Web Tasarım Formu


Nasıl Bir Web Sitesi Veya Hizmet Arıyorsunuz?

Başka Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Olabilir ?

Tercih ettiğiniz bir platform var mı?

Projenizde kaç dil kullanılacak?

Lütfen listeden seçim yapınız.

Projenizden biraz bahsedebilir misiniz?

Bu alan zorunlu değildir.

 / 1000

(Firmanızın genel tanıtımı, ürün varsa siteye konulacak ürün sayısı, filtre ve karşılaştırma modülü olacak mı, yaklaşık sayfa sayısı, üyelik vb. bir sistem olacak mı, mevcut siteniz varsa ondan ne farkı olacak, ve diğer eklemek istediğiniz herşeyi buraya lütfen olabildiğince detay yazınız.)

Bir dosya göndermek ister misiniz?

Dosya Seç

Dosya seçilmedi...

Bu alan zorunlu değildir.

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Nerelisiniz?

İl / İlçe / Mahalle selectbox seçimi olacak.

Size nasıl hitap edelim?

En İyi Wordpress Haber Temaları 2020 Yılının En İyileri

En İyi Wordpress Haber Temaları 2020 Yılının En İyileri
Wordpress
blog kategorisi
paylaşım tarihi
yorum sayısı
yazar
görüntülenme sayısı
3 yıldız

Wordpress Haber Teması veya Magazin Teması arıyorsanız sizler için 2020 yılının en çok satan ve en çok olumlu puan alan temalarını listelemek istiyoruz.  

Bildiğiniz gibi haber temalarının hızlı olması hem seo açısından hemde ziyaretçileriniz açısından çok önemlidir. Kullanıcıların hepsi Google verilerilen göre 3 saniyeden yavaş açılan siteleri tercih etmiyorlar. Hızlı ve kullanımı kolay bir haber teması tercih etmeniz bu noktada önemli. Sizler için derlediğimiz en iyi wordpress haber temalarını mutlaka demolarını incelemenizi tavsiye ederiz!

Sizler için seçtiğimiz temaların diğer temalardan farkı 2020 yılında popülerliğini devam ettirmesi olmasıdır. Wordpress sürekli güncellemekte, google stratejilerini değiştirmektedir. Durum böyle olunca en ideal haber temasını seçmekte zorluk çekebilirsiniz.. İşte bu yüzden böyle bir konu açma gereksinimi duydum.

1-NewsPaper WordPress Haber Teması

Newspaper Haber Teması

DEMO DETAYLI İNCELE

 

NEWSPAPER HABER TEMASI GENEL İNCELEME : 

Gazete, haber sitesi, blog gibi bir fikriniz wordpress tabanlı var ise hiç düşünmeden ilk tercihiniz bu şablon olabilir. Temanın en güzel yanlarından bir tanesi youtube ile kolay çalışmasıdır. AMP ve Mobil kullanıma uyumlu bir wordpress temasıdır. Bir çok ek özellikleri de vardır. kripto para birimi, moda, gıda, yaşam tarzı, modern, kişisel, seyahat, gibi bir çok alternatif şablonlarda barındırmaktadır. Ayrıca instagram ile de mütiş çalışır. bbPress forum da beraberinde vardır. Adsense olayı efsane derece gelişmiş bir haber sitesidir. Haber sitesi kurarak para kazanmak isteyenler için ideal bir haber temasıdır!

2-Soledad Wordpress Haber Teması (Çok Amaçlı)

DEMO DETAYLI İNCELE

 

SOLEDAD HABER TEMASI GENEL İNCELEME:

Bu temayı diğer temalardan ayıran belkide en iyi özellik temayı yükledikten sonra kolay demosu ile birebir aynısı çıkarmak, yani bu temayı satın alıp, 5 dakikada kurmanız mümkün! Bu temanın da Newspaper ile aynı özellikler taşıdığını söylemek mümkün, 2020 yılı içinde iyi bir çıkış yapıp yine tahtını koruyan wordpress haber temalarının başında geliyor! Detaylı incelediğimizde neredeyse hiç olumsuz yorum ile karşılaşmadık, özellikle satcının çok yoğun ilgi gösterdiği göze çarpıyor.

3-Vinkmag Wordpress Haber Teması

DEMO DETAYLI İNCELE

 

VİNK HABER TEMASI GENEL İNCELEME:

Haber ajansları, tur veya seyahat gezgin blogu açmak isteyenler için mükemmel seçim olabilir! Dergi, yemek, para haberleri, sağlık gibi çok çeşitli yerlerde kullanabilirsiniz. Her biri için tonlarca şablon sunuyor! Ama bize kalırsa, Dergi veya haber temasında çok başarılı! RTL destekli bir tema. Arapça, İbranice, Kürtçe gibi dillerde kullanabileceğiniz anlamına geliyor. Kürtçe haber sitesi açmak isteyenlerin veya RTL dil grubunda açacaklar için tavsiye ederiz.

Bu temayı satın almanız ile birlikte Unyson ve Elementor eklentileride ücretsiz olarak gelir, sınırsız renk, video, google yazı tipleri, video pop, galeri gibi tonlarca özelliği var. Duyarlı bir tema kolay özgünleştirilebilir. 0 mobil uyumlu her cihazda mükemmel çalışır. SEO dostu, temiz kodlanmış bir tema.

 

Yazıya Puan Ver
11 Kişi Puan Verdi
Konu Etiketleri:
Yorumlar (3)
User
yahya
17.02.20
Cevap Yaz
newspaperi yıllardır kullanıyorum hala zirvede olması hoşuma gitti
User
Salih
27.04.20
Cevap Yaz
Nakliyeciler için wordpress teması yok mu ya
User
cemil
27.04.20
nakliyeciler için wordpress teması maalesef yok
User
Emin
17.08.20
BeTheme deneyin, içinde nakliye teması mevcut.
Yorum Yap
E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile belirtildi.