Web Tasarım Formu


Nasıl Bir Web Sitesi Veya Hizmet Arıyorsunuz?

Başka Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Olabilir ?

Tercih ettiğiniz bir platform var mı?

Projenizde kaç dil kullanılacak?

Lütfen listeden seçim yapınız.

Projenizden biraz bahsedebilir misiniz?

Bu alan zorunlu değildir.

 / 1000

(Firmanızın genel tanıtımı, ürün varsa siteye konulacak ürün sayısı, filtre ve karşılaştırma modülü olacak mı, yaklaşık sayfa sayısı, üyelik vb. bir sistem olacak mı, mevcut siteniz varsa ondan ne farkı olacak, ve diğer eklemek istediğiniz herşeyi buraya lütfen olabildiğince detay yazınız.)

Bir dosya göndermek ister misiniz?

Dosya Seç

Dosya seçilmedi...

Bu alan zorunlu değildir.

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Nerelisiniz?

İl / İlçe / Mahalle selectbox seçimi olacak.

Size nasıl hitap edelim?

En İyi Online Ücretsiz Hazır Web Sitesi Programları

En İyi Online Ücretsiz Hazır Web Sitesi Programları
En İyi Online Ücretsiz Hazır Web Sitesi Programları
19/10/2020
0 Yorum
Kader P.
5410

Web Sitesi, günümüzde firma olmanın beraberinde getirdiği zorunluluklardan biri haline gelmiştir. Kendisini “ kurumsal “ olarak tanımlayan firmaların tamamının bir web sitesinin bulunduğunu söylemek mümkündür. Ancak siteleri kurumsal ve büyük çaplı işletmeler ile sınırlandırmak mümkün değildir. Çünkü kurumsal kimlik sahibi olan işletmelere ek, kurumsal kimlik sahibi olmak isteyen işletmelerin de mutlaka internet ortamında temsilcileri, siteleri vardır. Kurumsal bir yapıya bürünmek ve mevcut kurumsal yapılarını destekleyip işletmelerini büyütmek isteyen firmalar için en iyi 5 online hazır web sitesi programı ve bu programın öne çıkan, ayırt edici yönleri!

Penta Yazılım her türlü website projeniz için yanınızada ister kurumsal ister bireysel düşünün, hayallerinizi gerçekleştirmeyi ertelemeyin. Penta Yazılım ile ücretsiz olarak ister mail ister telefon veya ofisimize gelerek iletişime geçebilirsiniz.

Bedava site kurmak isteyenler ücretsiz hazır site programlı siteleri kullanabilirler. Bu sitelerin ortak özelliği her birinin ücretsiz oluşu kaliteli hizmet sunuşudur.  İster bir turizm şirketi, ister bir avukat olun herkes için özelleştirilmiş 100lerce şablona sahip, sizler için kısa kısa ipuçları verdik. Hepsine neredeyse tek tıklama ile kayıt olabiliyorsunuz. Bu yüzden bedava site hazırlayıcı programları kullanırken tek yapmanız gereken şey kayıt olmak ve site kurma aracını sihirbazını çalıştırmak.

Çokca sorulan soruların başında bedava iste açarsam para kazanabilir miyim? Evet bedava site açarakta para kazanabilirsiniz, para nereden kazanılır? Tabii ki Google Adsense den bedava hazır websitesi oluşturduğunuzda adsense onayı almak mümkündür. Ücretsiz hazır web site programı kullandınız diye Google size adsense onayı vermemezlik yapmaz. İçerikleriniz kaliteli ise her daim alırsınız.

En İyi Online Hazır Site Programları

  1. Wix - Hazır Website Oluşturucu

Wix, küçük işletmelerin büyük adımlar atması için tasarlanmış olan ve bu bağlamda sunduğu desteğin sınırı bulunmayan bir programdır. Programın sağladığı en büyük avantaj ise sürükle ve bırak editörüdür. Bu editör sayesinde kendi sitesini tasarlamak isteyen kişilerin, istedikleri öğeleri yine istedikleri yere çekmeleri mümkündür. Yüzlerce şablon desteğinin bulunması, programın en büyük avantajını destekler niteliktedir.

Birçok online hazır site programı göz önünde bulundurulduğunda, Wix programını ön plana çıkartan bir yön vardır. Bu da, Türkçe ara yüz seçeneğinin bulunuyor olmasıdır. Yani dil bilgisi olmaması sebebi ile yapılamayan tasarımlar, kelime kelime yapılan çeviriler Wix ile son bulmuştur.

