir liste hazırladık. Geçen yılın, bu yılın en iyi programlarını bir araya getirdik. Aynı zamanda gelecek yıl hangi program trendlerde yer alacak tahmin etmeye çalıştık. Hazırladığımız bu liste umarız hoşunuza gider. En iyi web tasarım programı 2018: Microsoft Frontpage, Notepad++, Blufish oldu. Bu yazılımlardan herhangi birini kullandıysanız yorumlarda bizlere fikrinizi belirtebilirsiniz.
En iyi web tasarım programı 2019: Github ekibi bu yıla damgasını vurdu. Atom text editör listelerin ilk sırasına yer alırken Adobe Dreamweaver CC, Google web desinger onu takip etti. Gelecek yıl web tasarım yazılımları arasında ki çekişme sürecek gibi gözüküyor. Bizim sizler için trend olarak tahmin ettiklerimiz 2019 yıllı ile benzerlik göstereceği yönünde. En iyi web tasarım programı 2020 de zirveyi Adobe Dreamweaver çekecek gibi gözüküyor. Yukarıda yer alan tüm yazılımlar aynı zamanda web tasarım editörleri olarak da bilinmektedir. Editörlerin her birini inceleyerek, kendiniz için en uygun olanı seçmeyi unutmayın.

Sürükle Bırak Web Tasarım Programları

Sürükle bırak web tasarım programları sayesinde basit fakat kullanışlı web tasarımları yapabilirsiniz. Herkese tasarım yaptırmayı sevdirmek adına, düzenlenmiş sürekle bırak programları oldukça eğlenceli geliştirme imkanı sağlıyor. Fikirlerinizin taslaklarını daha kolay bir şekilde hayata geçirebilirsiniz. Sürekle bırak web tasarım araçları arasından en iyilerini sizler için seçtik. Daha kolay, daha geniş opsiyonlar sunan araçlardan oluşturduk listemizi. Seçtiğimiz en iyiler şu şekildedir: Webflow, Wire Flow, Uxpin, Relay gibi programlar ile güçlü tasarımlar oluşturabilirsiniz.b Tüm bu web tasarım programı indir işleminden yararlanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken resmi sitelerini ziyaret etmek olacaktır. Aynı zamanda bu programlar, kodsuz web tasarım programları olarak da bilinmektedir.

Web Tasarım Yapma

Web tasarım yapma yolculuğuna ilk defa çıkıyorsanız sizlere önerimiz kolay web tasarımı araçları ile başlamanız olacaktır. Özellikle html5 web tasarım programları ile başlangıç yaparak hem kod bilginizi hem de tasarım yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz. En çok kullanılan html5 web tasarım aracı, Google web Desinger programdır. Google tarafından desteklenen bu harika programın sağladığı avantajlardan yararlanarak tasarım serüveninizi başlatın.

Yazıya Puan Ver
0 Kişi Puan Verdi
984