Web Tasarım Formu


Nasıl Bir Web Sitesi Veya Hizmet Arıyorsunuz?

Başka Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Olabilir ?

Tercih ettiğiniz bir platform var mı?

Projenizde kaç dil kullanılacak?

Lütfen listeden seçim yapınız.

Projenizden biraz bahsedebilir misiniz?

Bu alan zorunlu değildir.

 / 1000

(Firmanızın genel tanıtımı, ürün varsa siteye konulacak ürün sayısı, filtre ve karşılaştırma modülü olacak mı, yaklaşık sayfa sayısı, üyelik vb. bir sistem olacak mı, mevcut siteniz varsa ondan ne farkı olacak, ve diğer eklemek istediğiniz herşeyi buraya lütfen olabildiğince detay yazınız.)

Bir dosya göndermek ister misiniz?

Dosya Seç

Dosya seçilmedi...

Bu alan zorunlu değildir.

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Nerelisiniz?

İl / İlçe / Mahalle selectbox seçimi olacak.

Size nasıl hitap edelim?

Web Tasarım Ajanslarını Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Web Tasarım Ajanslarını Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Web Tasarım Ajanslarını Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler
27/09/2020
0 Yorum
Hilal D.
1467

WEB TASARIM AJANSI SEÇERKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR?

Web tasarım, içeriğinde birçok detay barındıran ve uzmanlık gerektiren bir iştir. Günümüzde web sitelerinin artması ve dijital ortamların iyice hayatımıza yerleşmesiyle birlikte web tasarım ajansları da artmaya başladı. Ne yazık ki artan web tasarım ajanslarından bazıları yalnızca bilgisayar kullanmayı bilen kişilerden oluşuyor. Bu nedenle, web siteniz için iyi bir şey yapmaya çalışıp tasarımcı ararken kendinizi arama motoru sıralamalarında geri planlarda görebilirsiniz. Uzmanlık, profesyonellik, tecrübe ve daha birçok unsuru içerisinde barındıran web tasarım konusunda ajans seçerken dikkat etmeniz gerekenleri sizler için sıraladık.

  • KURUMSAL YAZILIM FİRMALARI TERCİH SEBEPLERİNİN BAŞINDA GELMELİ

Yazımızın başında da bahsettiğimiz gibi web tasarım konusu birçok kişinin veya şirketin yapmaya çalıştığı bir iş haline gelmiştir. Kurumsal firmaların ayrıcalığı ise web tasarım öncesinde ve sonrasında sizlere destek sağlayabilecek olmasıdır. İş bittikten sonra karşınızda muhatap bulamayacak olmanız hem emeğinizi hem de bütçenizi sarsacak bir durumdur. Kurumsallaşmış bir web tasarım ajansının ise referanslarını görüp inceleyebilirsiniz. Daha öncesinde yapılan işlerden nasıl sonuçlar alındığı, ekip sayısı, departmanlar, ofis gibi birçok faktörden bir ajansın kurumsal olup olmadığı anlaşılabilir. Bu sayede, yapılan iş sonucunda oluşabilecek herhangi bir hata karşısında veya bir sorunuz olduğunda size destek olacak kişilerle konuşabilirsiniz.

Penta Yazılım, kurumsal bir şirkettir.Web tasarım hizmeti almadan önce ve sonra Penta Yazılım'a ulaşabilir, işinizin gidişatı hakkında bilgi alabilirsiniz.

  • REFERANSLARA DETAYLI BİR ŞEKİLDE GÖZ ATILMALI

Bir web tasarım ajansının en önemli imzası referanslarıdır. Herhangi bir kıyafet almadan önce bile kullanıcı yorumlarını detaylı bir şekilde okuyoruz. Web tasarım gibi sizleri yükseltecek bir konuda oldukça titiz davranılmalıdır. İşine güvenen bir web tasarım ajansı, verdiği hizmetlerle birlikte çalışmalarını kendi web sitesinde yayınlar. Bu siteler gezilmeli ve yapılan iş doğrultusunda elde edilen sonuçlara bakılmalıdır.

İnşaat sektöründen fidancılığa kadar her türlü alanda hazırladığımız tasarımları, web sitemizin “Referanslar” bölümünden inceleyebilirsiniz. “Ayinesi iştir kişinin, lafa bakılmaz.” Sözünden ilham alıp Penta Yazılım ailesi olarak tüm çalışmalarımızı sizlerin takdirine sunuyoruz.

  • WEB YAZILIM FİRMASINDAKİ YARATICILIK UNUTULMAMALI

Dijital platformda milyonlarca web sitesi bulunuyor. Ayrıca, sizlerle aynı işi yapacak sayısız web sitesi var. Siz bu yazıyı okurken geçen her dakika bir yenisi daha ekleniyor. Peki kullanıcılar neden sizi tercih etsinler? Rakiplerinizden farkınız ne?

