Web Tasarım Formu


Nasıl Bir Web Sitesi Veya Hizmet Arıyorsunuz?

Başka Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Olabilir ?

Tercih ettiğiniz bir platform var mı?

Projenizde kaç dil kullanılacak?

Lütfen listeden seçim yapınız.

Projenizden biraz bahsedebilir misiniz?

Bu alan zorunlu değildir.

 / 1000

(Firmanızın genel tanıtımı, ürün varsa siteye konulacak ürün sayısı, filtre ve karşılaştırma modülü olacak mı, yaklaşık sayfa sayısı, üyelik vb. bir sistem olacak mı, mevcut siteniz varsa ondan ne farkı olacak, ve diğer eklemek istediğiniz herşeyi buraya lütfen olabildiğince detay yazınız.)

Bir dosya göndermek ister misiniz?

Dosya Seç

Dosya seçilmedi...

Bu alan zorunlu değildir.

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Nerelisiniz?

İl / İlçe / Mahalle selectbox seçimi olacak.

Size nasıl hitap edelim?

Web Tasarlama Ve Kodlama

Web Tasarlama Ve Kodlama

Web Tasarlama Ve Kodlama Kurumlar, platformlar için marka kimliğine uygun, estetik bir dijital kimlik oluşturmak için web tasarımı büyük önem taşır. Tasarımlar profesyonel şirketlerce yapılmalı, müşterilerin istekleri doğrultusunda hareket edilmelidir. Web tasarım süreci gerçekleşirken estetik tasarımın yanı sıra hız optimizasyonu, arama motoru optimizasyonu sağlanmalıdır. Tüm koşullar kusursuz bir şekilde yerine getirildiğinde doğru tasarım gerçekleşmiş olur. Markayı yansıtan özel bir görüntü, arama motorlarının gözünde değerli bir web site olarak sizleri ön sıralara çıkartır.

Web Tasarım Unsurları

Kaliteli bir tasarım ortaya çıkarmak için uymanız gereken belirli başlı web tasarım unsurları vardır. Tüm unsurlar kusursuz bir şekilde gerçekleştirildiğinde ortaya özgün, estetik, işlevsel bir tasarım çıkar. Harika bir tasarım için dikkat etmeniz gereken unsurlar şu şekildedir:

Düzen: Ziyaretçiler bir web sitesine girdiğinde, metinler, grafikler, yönergelerin düzenine dikkat ederler. Bu yüzden oluşturulan tüm materyaller iyi bir deneyim sunmalı, düzen içinde olmalıdır.

Renk: Kurumsal kimliği dijitalle aktarırken, şirketin değerleri göz önünde bulundurmalı, buna bağlı olarak renkler seçilmelidir. Bu sayede bir marka değeri, marka bilinirliği yaratılabilir.

Grafikler: Logo, fotoğraflar, clipart, simgeler, butonlar web sitelerinin olmazsa olmazıdırlar. Hepsi düzen ile uyum içinde olmalı ve genel görünümü destekleyen renklerden oluşmalıdır.

Fontlar: Yüzlerce font arasından seçilecek olan web güvenli yazı tipleri arasında olmalıdır. Aynı zamanda okunabilir, anlaşılır, ziyaretçiyi yormayacak bir yazı tipi seçilmelidir.

İçerikler: Siz uyurken dahi markayı tanıtacak, markayı pazarlayacak olan içeriklerdir. Bu yüzden içerikler, özenle hazırlanmalı ilgi ve dikkat uyandırmalıdır.

Tüm bu unsurlar yerine getirdiğinde ortaya eşsiz, büyüleyici bir tema ortaya çıkar. Web tasarım bu sayede ziyaretçi, arama motoru dostu olur. Hem markaya kazanım sağlanır hem de sizler başarı yolunda bir adım daha atmış olursunuz.

Web Tasarım ve Kodlama

Tasarımlar ve kod konu dijital olduğunda birbirlerinin ayrılmaz parçalarıdır. Bütünü meydana getirmek için her iki dalda uyum içinde çalışmalı, doğru çözümü üretmelidir. Tasarımın koda dökülebilir olması, süreci daha kolaylaştıracak ve revizyon ihtiyacının önüne geçecektir. Web tasarım ve kodlama birbirinden ayrı düşünülemez. Arayüzün kusursuz bir şekilde kodlanması, ziyaretçilerden daha fazla dönüşüm almak demektir. Bizler firma olarak sunduğumuz tasarımlarda tüm bu ölçütlere dikkat ediyoruz. Anlaşma sağladığımız müşterilerimize her zaman işlevsel, büyüleyici, estetik web tasarımları sunuyoruz. Her bir markanın renkleri, tasarım düzeni, sektörlere göre değişiklik göstermektedir. Sektörünüzün lideri olmak için sektörün lider web tasarım firmasıyla çalışın.

Yazıya Puan Ver
0 Kişi Puan Verdi
1170