Web Tasarım Formu


Nasıl Bir Web Sitesi Veya Hizmet Arıyorsunuz?

Başka Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Olabilir ?

Tercih ettiğiniz bir platform var mı?

Projenizde kaç dil kullanılacak?

Lütfen listeden seçim yapınız.

Projenizden biraz bahsedebilir misiniz?

Bu alan zorunlu değildir.

 / 1000

(Firmanızın genel tanıtımı, ürün varsa siteye konulacak ürün sayısı, filtre ve karşılaştırma modülü olacak mı, yaklaşık sayfa sayısı, üyelik vb. bir sistem olacak mı, mevcut siteniz varsa ondan ne farkı olacak, ve diğer eklemek istediğiniz herşeyi buraya lütfen olabildiğince detay yazınız.)

Bir dosya göndermek ister misiniz?

Dosya Seç

Dosya seçilmedi...

Bu alan zorunlu değildir.

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Nerelisiniz?

İl / İlçe / Mahalle selectbox seçimi olacak.

Size nasıl hitap edelim?

Yandex Kurumsal Mail Ayarları Nasıl Yapılır?

Yandex Kurumsal Mail Ayarları Nasıl Yapılır?
Yandex Kurumsal Mail Ayarları Nasıl Yapılır?
13/04/2019
0 Yorum
Burhan Açıkgöz
6271

Yandex’i ne kadar tarayıcı hizmetlerini vermesiyle tanımış olsak da aslında kullanıcılara mail ve sanal disk hizmetlerini de sunmaktadır. Tarayıcı olarak Türkiye üzerinden pek kullanılmasa da mail ve sanal disk alanlarında bir hayli çok kullanılmaktadır. Bunların yanında internet adresinizin ismiyle kullanabileceğiniz kurumsal maillerinizin konusundan da sizlere çok iyi imkanlar sunmaktadır. Yandex Google ile girmiş olduğu bu rekabet sürecinde gerçekten de taktire şayan sonuçlar elde edebilmektedir. Ne de olsa kullanıcılarına oldukça güzel hizmetler sunmaktadır. Google’da bu saymış olduğumuz hizmetleri kullanıcılarına sunmaktadır. Fakat sunmuş olduğu hizmetler ücretli olarak kullanıcılara verilmektedir. Belli bir ücret verdikten sonra bu imkanlarına sahip olabiliyorsunuz. Yandex kullanıcısı iseniz ücretsiz olacak şekilde faydalanabilmeniz mümkündür.

 

Kurumsal Mailler İçin Yandex’in Sizlere Sunmuş Olduğu Avantajlar

Hosting mailer olarak sizlere hizmet vermekte olan yandex ayarlamalarını kullanabilmeniz için domain satın almanız yeterli olacaktır. Sizlerden herhangi bir mail hosting hizmetlerini kullanmadan yandex sayesinde istemiş olduğunuz sitenizin uzantısıyla birlikte mail hizmetlerinden faydalanabilmeniz mümkündür. Yani kısacası şöyle anlatmak gerekirse herhangi bir internet sitesini açmadan veya hosting için para ödemeden, internet adresleriniz ile ilgili mailler için Yandex Kurumsal’ı tercih edebilirsiniz. Barındırmış olduğunuz web sitenizdeki hosting üzerinden sürekli olarak sorunlar ile karşılaşıyorsanız ve hosting firmanız bu sorunları çözmek için sizlere çözüm üretemiyorsa, Yandex kurumsal iyi bir seçenek olabilir.

 

Yandex Kurumsal Hangi Avantajları Sağlar?

  • Kota sorunu ile uğraşmadan mailleriniz için sınırsız alan sağlamaktadır
  • Fonksiyonlu ve kullanışlı bir arayüze sahiptir
  • Mobil cihazlarınız üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz
  • Gelişmiş fonksiyonlu ayarlamalar
  • İstemiş olduğunuz kadar mail hesapları oluşturma fırsatına sahipsiniz

 

Maillerinizi Yandex Hesabına Bağlamak

  • İlk olarak alan adlarınız ile ilgili ayarlamaları yapmanız gerekiyor. Kurum.yandex.com.tr üzerinden giriş yaparak sizlere izlemeniz gereken yolları sunacaktır.
  • Kullanıcılar genel olarak alan adlarını devretme yöntemini kullanmaktadır. Alan adı devretme işlemlerini gerçekleştirdiğinizde mail ayarlarınızı yandex üzerinde, geri kalan ayarlamalar ise otomatik olarak yapılandırılıyor.
  • Sizlere sunmuş olduğumuz yöntemler güvenli gelmiyor ise CPanel ayarlamalarınız üzerinden veya domain sağlayıcınızın ara yüzünden yapmanız gereken MX kayıt ayarlamaları da mevcuttur. Bu konular hakkında bilginiz varsa sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz.

 

YANDEX 2020 Outlook Kurulumu hakkında Bilgi Almak İçin Lütfen TIKLAYIN !

Yazıya Puan Ver
4 Kişi Puan Verdi
Konu Etiketleri: yandex mail