Web Tasarım Formu


Nasıl Bir Web Sitesi Veya Hizmet Arıyorsunuz?

Başka Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Olabilir ?

Tercih ettiğiniz bir platform var mı?

Projenizde kaç dil kullanılacak?

Lütfen listeden seçim yapınız.

Projenizden biraz bahsedebilir misiniz?

Bu alan zorunlu değildir.

 / 1000

(Firmanızın genel tanıtımı, ürün varsa siteye konulacak ürün sayısı, filtre ve karşılaştırma modülü olacak mı, yaklaşık sayfa sayısı, üyelik vb. bir sistem olacak mı, mevcut siteniz varsa ondan ne farkı olacak, ve diğer eklemek istediğiniz herşeyi buraya lütfen olabildiğince detay yazınız.)

Bir dosya göndermek ister misiniz?

Dosya Seç

Dosya seçilmedi...

Bu alan zorunlu değildir.

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Nerelisiniz?

İl / İlçe / Mahalle selectbox seçimi olacak.

Size nasıl hitap edelim?

Instagram'da düşmeyen ve kalıcı takipçi satın almak yalanı!

Instagram'da düşmeyen ve kalıcı takipçi satın almak yalanı!
İnternet
blog kategorisi
paylaşım tarihi
yorum sayısı
yazar
görüntülenme sayısı
1 yıldız

Instagramdan kalıcı ve düşmeyen takipçi satın almak hem cebinize hem hesabınıza yazık, neden mi? Instagram organik olmayan üyelerle hesabınızı gösteriş için dolduracaksınız peki bunun kime ne faydası var? Beğenme yok, yorum atmak yok, etkileşim yok. Dolayısıyla Instagram gözünde puanınız 20 iken 0 a düşmüş olacak, içerikleriniz keşfete düşmekte bile zorlanacak!

Instagram Düşmeyen ve Kalıcı Takipçi Satın Almak

Instagramda fenomen olmak isteyebilirsiniz, e-ticaret ile uğraşıp, daha otoriter bir hesaba sahip olmak için takipçi satın almak istersiniz fakat bu takipçilerin size bir faydası yok, sadece göz boyamak için orada duracaklar.

Etkisi sıfır olan takipçileri almak sadece kendinizi kandırmaktır. Instagram, Facebook gibi sosyal medya mecralarında etkileşim önemlidir.

Etkileşiminiz yok ise isterse 1.0000 takipçi olsun hiçbir faydası yoktur. 100 organik üyeniz olsa 10.000 bot üyeden daha iyi durumdasınız demektir.

Instagram Düşmeyen Takipçi Yalanı

Bir çok site instagramda düşmeyen takipçi sattığını beyan etmekte, ve 20 30 tl daha fazla para almaktadır. Fakat kazın ayağı hiçte öyle değildir. Sizlere bunu satar 1 hafta olmadan takipçileriniz düşer, iletişime geçersiniz, neden böyle oldu diye, sizi takipten çıkmışlar derler ortadan kaybolurlar.

İnstagram Takipçi Kasma Yöntemleri ve Hileleri Hakkında Ayrıntılı Bilgi İçin Tıkla!:

Instagram Gerçek Takipçi Satın Al Yalanı

Yine bu tarz siteler sizlere gerçek üye takip yalanı söylerler takipçi almanızı sağlarlar bu takiplerinde %50den fazla hesabınızı takip etmekten çıkar.  Botlar konusuna hiç girmiyorum zaten 10.000 bot takip etse 2 haftada hesabınızdan neredeyse hepsi düşer…Peki ne yapmak gerekir? Instagram Takipçisi Satın Almak Yerine Neler Yapabilirsiniz? Bunu tartışalım!

Insagram Reklamları ver!

Takipçi satın almak yerine o para ile 100-200 TL bütçe ile neredeyse 100.000 kişiye gösterim sağlıyorsunuz. 100.000 gerçek kişi reklamınızı görüyor ve ilgisi varsa sayfanızı beğeniyor. Çıkma olasılığı ise %0,5 takipçi hilelerine takipçi satın almaları ile uğraşmak yerine böyle bir yol tercih etmeniz sizin faydanıza olacaktır.

Instagram’dan satın aldığınız takipçiler neden düşer?

Instagramdan satın aldığınız takipçilerin bir çoğu bot zaten instagram bunları tespit edince direk banlıyor, dolayısı ile otomatik takip listesinden düşüyor. Yine gerçek kullanıcı diye satılan takipçiler ise, havuz ile hesabınızı takip etmeniz sağlanıyor. Havuzdaki hesaplar hesabınızı takip ediyor belli süre sonra kendi iradeleri ile çıkıyorlar. Yani hiçbir kalıcılığı yok! Paranızın çoğu çöpe gidiyor.

Editörün Notu : Gerçekten kaliteli firma var mı yok bilemiyorum fakat, takipçi satın alıp 2 gün sonra düşecekse, o para ile reklam verip işletmenizi büyütmeniz çok daha doğru olacaktır. 

Yazıya Puan Ver
4 Kişi Puan Verdi
Konu Etiketleri: instagram-hileleri
Yorum Yap
E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile belirtildi.
Blog Kategorileri