Web Tasarım Formu


Nasıl Bir Web Sitesi Veya Hizmet Arıyorsunuz?

Başka Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Olabilir ?

Tercih ettiğiniz bir platform var mı?

Projenizde kaç dil kullanılacak?

Lütfen listeden seçim yapınız.

Projenizden biraz bahsedebilir misiniz?

Bu alan zorunlu değildir.

 / 1000

(Firmanızın genel tanıtımı, ürün varsa siteye konulacak ürün sayısı, filtre ve karşılaştırma modülü olacak mı, yaklaşık sayfa sayısı, üyelik vb. bir sistem olacak mı, mevcut siteniz varsa ondan ne farkı olacak, ve diğer eklemek istediğiniz herşeyi buraya lütfen olabildiğince detay yazınız.)

Bir dosya göndermek ister misiniz?

Dosya Seç

Dosya seçilmedi...

Bu alan zorunlu değildir.

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Nerelisiniz?

İl / İlçe / Mahalle selectbox seçimi olacak.

Size nasıl hitap edelim?

En İyi Wordpress Gezi Blog Temaları

En İyi Wordpress Gezi Blog Temaları
En İyi Wordpress Gezi Blog Temaları
17/09/2020
0 Yorum
Ö.Faruk
2390

Wordpress Gezgin Blog Teması seçimi çok önemlidir ; Gezginlik son dönemlerde çok popüler olmaya başladı, gerek Youtube, gerek Instagram ve Twitter’da binlerce gezginin binlerce takipçisi var. Bu kadar fazla kitle ve rakibin içerisinde temiz kodlanmış, SEO ayarları iyi yapılmış bir Gezgin Blog seçmek son derece önemlidir.

Gezi Bloglarında olmazsa olmazlardan bir tanesi, kolay editör eklentisidir. Bu editör sayesinde yazılarınızı kolaylıkla ekleyebilir. Galerilerinizi ve resimlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Örnek ; Türkiyenin En İyi Gezi Blog ve Gezgin Forumu Gezginsel'e Göz atabilirsiniz. 

Tatil Teması, Seyahat Teması, Gezi Teması, Traveler Teması olarak kullanabileceğiniz Gezgin Temalarını indirmeden önce mutlaka iyice araştırıp projenize uygun olup olmadığı kontrol edilmelidir.

Ücretsiz Wordpress Gezi Blog Temalarını her yerde bulabilirsiniz fakat hangi tema diğerinden üstün? Sorusu akıllara geliyor. Eğer gerçekten bir gezgin iseniz ve seyahat yazılarınızın diğer insanlar tarafından okunmasını arzu ediyorsanız, uzman bir kadro ile kendinize özel bir gezgin blog sitesi oluşturmanızı tavsiye ederiz.

Penta Yazılım Gezgin, Gezi ve Seyahat Blog Teması konusunda iddialı, birkaç yazılımcısı aktif olarak kamp, trekking, dağcılık ve mağaracılık gibi doğa sporları ile ilgilidir. Gezginlerin isteklerinin ne olduğunu bilir, Gezgin Blog Temasında yer alacak eklenti ve özellikleri çok iyi tahmin eder.

En Hızlı Wordpress Temaları da işinize yarar diye düşünüyoruz. Gezginlerinde gönül rahatlığı ile kullanabileceği temalar mevcuttur.

Sizler için Wordpress Ücretsiz Gezgin Blog Temalarını derledik… Bu temalar tabii ki tek başına yeterli olmayacaktır. Fakat yazılarınızın özgünlüğü ve SEO ayarlarınızın yapılması karşısında, sizi belli bir yere kadar götürür. Sonrasında Gezgin Blog Temanızın geliştirilmesi için bir uzmana başvurabilirsiniz. Wordpress SEO Tekniklerini öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Şimdi aşağıda sizler için derlediğimiz temalara göz atalım, bu temaları tatil blog, gezi blog, seyahat blog, kamp blog olarakta kullanabilirsiniz.

1.TRAVEL WAY

Wordpress Gezi Blog Teması arayanların ihtiyaçlarını fazlası ile karşılayacak şık sade ve modern bir temadır. Bu temayı ilk sıraya koymamızın tabii ki bir sebebi var. Bu tema gelişmiş blog özelliğinden öte, ürünlerinizin veya tur paketlerinizin satışını yapmak isteyen gezginler için büyük avantaj sağlıyor.

Gezi Blog Temasında olmazsa olmaz olan, iletişim formları, resim galerileri, ekip sayfası, referanslar gibi tüm özellikleri beraberinde getiriyor. WooCommerce eklentisi ile de çok güzel uyum içerisinde çalışıyor.

İster sırt çantalı bir gezgin olun isterseniz seyahat işletmecisi olun, bu gezi blog teması tam size göre istediğiniz şekilde şekil alabilecek potansiyeli var.

