Web Tasarım Formu


Nasıl Bir Web Sitesi Veya Hizmet Arıyorsunuz?

Başka Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Olabilir ?

Tercih ettiğiniz bir platform var mı?

Projenizde kaç dil kullanılacak?

Lütfen listeden seçim yapınız.

Projenizden biraz bahsedebilir misiniz?

Bu alan zorunlu değildir.

 / 1000

(Firmanızın genel tanıtımı, ürün varsa siteye konulacak ürün sayısı, filtre ve karşılaştırma modülü olacak mı, yaklaşık sayfa sayısı, üyelik vb. bir sistem olacak mı, mevcut siteniz varsa ondan ne farkı olacak, ve diğer eklemek istediğiniz herşeyi buraya lütfen olabildiğince detay yazınız.)

Bir dosya göndermek ister misiniz?

Dosya Seç

Dosya seçilmedi...

Bu alan zorunlu değildir.

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Nerelisiniz?

İl / İlçe / Mahalle selectbox seçimi olacak.

Size nasıl hitap edelim?

Web Tasarımcılığı

Web Tasarımcılığı

Web tasarımcılığı geçen her yılın ardından daha büyük bir öneme sahip olmaktadır. E – ticaret siteleri, kurumsal arayüzler, platformalar, kişisel web sitelerinin estetik bir şekilde ön yüzünü oluşturmak için bu alandan faydalanılır. Web tasarımcılığı nedir? Tüm cihazlarda sorunsuz bir şekilde çalışacak web sitelerinin kusursuz bir şekilde görünümü tasarlamaya web tasarımcılığı denir. Tasarlanan web sitesi, ziyaretçilere iyi bir deneyim sunmalı ve her bir fonksiyonun sorunsuz şekilde çalışması gerekir.

Web Tasarımcılığı Maaş Olanakları

Bu iş kolunda çalışan kişiler. Belirli başlı özelliklere, yeteneklere ve yetkinliğe sahip olması gerekir. Tüm bu bilgiler ışığında maaşları tamamen kişisel becerilerine göre belirlenir. Bu alanda yetkin isimler 10.000TL – 20.000TL arasında kazanırken yeni bayanlar için web tasarımcılığı maaşı 2.500TL ile 5.000TL arasında değişmektedir. Web tasarımcılığı sıralama bakımından iki farklı şekilde düşülebilir. Arayüz geliştiricileri (Front end Developer) ve Kullanıcı deneyimi tasarlayıcılar (Ux Desing) her biri bu iş kolunun önemli parçalarındadır. İyi tasarlanmış bir arayüz, kullanıcı deneyimi bakımından sınıfta kalıyorsa, kullanıcılar aradığını bulamıyorsa pek bir işe yaramaz. Aynı şekilde ziyaretçiler geliştirilen siteyi ziyaret ettiğinde farklı tarayıcılar, cihazlar kullanıyor olacaktır. Tasarımın tarayıcı fark ve cihaz fark etmeksizin kusursuz sonuç vermesi büyük önem taşır. Her bir parçanın kusursuz şekilde tasarlandığı projeler çoğunlukla başarıya ulaşır.

Web Tasarım Kursu

 

 

Sizlerde birer web tasarımcısı olup eşsiz, benzersiz web siteleri tasarlamak istiyorsanız firmamızın düzenlemiş olduğu eğitimlere katılabilirsiniz. Düzenlemiş olduğumuz web tasarım kursu ile kendinizi geliştirebilir, sektöre giriş sağlayabilirsiniz. Kursumuzun süresi boyunca belirli başlı dillerde ve programlarda yetkinlik kazanacaksınız. Eğitim içeriği şu şekilde olacaktır:

  • HTML

  • CSS

  • JAVASCRİPT

  • Photoshop

Tüm bunlara ek olarak dillerin yaygın olan frameworkleri hakkında bilgi edineceksiniz. Daha ayrıntılı bilgi almak, uygun fiyat avantajlarından yararlanmak için bizleri arayabilirsiniz.

Nasıl Web Tasarımcısı Olunur?

 

 

Web tasarımcısı olmak önünüzde uzun bir yol var. Belirli dilleri, tasarım kavramlarını, tasarım çeşitlerini, kurallarını öğrendiğinizde dahi güncel kalabilmek adına çalışmalısınız. Yaptığınız her iş sizlere yeni bir bilgi birikimi katacaktır. Bu yüzden boş durmamak, sürekli çalışmak iyi bir web tasarımcısının asli görevidir.

Nasıl web tasarımcısı olunur sorusunun cevabı için şu adımları takip edin.

  1. Kesinlikle İngilizce öğrenmelisiniz.

  2. Html, CSS, Javascript gibi programlama dillerini bilmelisiniz.

  3. Tasarım dinamikleri, tasarım çeşitleri konularında bilgi sahibi olmalısınız.

  4. Grafik yazılımlarında iyi derecede çizim yapmalısınız.

Tüm bu adımları gerçekleştirdiğinizde iyi web tasarımcılığı konusunda iyi bir seviyeye gelmiş olursunuz. Güncel kalmayı unutmayın.

Yazıya Puan Ver
0 Kişi Puan Verdi
1002