Her programın, olduğu gibi Wix’in de dezavantaj sayılabilecek bir yönü vardır. Bu da, karışık olmasıdır. Yani basit, kullanışlı ve sade bir web sitesi isteyenlerin Wix uygulamasını karmaşık ve anlaşılamaz bulması mümkündür. Ücretsiz Hazır Site Oluşturmak isteyenlerin önceliği Wix olabilir.

  1. Site 123 - Ücretsiz Hazır Website Oluşturucu

Bedava hazır  web site yapma sitesi arayanların tercih etmesi gereken 2. bir site site123 dür. Eğer web sitesi tasarımında yeniyseniz ve yalnızca tek bir sayfalık site tasarlamayı planlıyorsanız, bu program tam size göre. Program kullanılarak elde edilen bir sayfalık sitenin önceden ayarlanmış bir düzen ve tasarıma sahip olması ise, en büyük avantajı. Yani program kullanılarak yapılan sitelerde kullanıcıyı zorlayacak ya da yoracak herhangi bir yön bulunmuyor. Buna ek program, siteye yüksek yüklenme hızı imkanı da sunuyor.

  1. SquareSpace - Bedava Hazır Website Kurucu

Bedava hazır online site yapma araçlarından bir teanesi de SquareSpace'dir. SquareSpace, e ticaret siteleri için yoğun olarak tercih edilen bir programdır. Bu programda hem market hem de blog imkanlarının bir arada bulunuyor olması, büyük avantajdır. Buna ek, çağrıcı şablonlara sahip olduğunu ve online hazır web sitesi tasarımı açısından çığır açıcı bir site görünümünü mümkün kıldığını söylemek doğrudur. Programın sunduğu bir diğer büyük avantaj, ilk kullanım esnasında ve adımlarda, asistan eğitimi sunuyor olmasıdır. Yani program ile yapılacak olan ilk sitelerde herhangi bir zorlanma durumunun olmayacağını söylemek mümkündür.

  1. Jimdo

Etkinlikler sebebi ile gerekli olan sitelerin kullanılması ve tasarlanması için ideal olan bu program, çift yönlüdür. Yani online hazır site programları üzerine araştırma yapan ve Jimdo ile karşılaşan kişilerin ya site oluşturucuyu çok seveceklerini, ya da bu site oluşturucudan nefret edeceklerini söylemek mümkündür. Bu bağlamda herhangi bir denge elde edip nötr kalmak söz konusu değildir. Çünkü bu site oluşturucu, basit, hızlı ve güzel sitelerin temel kaynağıdır. Dahasını isteyenlerin, bu programı sevme imkanları yoktur. Yine hazır site oluşturucu site arayanlar için biçilmez bir kaftan Jimdo! Jİmdo ile hazır online website hazırlayabilirsiniz.

  1. Wordpress

WordPeess.com için online site oluşturucu programlarının göz bebeği demek mümkündür. Küçük işletmelerin sorunsuz ve kolay bir şekilde büyümelerine imkan sağlayan bu programın WordPress.org ile karıştırılmamasında fayda vardır. Çünkü ilki, bu köklü platformu, henüz yeni olanların da kullanmasını sağlayan bir online hazır web sitesi programı olarak karşımıza çıkmaktadır. İkincisi ise daha çok kendi hostingini kullanmak isteyenlerin başvuracağı bir programdır.

  1. Bedava Sitem

Türkiye uzun süredir faaliyet gösteren bir firmadır, tr.gg uzantılı web site hazırlamanız olanak tanır. İlginç şekilde bir çok meslek için hazır şablonları vardır. Mesela bir avukat iseniz tek tıklama ile bedava hukuk büronuz için özel bir script oluşturabilirsiniz. Bedava blog veya site açmak isteyenler bunu kullanabilir.  Yine burada Kuaför salonları için, Bilgi İşlem Müdürlükleri için hazır şablonlar vardır. Hazır website oluşturucuların en eskisinden bir tanesi unutmadan söylemek lazım.

  1. tr.website.tc

Her gün yenilenen 100 lerce şablondan birini seçerek ücretsiz olarak yine bu siteden harika siteler oluşturabilirsiniz, güzel yanı T.C. uzantılı size domain vermesi. Tüm tasarımlara buradan ulaşabilirsiniz. Her kesime her tarza uygun çok estetik şablonları var 7/24 online destek hizmeti de çok güzel, kafanıza takılan her türlü konuyu danışıp bilgi alabiliyorsunuz.  Türkçe, İspanyolca, İngilizce siteler hazırlamak bile basit! Estetik domain adresinden dolayı en çok tercih edilen sitelerin başında geliyor, online hazır website kurmak isteyenler tercih ediyorlar.

Yazıya Puan Ver
2 Kişi Puan Verdi