ÜCRETSİZ İNDİR ÖZEL YAPTIR

2.MESMERİZE

Türkçe anlamı büyü olan seyahat blogları düşünenler için tasarlanmış ücretsiz seyahat blog temasıdır.  Bu temayı restoran, kamp, gezi, tatil veya e-ticaret projeleriniz için kullanabilirsiniz.

Seyahat Blog Temasında güçlü bir canlı düzenleyici var. Bu canlı düzenleyici sayesinde temanızın ufak tefek ayarlarını düzenlerken canlı olarak ne şekil aldığını görebilirsiniz.

İsminden de anlaşılacağı üzere gerçekten büyüleyici bir deneyim sağlayan tema kısa sürede insanlarda merak uyandıracak sayfalar düzenlemenize olanak sağlıyor. Bu Seyahat Blog temasında Google haritalar, galeriler, iletişim formları, 100den fazla tasarlanmış bloklar, Google yazı tipleri ve çok daha fazlası bulunuyor. Bu temayı denemenizi öneririz.

ÜCRETSİZ İNDİR ÖZEL YAPTIR

3.PREVALENT

Hem Profesyonel hem ücretsiz Seyahat Teması arıyorsanız bu tema biçilmez bir kaftan! Bu temayı sahada gezen gezginlerin kullanabileceği gibi daha çok işletmelerin kullanması gereken bir tema olarak görüyorum. Yani Turizm Teması diyebiliriz. Bu temada haberlerinizi yayınlayabilir, müşteri referanslarını sayfanızda gösterebilir, özel tekliflerde bulunabilirsiniz.

Tamamen duyarlı olarak kodlanmış, mobil uyumu 0 çalışan güzel bir seyahat sitesi oluşturmak isteyenler bu temayı tercih edebilir.

ÜCRETSİZ İNDİR ÖZEL YAPTIR

4.TRAVEL DAIRES

Gezi yazılarını yayınlayacağınız güzel bir seyahat blog teması. Bu temanın ücretsiz olmasına inanamıyorum. Ücretsiz Seyahat Blog teması olmasına rağmen premium temalara taş çıkartan bir tema.. Bu temada hata sıfır. Gezi Yazılarını nerede yayınlarım diye düşünüyorsanız bu temada zaman kaybetmeden yayınlayabilirsiniz.

Gezginlerin tercih ettiği bu blog teması size ilham verecektir. Bundan hiç şüpheniz olmasın, özelliklerine gelince gezgin bloglarında olması gereken e-posta abonelik formu, son gönderilerinizin yayınlanacağı bileşen, en popüler blog yazıları, haritalar, galeriler, iletişim formları tema ile birlikte geliyor.

Seyahat güncelerinizi SEO ayarları itina ile yapılmış bu temada yayınlayabilirsiniz. SEO ayarları gerçekten çok iyi şekilde optimize edilmiş.

ÜCRETSİZ İNDİR ÖZEL YAPTIR

5.NOTEBLOG

Kişisel Gezgin Blog Teması arayanların vazgeçilmez wordpress teması denilirse akla ilk bu tema gelir.  Seyahat yazılarınızın yayınlacağı bir blog kafanızda var ise bu tema tüm ihtiyaçlarınızı karşılar. Kişisel Gezgin Blog Teması olarak kullanacağınız bu tema ücretsizdir.

Tatil, Seyahat, Kamp Yazılarınızı bu seyahat blogunda yayınlamanın keyfini yaşayın. Arama motorları için iyi optimize edilmiş, yazdığınız seyahat yazılarınızın arama motorları tarafından hızlıca fark edilmesini istiyorsanız mutlaka bu temaya göz atın! Seyahat yazıları yayınlayarak para kazanmak isteyenlerin bu seyahat temasını tercih etmesini tavsiye ediyorum. Google Adsense için özel olarak tasarlandığını söylemek mümkün.

ÜCRETSİZ İNDİR ÖZEL YAPTIR

6.FALL

Fall, zarif, gözü yormayan duvar tarzı bir gezi blog temasıdır. Gezginlerin bir çoğu bu temayı kullanıyor. Çünkü sitenize giren kullanıcıların dikkatini dağıtmayan sade bir tasarıma sahip. Gezi yazılarınızı, seyahat anılarınızı veya kamp maceralarınızı bu blogda yayınlayabilirsiniz.

Bu temada blog yazılarınıza kolay şekilde fotoğraf, video ekleyebilirsiniz. Diğer gezi bloglarına göre daha kolay bir kullanım sağlar.

Mobil uyum, iletişim formları, google haritalar, google yazı tipleri gibi tipik seyahat gezi temalarında olan tüm özellikler bu temada da fazlası ile var. Sonbahar temasını kullanmanızı tavsiye ederiz.

ÜCRETSİZ İNDİR ÖZEL YAPTIR

 

Yazıya Puan Ver
0 Kişi Puan Verdi