Web Tasarım Formu


Nasıl Bir Web Sitesi Veya Hizmet Arıyorsunuz?

Başka Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Olabilir ?

Tercih ettiğiniz bir platform var mı?

Projenizde kaç dil kullanılacak?

Lütfen listeden seçim yapınız.

Projenizden biraz bahsedebilir misiniz?

Bu alan zorunlu değildir.

 / 1000

(Firmanızın genel tanıtımı, ürün varsa siteye konulacak ürün sayısı, filtre ve karşılaştırma modülü olacak mı, yaklaşık sayfa sayısı, üyelik vb. bir sistem olacak mı, mevcut siteniz varsa ondan ne farkı olacak, ve diğer eklemek istediğiniz herşeyi buraya lütfen olabildiğince detay yazınız.)

Bir dosya göndermek ister misiniz?

Dosya Seç

Dosya seçilmedi...

Bu alan zorunlu değildir.

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Nerelisiniz?

İl / İlçe / Mahalle selectbox seçimi olacak.

Size nasıl hitap edelim?

Instagram'da düşmeyen takipçi almak yararlı mı?

Instagram'da düşmeyen takipçi almak yararlı mı?
Instagram'da düşmeyen takipçi almak yararlı mı?
14/05/2020
0 Yorum
Ö.Faruk
6893

Instagramdan kalıcı ve düşmeyen takipçi satın almak hem cebinize hem hesabınıza yazık, neden mi? Instagram organik olmayan üyelerle hesabınızı gösteriş için dolduracaksınız peki bunun kime ne faydası var? Aramalarda üst sıralarda çıkarsınız ama takipçiler gerçek olmadığı için etkileşim yaşamazsınız.

Instagram Düşmeyen ve Kalıcı Takipçi Satın Almak

Instagramda fenomen olmak isteyebilirsiniz, e-ticaret ile uğraşıp, daha otoriter bir hesaba sahip olmak için takipçi satın almak istersiniz fakat bunun yolu reklam vermekten geçer. 

Takipçiler sadece rakamdan ibaret olarak duracaktır.

Takipçi almak yerine reklam verebilirsiniz. Instagram, Facebook gibi sosyal medya mecralarında etkileşim önemlidir.

Etkileşiminiz yok ise isterse 1.0000 takipçi olsun hiçbir faydası yoktur. 100 organik üyeniz olsa 10.000 bot üyeden daha iyi durumdasınız demektir.

Instagram Düşmeyen Takipçi Yararlı Mı? 

Bir çok site instagramda düşmeyen takipçi sattığını beyan etmekte, ve 20 30 tl daha fazla para almaktadır. Bir kısım firmadan satın aldığınızda  düşüş çok daha az olur ve düştükçe tekrar atılır ama dediğimiz gibi düşmeyen takipçiler sadece rakamdan ibarettir, çünkü hepsi kullanılmayan hesaplardır.

İnstagram Takipçi Kasma Yöntemleri ve Hileleri Hakkında Ayrıntılı Bilgi İçin Tıkla!:

Instagram Gerçek Takipçi Satın Al Yalanlar ve Gerçekler

Yine bu tarz siteler sizlere bir başka paket olan Türk gerçek takipçi seçeneği sunarlar. Türk gerçek takipçi yüksek takipçili sayfalarda profilinizin reklamı yapılarka sağlanır.
Bu konuda dikkatli olmanızı ve kurumsal bir firma ile çalışmanızı öneririz, şayet her sektörde olduğu gibi bu sektörde de dolandırıcılar mevcut.
Botlar konusuna hiç girmiyorum zaten 10.000 bot takip etse 2 haftada hesabınızdan neredeyse hepsi düşer…Peki ne yapmak gerekir?  Instagram Takipçisi Satın Almak Yerine Neler Yapabilirsiniz? Bunu tartışalım!

Insagram Reklamları ver!

Takipçi satın almak yerine o para ile 100-200 TL bütçe ile neredeyse 100.000 kişiye gösterim sağlıyorsunuz. 
100.000 gerçek kişi reklamınızı görüyor ve ilgisi varsa sayfanızı beğeniyor. 
Çıkma olasılığı ise %0,5 takipçi hilelerine takipçi satın almaları ile uğraşmak yerine böyle bir yol tercih etmeniz sizin faydanıza olacaktır.

Instagram’dan satın aldığınız takipçiler neden düşer?

Instagramdan satın aldığınız takipçilerin bir çoğu bot zaten instagram bunları tespit edince silebiliyor, 
dolayısı ile otomatik takip listesinden düşüyor. Yine gerçek kullanıcı diye satılan takipçiler ise, reklam ile hesabınızı takip etmeniz sağlanıyor. 
Reklam ile kasılan takipçi diğerlerine göre daha yararlı. Paranızın çöpe gitmemesi için kurumsal bir firmadan şeffaf bir şekilde bilgi alarak işlem gerçekleştirmenizi öneririz. 

Editörün Notu : Gerçekten kaliteli firma var mı yok bilemiyorum fakat, takipçi satın alıp 2 gün sonra düşecekse, o para ile reklam verip işletmenizi büyütmeniz çok daha doğru olacaktır. 

Yazıya Puan Ver
10 Kişi Puan Verdi
Konu Etiketleri: instagram-hileleri