Web Tasarım Formu


Nasıl Bir Web Sitesi Veya Hizmet Arıyorsunuz?

Başka Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Olabilir ?

Tercih ettiğiniz bir platform var mı?

Projenizde kaç dil kullanılacak?

Lütfen listeden seçim yapınız.

Projenizden biraz bahsedebilir misiniz?

Bu alan zorunlu değildir.

 / 1000

(Firmanızın genel tanıtımı, ürün varsa siteye konulacak ürün sayısı, filtre ve karşılaştırma modülü olacak mı, yaklaşık sayfa sayısı, üyelik vb. bir sistem olacak mı, mevcut siteniz varsa ondan ne farkı olacak, ve diğer eklemek istediğiniz herşeyi buraya lütfen olabildiğince detay yazınız.)

Bir dosya göndermek ister misiniz?

Dosya Seç

Dosya seçilmedi...

Bu alan zorunlu değildir.

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Nerelisiniz?

İl / İlçe / Mahalle selectbox seçimi olacak.

Size nasıl hitap edelim?

Web Tasarım Zeytinburnu

Web Tasarım Zeytinburnu

Zeytinburnu web tasarım kişi veya kurumların fiziksel ortamda yaptıkları çalışmaların online ortama taşınmasını sağlar. Günümüzde birçok işlem artık internet ortamında online olarak yapılıyor. Kişi ve kurumlar tanıtımlarını yapmak, ürün ve hizmet sunumlarını gerçekleştirmek için web tasarımları ile hazırlanan internet sitesi sistemiyle bilinir hale gelip başarılı çalışmalar yapıyorlar. İnternet ortamında iyi bir tanıtım yapabilmek için dikkat çekici ve etkileyici bir web sayfası dizayn edilmelidir. Ürün ve hizmet sunumunun düzenli ve aktif bir web tasarımı ile sunumu, başarıyı ve verimliliği artırır. Özellikle kurumsal firmaların fiziksel alanda yaptıkları ticaret ve hizmetleri online ortamda en iyi şekilde tanıtarak kazanç sağlayabilmeleri için profesyonel bir web tasarımına ihtiyaçları vardır. Sıradan bir tasarım müşterilerinin gözünde firma saygınlığını düşüren ve kazancı etkileyen olumsuz bir etken olacaktır.

 

 

Zeytinburnu web sitesi tasarım profesyonel web sayfasının hazırlanması, sunumu ve sürekliliği için etkili çalışmalar yapar. Web sayfasının tasarımında sitenin amacı ve ulaşmak istediği kullanıcı kitlesi net olarak belirlenerek uygun bir tasarım gerçekleştirilir. Profesyonel web tasarımında önem verilen unsurlar şunlardır:

  • Web sayfasında verilmek istenen mesaj net olarak yansıtılır,
  • Tasarımda dikkat dağıtan unsurlara yer verilmez,
  • Renk ve grafik düzeni etkileyici ve dikkat çekici şekilde uygulanır,
  • Kullanıcıyı sıkmayan sade ve okunaklı bir içerik hazırlanır.

Web tasarımının istenilen kullanıcı kitlesine ulaştırılması, amaca uygun olarak sürekli ziyaretçi trafiğinin sağlanması ve kalıcı bir web sayfası oluşturulması için profesyonel bir web tasarımcısı tarafından internet sitesi oluşturulmalıdır.

 

Zeytinburnu Web Tasarım , Başarılı Web Tasarımı Nasıl Yapılır

Zeytinburnu web tasarımı kişi ve kurumların internet ortamında oluşan yoğun rekabet ortamında öne çıkmasını sağlayan başarılı web tasarımları oluşturur. Öncelikle tasarımı yapılacak internet sitesinin amacı ve ulaşmak istediği kitle belirlenerek hedef belirlenir. Oluşturulan hedefe uygun olarak ürün ve hizmeti ön plana çıkartan bir tasarım oluşturulur. Bu anlamda sayfanın akışı, renkler, grafikler, içerik, server gibi konular kusursuz bir şekilde gerçekleştirilir. Web sayfasının akışında sitenin içeriği ve ne hakkında olduğu kullanıcı tarafından birkaç saniye içerisinde anlaşılmalıdır. Site sahibi, sunulan ürün ve hizmet hakkında verilen bilgi kullanıcıyı yormadan verilmelidir.

Web sayfasında sunulan tüm bilgiler linkler, başlıklar ve grafikler olarak kullanıcının takip mantığına göre düzenli bir şekilde dizayn edilmelidir. Renkler site amacına ve hizmet alanına uygun olarak seçilmeli ve psikolojik olarak kullanıcıyı etkileme özellikleri göz önünde bulundurulmalıdır. Grafik unsurları, sembolik şekiller, resimler ve videolar yazıdan daha etkili olabilen görsel etkenler olduğundan doğru ve etkili bir şekilde kullanıldığından dikkat çekici özelliği ile kullanıcıları web sayfasına çeker. Web tasarımı yapılan internet sitesinin sunumunu sağlayan server özelliği kullanıcıya hızlı bir şekilde ulaşım için önemli bir etkendir.

Yazıya Puan Ver
0 Kişi Puan Verdi
754