Web Tasarım Formu


Nasıl Bir Web Sitesi Veya Hizmet Arıyorsunuz?

Başka Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Olabilir ?

Tercih ettiğiniz bir platform var mı?

Projenizde kaç dil kullanılacak?

Lütfen listeden seçim yapınız.

Projenizden biraz bahsedebilir misiniz?

Bu alan zorunlu değildir.

 / 1000

(Firmanızın genel tanıtımı, ürün varsa siteye konulacak ürün sayısı, filtre ve karşılaştırma modülü olacak mı, yaklaşık sayfa sayısı, üyelik vb. bir sistem olacak mı, mevcut siteniz varsa ondan ne farkı olacak, ve diğer eklemek istediğiniz herşeyi buraya lütfen olabildiğince detay yazınız.)

Bir dosya göndermek ister misiniz?

Dosya Seç

Dosya seçilmedi...

Bu alan zorunlu değildir.

Bizimle nasıl iletişime geçmek istersiniz?

Nerelisiniz?

İl / İlçe / Mahalle selectbox seçimi olacak.

Size nasıl hitap edelim?

İnstagram Takipçi Hilesi ve Yeni Hack Yöntemleri

İnstagram Takipçi Hilesi ve Yeni Hack Yöntemleri
İnstagram Takipçi Hilesi ve Yeni Hack Yöntemleri
31/10/2020
0 Yorum
Ö.Faruk
5467

Pandeminin etkisi ile sosyal medya platformlarından olan İnstagramın değeri de artmaktadır. İnstagramın popüler olması ile birlikte milyonlarca insan içinde kazanç kapısı olma umudunu da yanında getirmektedir. Instagramın olağanüstü e-ticaret alanına dönmesi, e-ticaret konusunda güzel paralar kazandırması en cazibeli ve en çok kullanılan sitelerden bir tanesine dönmüştür.

Instagramın bu kadar popüler olması yanında bir çok sorunlarıda beraberinde getirmiştir. Bu sorunların en başında hesap çalma, hesap silme, hesapların dolandırılması, hesapların başkalarının eline geçmesi ve kötü amaçlar için kullanılması gibi sorunları getirmiştir. Instagram çok güvenli bir sosyal medya aracı olsa da maalesef bazı yerlerde tek başına yeterli kalamamaktadır. Güvenliği tek başına sağlayamamaktadır. Bu yüzden instagram her zaman kötü yazılımların ve kötü web sitelerinin kullanılmaması yönünde kullanıcıları bilgilendirmekte ve bunun için Yardım bölümünde özel konular ve makaleler ele almıştır.

Instagramın popüler olması, kazanç kapısı haline gelmesi nedeni ile bir çok kötü niyetli kişilerinde hedefi haline gelmiştir. Google verilerine dayanarak baktığımızda “Instagram Takipçi Hilesi” kelimesi en çok aranılanların başında geliyor. Peki insanlar neden Instagram Takipçi Hilesi yazıp bir şeyler elde etmek istiyorlar? Bu sorunun cevabını vereceğiz.   Hacklerlerin yeni yöntemlerinden birisi diyeceğim ama olmayacak çok eski yöntemlerden bir tanesi olan tarayıcı vasıtası ile hack sayesinde Instagram Takipçi Hilesi yaptığınızı zannederek hesabınızın başkalarının eline geçmesine sebep veriyorsunuz.

Instagram Takipçi Hilesi – 2020 Yılında Hackler Yine İş Başında!

Instagram Takipçi Hilesi yazıp binlerce yeni site ile tanışıyorsunuz ve bu sitelere girip bilgisayarınızı veya telefonunuzu risk altına sokuyorsunuz.  Youtubede bir çok Youtuber Instagram Takipçi Hilesine dair videolar çektiği, bir çok web sitesini tavsiye ettiği, hatta bazı youtube videolarında Instagram hesabınıza ait kullanıcıadı ve şifrenizin bu riskli sitelere giriş yapması bile öneriliyor.

Instagram hesabınız ile bu ilk defa gördüğünüz sitelere girdiğinizde genelde hesabınıza 100 veya 150 takipçi bedava şekilde gönderileceğinden bahsediliyor ve daha sonrası ücretlendirileceğinizden bahsediyorlar. Siz hesabınızın şifresini ve kullanıcıadınızı yazdığınızda bu bilgiler kötü niyetli kişilerin veritabanlarında saklı kalabilir. Sizlerin gözlerini boyamak ve sizlerin gerçekten Instagram Takipçi Hilesi programının varlığına inandırmak için 3-5 takipçi gönderebilirler. Yani tabiri caizse 3-5 parmak bal yalatabilirler.

Instagram Takipçi Hilesi adı altında bir çok insan mağdur olmaktadır. Eksisozluk başta olmak üzere bir çok forumda, bu tarz umut kapılarından medet umup hesabını kaptıran mağdur insanların yorumlarını okumak yardım çağrılarını görmek mümkündür. 

Burada bu makaleyi okurken ben Takipçi Hilesi kullandım fakat, hesabıma hiçbir şey olmadı hatta 2-3 tane takipçi hilesi sitelerine kayıt oldum şifremi girdim hesabıma hala bir şey olmadı 150-200 takipçi kastım diyebilirsiniz. Evet kastınız… Peki hesabınızda duruyor…. Fakat hesabınızda bir anormallik olduğunu fark etmeniz gerekir. Yabancı profiller sizin bilginiz ve isteğiniz dahilinde takip ediliyordur veya paylaşımları beğeniliyordur. Bunlar yapılırken sizin ruhunuz bile duymaz. Bunları yaparken öyle  çok geniş zamana yayarlarki hiç farkında bile olmazsınız. Yine hesabınızın bilgileri başkalarının eline geçip, bu bilgilerle zaman zaman ticari amaçlar bile güdebilirler.  Yine ismi cismi olmayan, hiçbir yasallığı bulunmayan sitelerden para karşılığında kredi kartı bilgileriniz vermek sureti ile dolandırılabilir ve telafisi imkansız zararlara sebebiyet verebilirsiniz. Hesabınız başkaca kişilerin eline geçirildiğini düşüyorsanız, sığınacağınız tek liman yine Instagram Yardım olacaktır.

İnstagram takipçi kasma hilesi olarakta dilimize geçen instagram takipçi hilesine karşı sizleri uyarıyoruz. Ne olduğundan haberiniz olmayan bedava olduğunu vaad eden, kötü yazılımları içerisinde barından website ve  programları asla sizlere tavsiye etmiyoruz.

Aktif olarak Türk takipçi artırma hilesi de, beğeni hileside , takipçi  hileside olsa her bir illegal işler  konusunda sizleri uyarıyoruz.  Instagramda takip kazanmak, beğeni kazanmak kolay. Güncel paylaşımlar yaparak hesabınızı güncel tutarak Türk Takipçi kasabilirsiniz.

Bütün siteler mi tehlike arz ediyor?

Bütün siteler tehlike arz etmiyor, takipçi kastıran siteler ve programlar mevcut, fakat bunların bir çoğu bot hesaptır. Sizlerden şifre istemeyen firmalara bir nebze güvenebilirsiniz. Fakat bu tarz şeyleri kullanırken kesinlikle ŞİFRENİZİ başkası ile paylaşmayın! Sonra pişman olursunuz.

İnstagram Takipçi Hilesi Nedir ve Güvenli Midir? İsimli makalemizi okuyarak instagram hakkında ve hileler hakkında daha geniş kapsamlı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Yazıya Puan Ver
10 Kişi Puan Verdi