Web Tasarım Formu


Nasıl Bir Web Sitesi Veya Hizmet Arıyorsunuz?

Başka Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Olabilir ?

Tercih ettiğiniz bir platform var mı?

Projenizde kaç dil kullanılacak?

Lütfen listeden seçim yapınız.

Projenizden biraz bahsedebilir misiniz?

Bu alan zorunlu değildir.

 / 1000

(Firmanızın genel tanıtımı, ürün varsa siteye konulacak ürün sayısı, filtre ve karşılaştırma modülü olacak mı, yaklaşık sayfa sayısı, üyelik vb. bir sistem olacak mı, mevcut siteniz varsa ondan ne farkı olacak, ve diğer eklemek istediğiniz herşeyi buraya lütfen olabildiğince detay yazınız.)

Bir dosya göndermek ister misiniz?

Dosya Seç

Dosya seçilmedi...

Bu alan zorunlu değildir.

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Nerelisiniz?

İl / İlçe / Mahalle selectbox seçimi olacak.

Size nasıl hitap edelim?

Web Sitesi İçin Ücretsiz Canlı Müşteri Destek Eklentisi - 2021 Yılının En İyisi!

Web Sitesi İçin Ücretsiz Canlı Müşteri Destek Eklentisi - 2021 Yılının En İyisi!
Web Sitesi İçin Ücretsiz Canlı Müşteri Destek Eklentisi - 2021 Yılının En İyisi!
01/03/2021
0 Yorum
Sinan Ö.
2344

Web site için canlı müşteri destek eklentisi ile müşteri destek hattı kurmak artık çok kolay, bu yazımızda canlı chat destek hizmeti nasıl verebilirsiniz bu konuyu ele alacağız.

Web site için canlı destek modülü kurmak gayet kolaydır. İster wordpress için canlı destek isterseniz özel yazılımınız için canlı destek kurabilirsiniz.

En İyi Canlı Destek Sistemi için bu yazıyı baştan sona okuyup 3 adımda bu hizmetten faydalanmanın keyfini yaşayın!

CANLI CHAT SİSTEMİ NASIL KURULUR?

Web sitesine nasıl canlı chat sistemi kurarım diye düşünüyor ve yanıtlar alamıyorsanız, aşağıdaki adımları takip ederek web sitesine ücretsiz canlı destek ekleyebilirsiniz!

CANLI MÜŞTERİ DESTEĞİ KURMAK İÇİN TIKLA!

Yukarıdaki LİNK'e tıklayarak, mail adresinizi yazın ve sisteme otomatik olarak kayıt olun!

Kayıt işlemini gerçekleştirdikten sonra, sistem size html kodu verecektir bu kodu alıp, sitenizin header bölümüne eklemeniz yeterli olacaktır!

SİTEYE CANLI DESTEK EKLEME

e-Ticaret müşterlerinizi hızlı şekilde müşteriye çevirebilmenin en güzel yollarından bir tanesi ücretsiz olarak canlı destek eklemedir. Aşağıda ve yukarıda belirtilen linke tıklayarak ücretsiz canlı destek hizmetini sitenize kolay şekilde ekleyebilirsiniz.

EN İYİ CANLI DESTEK SİSTEMİ

En iyi canlı destek sistemi olarak size önerdiğimiz bu sistemi kullanabilirsiniz, müşterileriniz ile geçeceğiniz iletişim önemlidir.

CANLI CHAT DESTEK SİSTEMİ NEDEN ÖNEMLİDİR?

Web siteleri için canlı chat sistemi oldukça önemlidir, e-ticaret üzerine bir siteniz var müşterleriniz aradığı ürünleri bulamıyor olabilirler, anlık olarak muhattap arıyor olabilirler. Veya ürünlerini değiştirmek garantiye göndermek isteyebilirler, bu gibi telefon trafiklerini azaltmak müşteri memnuniyetini artırmak için canlı chat destek sistemine ihtiyaç vardır.

CANLI DESTEK SİSTEMİ İLE MÜŞTERİLERİNİZ İLE ANLIK İLETİŞİME GEÇİN!

Ziyaretçilerinizi hızlı şekilde müşteriye cevirmenin keyfini yaşayın, duyurular gönderin, geri bildirimler alın, formlar ve iletişim bilgileri talep edin, müşterilerinize hızlı şekilde destek verin!

CHAT BOT İLE ZAMANDAN TASARRUF EDİN!

Size önerdiğimiz linke tıklayarak ücretsiz şekilde chat bot ekleyebilir ve otomatik olarak müşterilerinize cevaplar verebilir, güvenlerini sağlayabilirsiniz.

CANLI MÜŞTERİ DESTEK EKLENTİSİ ÜSTELİK REKLAMSIZ!

Size önerdiğimiz bu uygulama sayesinde reklam logosunu da otomatik kaldırabilirsiniz, tek tuşla, reklam logusunu kaldırmanın keyfini yaşarsınız, Canlı müşteri destek eklentisi reklamsız daha güzel ve kurumsal duracaktır.

CANLI DESTEK PROGRAMI İLE YÜKÜNÜZÜ HAFİFLETİN!

Size önerdiğimiz bu uygulama dünyaca ünlü bir uygulamadır, bu uygulama sayesinde canlı desteğinizi whatsapp ile birleştirebilirsiniz, bununla da kalmayıp, facebook, telegram gibi uygulamaları canlı destek programı ile entegre edebilirsiniz, bu sayede yükünüzü hafifletebilirsiniz! 

 

Yazıya Puan Ver
4 Kişi Puan Verdi
Konu Etiketleri: chatbot canlı-destek