Web Tasarım Formu


Nasıl Bir Web Sitesi Veya Hizmet Arıyorsunuz?

Başka Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Olabilir ?

Tercih ettiğiniz bir platform var mı?

Projenizde kaç dil kullanılacak?

Lütfen listeden seçim yapınız.

Projenizden biraz bahsedebilir misiniz?

Bu alan zorunlu değildir.

 / 1000

(Firmanızın genel tanıtımı, ürün varsa siteye konulacak ürün sayısı, filtre ve karşılaştırma modülü olacak mı, yaklaşık sayfa sayısı, üyelik vb. bir sistem olacak mı, mevcut siteniz varsa ondan ne farkı olacak, ve diğer eklemek istediğiniz herşeyi buraya lütfen olabildiğince detay yazınız.)

Bir dosya göndermek ister misiniz?

Dosya Seç

Dosya seçilmedi...

Bu alan zorunlu değildir.

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Nerelisiniz?

İl / İlçe / Mahalle selectbox seçimi olacak.

Size nasıl hitap edelim?

Market veya Bakkal İçin e-ticaret sitesi kurma! Online satış yapın!

Market veya Bakkal İçin e-ticaret sitesi kurma! Online satış yapın!
Market veya Bakkal İçin e-ticaret sitesi kurma! Online satış yapın!
21/03/2020
2 Yorum
Ö.Faruk
4191

İNTERNET ÜZERİNDEN GIDA MALZEMESİ SATMA ÖNEMLİ

Koronavirüsü hiç şüphesiz e-ticaret ve internetin önemini bir kez daha ortaya koydu. Bir market veya bakkala sahipseniz mutlaka bir internet websitesine artık ihtiyacınız var. Sokağa çıkma yasağı ile birlikte insanların bir çoğu artık alışverişlerini zorunlu olarak internet üzerinden yapmak zorunda kalacak. Bir bakkal veya market işletiyorsanız rakiplerinizden önce e-ticaret sistemine geçebilirsiniz.

BAKKAL VEYA MARKET WEBSİTESİ NASIL YAPILIR ?

Bakkal veya Market websitesi  nasıl yapılır? Websitesi açmak zor ve çok zahmetlidir. Kendi imkanlarınız ile Bakkal veya Market websitesini kurmak  için harcadığınız zaman sizi projenizden soğutabilir. Harcadığınız efor Biranda tüm heveslerinizi yok edebilir. Bakkal veya Market websitesi açarak internet dünyasına giriş yapmanın temelini oluşturursunuz. Bakkal veya Market websitesi nasıl yapılır, internetten nasıl gıda malzemesi satılabilir konusunda şüphelerinizi bizi ücretsiz arayarak yok edebilirsiniz. Bakkal veya Market sitesi açmaktaki amaç hiç şüphesiz online ticaret yapmaktır. Bu yüzden mutlaka bir uzman ile görüşmek şarttır!

Not : Konusu ne olursa olsun “Bir websitesi açmak” istiyorsanız, Penta Yazılım’ı ücretsiz olarak arayabilir ve bilgi alabilirsiniz. İsterseniz İstanbul-Kartal’da bulunan Lapishan’daki ofisimizde misafir olabilirsiniz. Bizi aramaktan çekinmeyin!

Bakkal veya Market Websitesi Nasıl Yapılır? Sorusuna eminim internette çok cevap bulacaksınız. Fakat sadece “açmak” ve “bilinmemek” istiyorsanız evet… Bu yazılanlar işinize yarayacaktır. Lakin “Popüler olmak” ve “bilinmek” ayrıca Bakkal veya Market site açarak “para” kazanmak istiyorsanız. Mutlaka Bakkal veya Marketwebsitesi açma işine girmeden profesyonel bir Web Yazılım Firması ile irtibata geçmeniz gerekir. Bakkal veya Market Websitesi Nasıl Açılır konusunda şüpheleriniz ve tereddütleriniz varsa,  Penta Yazılım olarak ister bizi telefon ile arayabilir, bilgi alabilirsiniz istersenizde İstanbul Kartal’da bulunan Lapishan’daki ofisimize gelerek kahve ve çay eşliğinde ücretsiz olarak misafirimiz olabilirsiniz

KOLAY MARKET & BAKKAL WEBSİTESİ KURMA YOLLARI

En kolay ve en ekonomik Bakkal veya Market websitesi kurma yollarından biri dürüst ve güvenilir bir yazılım firması ile birlikte çalışmaktır. Bakkal veya Market websitesi kurma bu kadar basittir. Açacağınız siteden ürünlerinizi pazarlamakta çok önemlidir. Sadece site açmakla bu iş olmamaktadır. Uzman kadromuz ile ücretsiz olarak her türlü danışmanlığı müşterilerimize belli bir zamana kadar sağlıyoruz. Bir site kurmanın ortalama ücreti bellidir. Siteyi kurmak ve teknik destek almak için mutlaka bir yazılım firması ile çalışmak gereklidir. Penta Yazılım olarak Bakkal veya Market Websitesi  Kurma konusunda sizleri sürekli bilgilendiriyor, nasıl hareket etmeniz konusunda ipuçları veriyoruz.

MARKET & BAKKAL WEBSİTESİ ŞABLONLARI VE SAYFA ÖRNEKLERİ

Bakkal veya Market websitesi şablonlarımız çok fazladır, hepsini burada göstermek mümkün değildir. Dilerseniz bize ulaşıp örnek isteyebilirsiniz. Ayrıca biz şablona bağlı çalışmıyoruz. Hayal ettiğiniz veya istediğiniz örnek bir şablon veya site varsa daha gelişmiş ve özelliklisini uzman kadromuz ile çok kısa sürede kodluyoruz. Sizlere özel tonlarca Bakkal veya Market websitesi şablonları ve Bakkal veya Market websitesi sayfa örnekleri sunabiliriz. Gözünüz korkmasın, makul ve ucuz fiyata çok kaliteli hizmet için buradayız. Penta Yazılım olarak, bize güvenebilir, istediğiniz her an bizi ücretsiz şekilde arayabilirsiniz. En çok tercih edilen Bakkal veya Market websitesi şablonlarını aşağıdaki görsellerde  veya arayarak mail adresine gönderilmesini  isteyebilirsiniz.

 

Yazıya Puan Ver
4 Kişi Puan Verdi
Konu Etiketleri: