Web Tasarım Formu


Nasıl Bir Web Sitesi Veya Hizmet Arıyorsunuz?

Başka Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Olabilir ?

Tercih ettiğiniz bir platform var mı?

Projenizde kaç dil kullanılacak?

Lütfen listeden seçim yapınız.

Projenizden biraz bahsedebilir misiniz?

Bu alan zorunlu değildir.

 / 1000

(Firmanızın genel tanıtımı, ürün varsa siteye konulacak ürün sayısı, filtre ve karşılaştırma modülü olacak mı, yaklaşık sayfa sayısı, üyelik vb. bir sistem olacak mı, mevcut siteniz varsa ondan ne farkı olacak, ve diğer eklemek istediğiniz herşeyi buraya lütfen olabildiğince detay yazınız.)

Bir dosya göndermek ister misiniz?

Dosya Seç

Dosya seçilmedi...

Bu alan zorunlu değildir.

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Nerelisiniz?

İl / İlçe / Mahalle selectbox seçimi olacak.

Size nasıl hitap edelim?

Wp Fastest Cache En İyi Ayarlar

Wp Fastest Cache En İyi Ayarlar
Wp Fastest Cache En İyi Ayarlar
09/01/2020
0 Yorum
Ö.Faruk
3365

WP  Fastest Cache En İyi Ayarlarını bu makalemizde resimli olarak anlatacağız. WP Fastest Cachenin En İyi Performans gösterebileceği ayarları makalemizden kolayca öğrenebilirsiniz.

WP FASTEST CACHE EN İYİ AYARLARDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

WP Fastest Cache'yi güvenli bir şekilde wordpress eklenti kısmından kurulumunu sağlıyoruz. Kurulumdan başlamamızın sebebi, başkaca bir cache kullandıysanız mutlaka onu kaldırınız. Kaldırdıktna sonra Databaseden bu eklentiye ait tabloları da siliniz. Daha sonra dosya yükleme merkezinde cache olarak oluşturulmuş klasörüde siliniz. Bunları yaptıktan sonra, Wp Fastest Cacheyi yükleyiniz. Bu işlemler WP Fastest Cache'nin en iyi ayarlarda çalışması için gerekli işlemlerdir.

WP FASTEST CACHE EN İYİ AYARLARI

WP Fastest Cache'nin En İyi Ayarları  ekte yer alan görseldeki gibidir. Kolay ve hızlı WP Fastest Cache ayarları için zaman kaybetmeyin.

 

WP CACHE Fastest'in diğer cachelerden farklı ve ön planda olmasının nedeni kolay ayarlanması ve hatanın neredeyse hiç olmamasıdır. Ok işareti ile gösterdiğimiz tüm alanları işaretleyiniz. Yani burada gördüğünüz her şeyi işaretlemeniz sitenizin performansı açısından iyidir.

WP CACHE FASTEST AYARLARINDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUS;  

GİRİŞ YAPAN KULLANICI : Eğer sitenize üye olunabiliyorsa, üyeler birbiri ile mesajlaşıyorsa yani dinamik bir siteniz varsa mutlaka bu özeliğ aktifleştirin. Sitenizde üye yoksa, blog, haber tarzı bir site ise bu özelliği aktifleştirmenize gerek yoktur. 

WP CACHE FASTEST İNCE AYARLARI - ZAMANLAYICI AYARI

WP Cache Zaman Aşımı Kuralları Nasıl Ayarlanmalıdır?

Zamanaşımı kuralının anlamı şudur, sitenizin ne kadar sürede önbelleğinin temizlenmesi gerektiğini komut vermektir. Yani manuel olarak uğraşmak yerine eklenti kendi kendine belirli zamanlarda önbelliği boşaltıyor buda büyük bir kolaylık. Eğer dinamik bir siteniz varsa yani üyeleriniz, forum, topluluk gibi bir siteniz varsa 6 saatte bir kez olarak işaretlemeniz sizin için büyük fayda sağlayacaktır. Çünkü zaman içerisinde, insanlar sitenze üye olamayabilir, veya tam fonksiyonlu kullanamayabilir. Bu özelliği aktif ettiğinizde Cache eklentisi varken de üye olunabilir ve diğer özellikler kullanılabilir. 

WP CACHE ZAMAN AŞIMI KURALI EN İYİ AYARLARI

Yazıya Puan Ver
1 Kişi Puan Verdi
Konu Etiketleri: