Web Tasarım Formu


Nasıl Bir Web Sitesi Veya Hizmet Arıyorsunuz?

Başka Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Olabilir ?

Tercih ettiğiniz bir platform var mı?

Projenizde kaç dil kullanılacak?

Lütfen listeden seçim yapınız.

Projenizden biraz bahsedebilir misiniz?

Bu alan zorunlu değildir.

 / 1000

(Firmanızın genel tanıtımı, ürün varsa siteye konulacak ürün sayısı, filtre ve karşılaştırma modülü olacak mı, yaklaşık sayfa sayısı, üyelik vb. bir sistem olacak mı, mevcut siteniz varsa ondan ne farkı olacak, ve diğer eklemek istediğiniz herşeyi buraya lütfen olabildiğince detay yazınız.)

Bir dosya göndermek ister misiniz?

Dosya Seç

Dosya seçilmedi...

Bu alan zorunlu değildir.

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Nerelisiniz?

İl / İlçe / Mahalle selectbox seçimi olacak.

Size nasıl hitap edelim?

Bay ve Bayan Kuaförler İçin Web Sitesi Nasıl Açılır? (Online Randevu Sistemli)

Bay ve Bayan Kuaförler İçin Web Sitesi Nasıl Açılır? (Online Randevu Sistemli)
Bay ve Bayan Kuaförler İçin Web Sitesi Nasıl Açılır? (Online Randevu Sistemli)
06/05/2020
0 Yorum
Ö.Faruk
1940

Pandemi etkisi ile bir çok sektör değişikliğe ve yeniliğe gitti, Türkiye’de de en çok etkilenen sektörlerden biride  hiç şüphesiz Bay ve Bayan Kuaförlerdir.  Bu yazımızda yapay zekanın etkisi altına giren çağımıza nasıl ayak uyduracağımızı, kuaför dükkanlarının nasıl bir online randevu sistemine sahip olması gerektiğinden ve nasıl bir web sitesi oluşturması gerektiğinden bahsedeceğiz.

BAY KUAFÖRLER İÇİN WEBSİTESİ NASIL AÇILIR?

Bay kuaförler için web sitesi açmak, uzman ekibimiz ile çok kolay ve basittir. Sadece web sitesi açmak ile kalmıyor, tüm ince ayarlarını yapıyor öyle size teslim ediyoruz.  Kuaförlerin müşterileri için özel olarak hazırlanmış Randevu Sistemide içerisinde.

Penta Yazılım ile irtibata ister telefon ister ofisimize gelerek geçebilirsiniz. Soracağınız her soru, danışacağınız her konu tamamen ücretsizdir.

Kuaförlük sitesinin kullanabileceği web site sistemlerini (alt yapılarını) size tek tek anlatıyoruz, PHP, ASP, WORDPRESS veya Özel Yazılım hangi dilde kodlanmasını veya hangi sistem ile oluşturulmasını istiyorsanız bize bildirmeniz yeterli, eğer web sitesi yapmak konusunda hiçbir fikriniz yok ise MUTLAKA PENTA YAZILIM’ı arayın, meslek geçmişinizi, hikayenizi ve talebinizi anlatın. Size en uygun sisteme uzman ekibimiz karar versin.

Penta Yazılım olarak çok hızlı şekilde web sitenizi hazırlıyor ve yayınlıyoruz.

BAY KUAFÖRLER İÇİN ONLİNE RANDEVU SİSTEMİ

Bay Kuaförler için online randevu sistemi ile, telefon ve whatsapp trafiğine son, yetmedi karmaşıklığa son, kim önce kim sonra mesaj attı, kim araya kaynadı hepsine son veriyoruz.

İster sade bir randevu sistemi, ister gelişmiş bir randevu sistemi veya tercihe bırakılan bir randevu sistemi oluşturabilirsiniz.

Gelecek müşterinizin hangi tarih ve hangi saatte, sadece saç traşı mı sakal traşı mı ağda mı bakım mı gibi bilgilerininde bulunduğu bu profesyonel randevu sistemi işinizi çok rahatlatacak, emeğinizin karşılığını yorulmadan alacaksınız.

Randevu sistemi sayesinde, zamandan tasarruf edecek, muhasebinizi de sağlam tutacaksınız.

NOT : Bay Kuaföre sahip iseniz, mutlaka bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! Penta Yazılım olarak Kuaförlük sistemi konusunda kendimize güveniyoruz. Şablon ve örneklerimiz için mutlaka iletişimde kalalım!

BAYAN KUAFÖRLER İÇİN WEB SİTESİ NASIL AÇILIR?

Bayan kuaförler için web sitesi açmak için yukarıdaki örnekler aynen geçerlidir, eğer bir bayan kuaför dükkanı işletiyorsanız, mutlaka bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Bayan kuaförü olarak web sitenizde neler olmasını istiyorsanız bize söylemeniz yeterli. Bayan kuaförlerine özel websitesi açarken zaten dolu dolu özellikleri olan bir web siteyi size teslim ediyoruz. İnstagram, Facebook ile entegreli, blog sayfalarının olduğu, online randevu sistemi ve duyuruların, fırsatların, fiyatlandırmanın(isteğe bağlı) gibi tonla özellikli bir websitesi veriyoruz.

Tırnak, Saç, Ağda, Boyama, Genel Bakım, Kesimler vb. her türlü konuda tam destekli bir kuaförlük sitesine sahip olmanın keyfi ve rahatlığ için geç kalmayın.

BAYAN KUAFÖRLER İÇİN ONLİNE RANDEVU SİSTEMİ

Bayan kuaförler için online randevu sistemi çok işinize yarayacak, gelecek müşterinizin, hangi talep ile geldiğini öğrenmek size büyük kolaylıklar sağlayacak, hızlı randevu sistemi sayesinde müşterilerinizin, tırnak bakımı, saç bakımı, saç kesimi, ağda gibi hangi isteklerle geldiğini önceden bilmek size kolaylık sağlayacak bununla birlikte sistem tüm bu randevu talepelerini kaydeder, ayda kaçtane müşterinizin hangi konuda müracaat ettiğini öğrenmeniz, satış politikanızı da olumlu etkileyecektir.

Hayırılı, bol ve planlı kazançlar için mutlaka Penta Yazılım ile iletişime geçin! Bizimle iletişime geçmekten asla ve asla çekinmeyin.

 

Yazıya Puan Ver
1 Kişi Puan Verdi