Kurumsal olmayan veya işini ciddiye almayan birçok ajans, daha önce yaptıkları işlerle benzer olan birçok tasarımı yeni gibi müşterisine sunuyor. Bu nedenle oluşturulan web sitesi kullanıcıların ilgisini çekmiyor ve site trafiği düşüyor. Hazır olan kalıpların veya tekrar tasarımların yerine yaratıcı, özgün tasarımlar eklenmesi kullanıcıların sizi tercih etmesi için bir sebep oluştururken rakiplerinizden 1-0 önde olmanızı sağlıyor.

Penta Yazılım tarafından yapılan web tasarımları incelediğinizde, her bir web sitesi için özel olarak çalışıldığını hissedeceksiniz. Konsepte uygun, dikkat çekici, yaratıcı ve özgün tasarımlar ile avantajı ele geçirin!

  • PROGRAMLAMA VE YAZILIM GELİŞTİRME BİLGİSİNE DİKKAT EDİLMELİ

Yeni oluşturulan web siteleri dinamik bir yapıya sahiptir. Sürekli değişen sistemlere ayak uydurabilmeli ve yenilikleri web sitenize ekleyebilmelisiniz. Bunun için de yazılım bilgisine sahip bir web tasarım ajansıyla çalışmanız fayda sağlayacaktır. Örneğin, e-ticaret sitesi tasarımı yaptırmak istediğinizi varsayalım. Her geçen gün eklenen online uygulamaları web sitenize ekleyemediğinizde rakiplerinizden geri kalacaksınız ve satışlarınız düşecektir. Yazılım ve programlama bilgisine sahip bir şirket ile çalıştığınızda ise sitenizi her zaman dinamik tutabilirsiniz.

Penta Yazılım bünyesinde, her alanda uzman ekip arkadaşları ile çalışmaktayız. Yazılım, programlama, e-ticaret, web tasarım gibi her konuda sizlere gereken desteği sağlayacak ve web sitenizi dinamik tutacak bir yapıya sahibiz.

  • DESTEĞİNİZ TEKNİK OLMALI

Web tasarım projelerinin %70’i ne yazık ki teknik destek eksikliği yüzünden memnuniyetsizlikle sonuçlanıyor. Bu nedenle web tasarım ajansı seçimi yaparken sizlere teknik destek sağlayabilecek bir firma ile çalışmalısınız. Projenin başından sonuna kadar bilgi alabilmeli, iş tesliminden sonra da teknik konularda desteklenmelisiniz.

Proje sonrasında gereken her türlü teknik destek için bize ulaşabilirsiniz. Web sitemizde yer alan ad soyad ve telefon numarası bölümüne bilgilerinizi bırakın, biz sizi arayalım birlikte çözelim! İletişime gitmek için tıkla!

  • FİYAT STANDARTLARI UYGUN OLMALI

Bu konuda sizlere verebileceğimiz en önemli tavsiyelerden birisi ucuz web tasarım ajanslarından kaçmanız olacaktır. Çünkü bu iş için birçok kişi çalışıyor ve arama motorları için binlerce algoritmaya uygunluk sağlanıyor. Belirli bir fiyatın altında hizmet sunan kişiler sizleri mağdur edecektir. Kısa vadede ekonomik bir iş yapmak isterken orta ve uzun vadede kayıplar yaşayabilirsiniz.

Penta Yazılım web tasarım fiyatlarını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilir veya Web Tasarım Fiyatları yazımızı okuyabilirsiniz.

  • HOSTING, SUNUCU VE MAIL HİZMETLERİ SAĞLANMALIDIR

Bir web sitesinin tasarımı ne kadar iyi olursa olsun alt yapısı güçsüz bir web sitesi dijital platformda tutunamaz. İyi bir servis sağlayıcısı sayesinde teknik problem başınıza dert açmaz. Teknik alt yapısı yüksek veri merkezine sahip web sitelerine kullanıcılar daha hızlı ulaşır. E-mail sorunları yaşamazsınız. Sunucu güvenliğinin yüksek olması da web siteniz için oldukça önemlidir. Teknik nedenlerden dolayı kapanmayan ve 7/24 açık bir web sitesi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Web tasarım ajansı seçmek için birçok kriter bulunur. Bu kriterlerin arasından sizi en çok destekleyecek ve web sitenizi en iyi ayakta tutacak özellikleri içeren web tasarım ajansını seçmelisiniz. Penta Yazılım farkını hissedebilmeniz ve çalışmalarımızı inceleyebilmeniz için sizleri web sitemizde küçük bir geziye davet ediyoruz. Dilerseniz ücretsiz olarak iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yazıya Puan Ver
1 Kişi Puan Verdi
Konu Etiketleri: