Web Tasarım Formu


Nasıl Bir Web Sitesi Veya Hizmet Arıyorsunuz?

Başka Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Olabilir ?

Tercih ettiğiniz bir platform var mı?

Projenizde kaç dil kullanılacak?

Lütfen listeden seçim yapınız.

Projenizden biraz bahsedebilir misiniz?

Bu alan zorunlu değildir.

 / 1000

(Firmanızın genel tanıtımı, ürün varsa siteye konulacak ürün sayısı, filtre ve karşılaştırma modülü olacak mı, yaklaşık sayfa sayısı, üyelik vb. bir sistem olacak mı, mevcut siteniz varsa ondan ne farkı olacak, ve diğer eklemek istediğiniz herşeyi buraya lütfen olabildiğince detay yazınız.)

Bir dosya göndermek ister misiniz?

Dosya Seç

Dosya seçilmedi...

Bu alan zorunlu değildir.

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Nerelisiniz?

İl / İlçe / Mahalle selectbox seçimi olacak.

Size nasıl hitap edelim?

Web Tasarım Ajansı Seçmenin Zorlukları

Web Tasarım Ajansı Seçmenin Zorlukları
Web Tasarım Ajansı Seçmenin Zorlukları
14/07/2021
0 Yorum
Musa C
762

Web tasarım ajansı seçmek, dijital dünyada hizmet almak isteyen pek çok marka için en zorlu süreçlerden bir tanesidir. Zira web tasarım alanında hizmet veren onlarca markanın biz en iyiyiz iddiasında bulunması zorluğun temelini oluşturur. Siz de bir web tasarım ajansı seçerek en kaliteli hizmetlerden fayda sağlamak istiyor olabilirsiniz. Peki, seçiminizi yapacağınızda ne tür zorluklarla karşılaşacaksınız? Sizi bekleyen zorluk sadece en iyi hizmeti bulmak mı?

Pandemi dönemi ile birlikte eve kapanan insanların internete yönelmesi dijital dünyada daha ciddi bir potansiyelin ortaya çıkışını tetiklemiştir. Bu bağlamda web tasarım hizmetlerinde de artan çeşitlilik markalar için daha geniş seçenekleri de beraberinde getirmiştir. Ancak niceliğin artması niteliğin de düşmesine neden olmuştur. Aşağıda sıralanan zorluklar özellikle 2021 yılında bir markanın karşı karşıya kaldığı en ciddi problemlerdir. Bu detayları dikkate alarak harekete geçebilirsiniz.

Tecrübeli Bir Web Tasarım Ajansı Bulmak

Web tasarım alanında tecrübe çoğu zaman seçiminizi belirleyen hususların başındadır. Hatta pek çok marka için yegâne belirleyici faktördür. Ancak tecrübenin hangi ajansta ne derece olduğunu saptamak zorlaşmaktadır. Bunun en büyük nedenlerinden bir tanesi de yanlış bilgiler ve taklit ajanslardır. Web tasarımda başarılı olan bir ajansı taklit ederek müşterisine konmak tecrübenin kimde olduğunu saptamayı zorlaştırmaktadır.

Rekabetçi Fiyatlar

Fiyatlar uygun diye zorluk yaşayacağınız aklınıza gelir miydi? Evet, web tasarım ajansı seçerken uygun fiyat genellikle zorlukların ta kendisidir. Neden mi?

Ucuz fiyatlar ve zaman zaman komik tekliflerle web tasarım hizmeti sunabileceğini iddia eden ajanslar vardır. Sadece müşteri toplamak adına ‘Uygun Fiyat’ sunan bu ajansların ortaya koyduğu iş tam bir hayal kırıklığıdır. Bu durumda markalar için bir seçim yaparken uygun fiyatın yeni bir hayal kırıklığı mı soru işaretini gündeme getirmesi söz konusu olur.

Kopya Portfolyo

Bir web tasarım ajansını değerlendirebileceğiniz en önemli husus portfolyodur. Daha önce tamamlanmış işler olarak da kabul edilebilecek olan portfolyonun başka bir yerden kopyalanmadığını öğrenmek oldukça zor. Bu nedenle de yeni açılmış ajansların sırf tecrübe ve kaliteyi sunduklarını iddia etmek adına portfolyo hırsızlığı yaptıklarını söyleyebiliriz. Portfolyonun gerçekten de söz konusu ajansa ait olup olmadığını öğrenmenin zorluğu bir ajans seçmekte sizlere zaman kaybettirir.

Zamanında İş Teslimi

Zamanında teslim edilmeyen bir işin değeri nedir? Kocaman bir hiç! Bu nedenle de web tasarım ajansı seçerken en önemli hususlardan bir tanesi de zamana riayettir. Ajansların bu konuda oldukça esnek davranmaları işin kalitesini ve verimliliğini çok ciddi manada düşürmektedir. Siz de bu konuda ideal bir seçim gerçekleştirmek istiyorsanız mutlaka zamana uyan bir ajans bulmalısınız. Böyle bir ajans bulma zor olsa da bunu denemelisiniz.

Zorlukların Üstesinden Gelmek Mümkün mü?

Web tasarım ajansı seçmenin zorlukları gözünüzü korkutmasın! Çünkü size hizmet vermeyi bekleyen kötü örneklerin yanında çok değerli ajanslar da var. Önemli olan doğru araştırma ve kaliteli süreçlerle harekete geçmek adına titiz davranmanızdır. Çünkü doğru bir ajans bulduğunuzda asla bu ajanstan vazgeçemeyeceksiniz. Bütün projelerinizi teslim edeceğiniz web tasarım ajansı size kusursuz bir süreç sunmayı da başaracak.

Zorlukları aşarak sizin için en ideal sonuca ulaşmak adına hemen harekete geçebilirsiniz. Çünkü ajans seçerken kaybedeceğiniz zamanı telafi etmek adına projenize hızlı bir şekilde başlamanız gerekir. Ajans seçiminizde bütün zorluklar sizi yıldırdıysa bizi arayarak destek alabilirsiniz!

Yazıya Puan Ver
0 Kişi Puan Verdi
Konu Etiketleri: