Web Tasarım Formu


Nasıl Bir Web Sitesi Veya Hizmet Arıyorsunuz?

Başka Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Olabilir ?

Tercih ettiğiniz bir platform var mı?

Projenizde kaç dil kullanılacak?

Lütfen listeden seçim yapınız.

Projenizden biraz bahsedebilir misiniz?

Bu alan zorunlu değildir.

 / 1000

(Firmanızın genel tanıtımı, ürün varsa siteye konulacak ürün sayısı, filtre ve karşılaştırma modülü olacak mı, yaklaşık sayfa sayısı, üyelik vb. bir sistem olacak mı, mevcut siteniz varsa ondan ne farkı olacak, ve diğer eklemek istediğiniz herşeyi buraya lütfen olabildiğince detay yazınız.)

Bir dosya göndermek ister misiniz?

Dosya Seç

Dosya seçilmedi...

Bu alan zorunlu değildir.

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Nerelisiniz?

İl / İlçe / Mahalle selectbox seçimi olacak.

Size nasıl hitap edelim?

Twitter’da Videolar Nasıl İndirilebilir?

Twitter’da Videolar Nasıl İndirilebilir?
Twitter’da Videolar Nasıl İndirilebilir?
02/06/2021
0 Yorum
Ö. Faruk
890

Twitter ülkemizde özellikle son zamanlardaki gündem olaylardan dolayı çok fazla ilgi gören bir sosyal medya platformu haline geldi. Türkiye’de internete erişebilen çoğu kişinin bir Twitter hesabı var. Sadece normal kullanıcıların kişisel hesapları değil, iş amaçlı kullanılan resmi hesaplarda bulunuyor. Bu hesaplar aracılığıyla gündemleri takip edebiliyor, eğlence içerikli videolara fotoğraflara ve paylaşımlara ulaşabiliyoruz.

Twitter Fleets ile Twitter'da Hikaye Paylaşma özelliğinden haberiniz var mı?

Twitter Video İndirme

Bazen çok beğendiğimiz bu paylaşımları kaybetmek yerine indirerek veya ekran görüntüsü alarak kendi cihazlarımızda kaydedebiliriyoruz. Ancak Twitter kurduğu sosyal medya platformunda direkt olarak videoların, fotoğrafların indirilmesini desteklemiyor. Kullanıcılar bu videoları veya görselleri indirmek istediğinde ne yapacağını bilemiyor. Bu videolar, fotoğraflar nasıl indirilir? Uygulama aracılığıyla mı indiriliyor? Aklınıza takılan bu sorulara sizler için cevap veriyoruz. Bu ve bunun gibi içerikler için siteyi düzeli olarak takip etmeyi unutmayın!

Twitter Video İndirme Programı

Türkiye’de son birkaç yıldır gündemleri ile kendisine çok fazla takipçi çeken sosyal medya platformu Twitter’da gördüğümüz eğlenceli paylaşımları, videoları, fotoğrafları kaydetmek isteyebiliyoruz. Ancak Twitter doğrudan buna izin vermediği için farklı yollar ile çözümler üretebiliyoruz. Twitter’daki videoları, fotoğrafları indirmek için tasarlanmış web siteleri ve mobil uygulamar bulunmakta. Bu web siteleri ve uygulamalar aracılığıyla sevdiğimiz içerikli paylaşımları indirebiliyoruz. Genellikle sevdiğiniz paylaşımların bağlantısını (linkini) kopyalayarak uygulama veya web sitesinin linki yapıştırmanız gereken kısma yapıştırarak indirme işlemini başlatabiliyorsunuz. Eğer Twitter’i uygulama değilde bilgisayar üzerinden web sürümünü kullanıyorsanız istediğiniz paylaşımı indirmesi biraz daha kolay oluyor. Ancak mobil uygulamalardaki çalışma şekli ile tamamen aynı tarzda. Bu şekilde Twitter üzerinden beğendiğiniz videoları ve fotoğrafları indirebilirsiniz.

Bu yazı sizin için yararlıysa bu ve bunun gibi daha fazla içerik için siteyi takip etmeyi unutmayın!

Twitter Videolarını Telefona Nasıl İndiririm?

Twitter videoları indirmek, telefon için daha kolaydır. Genelde ücretli programlar ile twitter videoları kaydedilebiliyor. Bazı programlar reklam izleterek indirme işlemine izin veriyor.  Google Play üzerinden twitter videoları indirme gerçekleştirebilirsiniz. Programı yüklemek için buraya tıklayın.

 

Yazıya Puan Ver
0 Kişi Puan Verdi
Konu Etiketleri: