Web Tasarım Formu


Nasıl Bir Web Sitesi Veya Hizmet Arıyorsunuz?

Başka Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Olabilir ?

Tercih ettiğiniz bir platform var mı?

Projenizde kaç dil kullanılacak?

Lütfen listeden seçim yapınız.

Projenizden biraz bahsedebilir misiniz?

Bu alan zorunlu değildir.

 / 1000

(Firmanızın genel tanıtımı, ürün varsa siteye konulacak ürün sayısı, filtre ve karşılaştırma modülü olacak mı, yaklaşık sayfa sayısı, üyelik vb. bir sistem olacak mı, mevcut siteniz varsa ondan ne farkı olacak, ve diğer eklemek istediğiniz herşeyi buraya lütfen olabildiğince detay yazınız.)

Bir dosya göndermek ister misiniz?

Dosya Seç

Dosya seçilmedi...

Bu alan zorunlu değildir.

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Nerelisiniz?

İl / İlçe / Mahalle selectbox seçimi olacak.

Size nasıl hitap edelim?

Online Excel Nedir? Nasıl Kullanılır?

Online Excel Nedir? Nasıl Kullanılır?
Online Excel Nedir? Nasıl Kullanılır?
25/07/2022
0 Yorum
Burhan
470


Öğrenci ve öğretmenlerin çoğu zaman ihtiyaç duyduğu programlardan biri de exceldir. Online excel üzerinden birçok işinizi ücretsiz olarak halledebilirsiniz. Ücretsiz olmasından dolayı çok fazla tercih edilen online excel ile sizler de tanışabilirsiniz. Masaüstü olarak kullanılan bu program elektronik tablolama işlemi adı verilen bir programdır.

Verileri kaydetmenize yardımcı olarak hesaplamalar yapmanızı sağlar. Online üzerinden kullanabileceğiniz bu program bilgisayar ya da akıllı telefonlarınız tarafından kullanabilirsiniz. Yapacağınız bütün işlemleri üye olmadan halledebilirsiniz. Akıllı telefon ya da bilgisayar kullanabilen her yaş grubu için uygundur. Sayısal veriler üzerinde otomatik çalışmalar yapabilirsiniz. İşlerinizi kolaylaştıracak bu program ile kolaylıkla işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 

Online Excel Üzerinde Hangi İşlemler Yapılır?


Online excel üzerinden birçok işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Durum raporları, bütçe analizleri, anket raporları ve bilimsel deneyler ile ilgili olan sayısal verilerden oluşan birçok çalışma dosyası açabilirsiniz. Öğretmenler için öğrenci listeleri, ders programları ya da öğretmen programları gibi konuları dosya düzenleme seçeneği ile yapabilirsiniz.

Görsel açıdan yapmanız gereken çalışmalarda grafik ve çizim kısmından düzenlemeler yapabilirsiniz. İlerde işinize yarayacak hazır şablonlar ya da boş dosyalar açabilirsiniz. Oluşturduğunuz bu tabloları kolaylıkla pdf dosyasına dönüştürerek e posta ya da mail adresinden gönderim yapabilirsiniz. Giriş sekmesinden yazı tipi, boyutu, veri biçimi gibi durumları düzenleyebilirsiniz. Her konuda kolaylık sağlayacak online excel programını sizler de kullanabilirsiniz.

 

Online Excel Avantajları Nelerdir?


Excel dosyasını kullanmak dışarıdan zor ve zahmetli görünse de gözünüzde büyütmediğiniz takdirde aslında çok kolay kullanılabilen bir programdır. Exceli online kullandığınız taktirde birçok avantaj söz konusudur. İstediğiniz belgelere her zaman ulaşabilme durumu söz konusudur. Yaptığınız işlemler onedrive programına kaydolduğundan mailiniz ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Oluşturduğunuz çalışma dosyalarını farklı kişiler ile paylaşabilirsiniz. Bu şekilde beraber çalışabilme durumu da söz konusu olacaktır. İş ve eğitim hayatınızda başarılı olmak için mutlaka excel ile tanışmanız gereklidir. Her konuda yardımcı olacaktır. Excel içeriğindeki formüller ile birden fazla işlemi bir arada yapabilir, çok fazla hesaplamaları kolaylıkla halledebilirsiniz. Yaptığınız bütün değişiklikleri geri alabilme imkânınız da vardır. 

Yazıya Puan Ver
0 Kişi Puan Verdi
Konu Etiketleri: