Web Tasarım Formu


Nasıl Bir Web Sitesi Veya Hizmet Arıyorsunuz?

Başka Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Olabilir ?

Tercih ettiğiniz bir platform var mı?

Projenizde kaç dil kullanılacak?

Lütfen listeden seçim yapınız.

Projenizden biraz bahsedebilir misiniz?

Bu alan zorunlu değildir.

 / 1000

(Firmanızın genel tanıtımı, ürün varsa siteye konulacak ürün sayısı, filtre ve karşılaştırma modülü olacak mı, yaklaşık sayfa sayısı, üyelik vb. bir sistem olacak mı, mevcut siteniz varsa ondan ne farkı olacak, ve diğer eklemek istediğiniz herşeyi buraya lütfen olabildiğince detay yazınız.)

Bir dosya göndermek ister misiniz?

Dosya Seç

Dosya seçilmedi...

Bu alan zorunlu değildir.

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Nerelisiniz?

İl / İlçe / Mahalle selectbox seçimi olacak.

Size nasıl hitap edelim?

Instagram Takipçi Hilesi Nedir? Takipçi Hilesi Güvenli midir?

Instagram Takipçi Hilesi Nedir? Takipçi Hilesi Güvenli midir?
Instagram Takipçi Hilesi Nedir? Takipçi Hilesi Güvenli midir?
08/05/2020
1 Yorum
Ö.Faruk
5752

Instagram Takipçi hilesi nedir? Takipçi hilesi programları veya takipçi hilesi siteleri kullanmak güvenli midir? Instagram takipçicisi programı indirdim hesabım çalındı ne yapabilirim? gibi soru ve sorunlarınıza bu makalede cevap bulabileceksiniz.

Instagram Takipçi Hilesi Nedir? 

Instagram hilesi, otomatik takipçi kazandıran her türlü programı ifade etmektedir. Bazı hile programları otomatik sizin yerinize beğen, yorum at mantığı ile organik takipçi kazanırken, bazı hile programları ise bot göndermek sureti ile size takipçi kazandırır.  Bazıları ise havuz mantığı ile çalışmaktadır. Programlar sizin şifre ve kullaniciadinizi depolar, havuzdaki herkesin birbirini takip etmesi sağlanır.

Instagram Takipçi Hilesi Programları ve Siteleri Ne Kadar Güvenlidir?

Instagram Takipçi Hilesi Programları ve Sitelerinin hiç biri güvenli değildir! Instagram takipçi hilelerinin hepsinde virüs, trojan veya soluncan denilen zararlı yazılımlar mevcuttur. Bu programları kimse hayrına internette dağıtmaz.  Instagram Takipçisi kasacağım diye hesabınızdan olmayın! Hesabınız çok kolay şekilde ele geçirilebilir.

Yine Instagram Takipçi Kasma Programı adı altında, bazı sitelerde yayın yapmaktadır. Bu siteler Online Instagram Takipçi Kasma Sitesi, Takipçi Kazanma Sitesi gibi isimlerle yayın yapmaktadır. Bu siteler sizden genelde ID ve Şifre istemektedir. Bu sitelerle kesinlikle ID ve Şifrelerinizi paylaşmayın.

Yine internette bazı kullanıcıları “Instagram Takipçi Hilesi” cümlesini aratıp kimlik avı sitelerine girmekte hiçbir şey yapmasa bile bütün şifrelerini kötü niyetli kişilere tepsi ile sunmaktadır.

Lütfen bilmediğiniz güvenli olmayan bu tarz illegal içerikli sitelere girmeyiniz. Sadece Instagram şifreleriniz değil, banka ve kredi kartı bilgilerinizde kötü niyetli kişilerin eline geçmektedir.

Sitelerin güvenli olup olmadığını anlayabiliriz, genelde bu sitelerde basit sertifikalar kullanılır veya sertifika hiç yoktur. Yine bu sitelere girilmek istendiğinde Chrome veya Safari gibi gelişmiş tarayıcılar “Bu site kimlik av içeriyor” Güvenli değil diye uyarı verir. Buralardan da olayı çözebilirsiniz.

Instagram Otomatik Takipçi Kasma Programları

Otomatik takipçi kasma programları vardır, fakat bu programların içine de kötü yazılımlar eklenmektedir. Kimse hayrına böyle program yapıp beleşe dağıtmaz. Sizlerin kimlik bilgilerine bu şekilde daha hızlı ulaşır ve kötü şeyler için kullanabilirler.

Instagram Otomatik Takipçi Kasma Programları, bazı otoriter sitelerde ücret karşılığında satılmaktadır. Lisanslı olduğu iddia edilmekte ve kötü yazılım olmadığı söylenmektedir. Bu tarz sitelerde bunların satışlarına izin verilmektedir. Fakat Instagram bu olaya hiç sıçak bakmamakadır.

Instagram Otomatik Beğenme ve Yorum Atma Programları

Genelde insanlar Instagramda beğenme ve yorum atma ile organik takipçi kasmaktadır. Bu tarz programlar belli bir etiketi veya belli hesapları takibe al çıkar mantığı ile çalışır, paylaşılan görsellere otomatik yorum atar, otomatik beğenir belli süre sonra bu beğenme ve yorum atmayı siler, böylelikle beğendiği kişilerin dikkatini çekip takip edilmesini sağlar.

Hile Programlarının Ele Geçirdiği Hesaplar Geri Alınabilir mi?

Instagram hesaplarınız hile programları ile ele geçirildiğinde yani hacklendiğinde geri alamazsınız. Sadece mail veya telefon numarası değiştirilmediyse alabilirsiniz. Her ne suretle olursa olsun çalınan ve bilgileri değiştirilen hesapları alamazsınız. Sadece sizin olduğunu kanıtlarsanız instagram ile mailleşme sonucu bir ihtimal alma şansınız olabilir. Fakat bu çok zor bir ihtimaldir. Bu yüzden bilgisayar ve telefonlarınıza bilmediğiniz uygulama ve programları indirmeyin.

Instagram Hile Programları Ne Tür Zararlar Verebilir?

Instagram hile programları sadece hesaplarınızın çalınmasına sebebiyet vermez, gizli ve takip içerikli bir yazılımda kodlanmış olabilir. İllegal olarak oluşturulan bu kodlar, fotoğraflarınıza, galerinize, ve diğer sosyal medya hesaplarınıza ilişkin tüm bilgi ve belgeleri toplayabilir. Hatta bazı programların rehber ve kredi kartı bilgilerini bile çok kolaylıkla tespit ettiği uzmanlarca kanıtlanmıştır.

Antivirüs programlarının görmediği trojan ve virüslerin olduğunu bilmenizde fayda var. Antivirüs indirdim aaa bu instagram hilesi programında virüs yok diyip kullanmamanızı tavsiye ederiz.

Bol takipçili günler…

Yazıya Puan Ver
7 Kişi Puan Verdi